Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Zsanett01

2015. október 10.

Megszűnteti a vérzést.Az íze eleinte furcsa,de könnyen meg lehet szokni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Megszűnteti a vérzést.Az íze eleinte furcsa,de könnyen meg lehet szokni.

lucintaa

2015. szeptember 14.

Nagyon reklámozták, hogy fogínyvérzés ellen jó.
A kicsit borsos ára ellenére megpróbálkoztam vele, elhasználtam ebből a fajtából egy tubust.
Az íze először számomra is furcsa és szokatlan volt, de könnyen elsiklott felette a figyelmem egy idő után. A fogaimat szépen tisztította, azonban sajnos a fogínyvérzés ellen, rendszeres használat mellett, (napi x2) nem hatott. :( Azért nem vonok le nagyon pontot, mert lehet, hogy bennem van a hiba, és nekem súlyosabb az állapotom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Nagyon reklámozták, hogy fogínyvérzés ellen jó.

helgus96

2015. augusztus 13.

Használom már egy ideje a fogínyvérzés miatt. Nem mondom, hogy teljesen megszüntette de már fele annyira sem vérzik fogmosáskor, mint szokott. Az ízét nem mondanám rossznak, inkább másabbnak, nem olyan tipikus "fogkrém íze" van, olyan, mintha sóval mosnék fogat. Habzása elmegy, nem habzik úgy, mint a többi fogkrém, de tisztít. Én teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

dandy

2015. július 28.

Szerencsére nincs semmilyen íny problémám, de valahonnan kaptam egy kicsi tubus mintát, épp kórházba mentem, így azt vittem magammal...kár volt. Az ízén, ami borzasztó egyébként, még túl is lendültem volna, de fogmosás után valami réteg maradt a számban és egész nap keserű ízt éreztem ami az ízérzékelésemre is kihatással volt, konkrétan minden keserű volt és ez így ment pár napig, mivel fogat azért kellett mosni. A használata abbahagyása után pár nappal állt vissza az eredeti állapot. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

kukutka

2015. július 22.

Hosszútávon tényleg megszünteti a fogínyvérzést. Az íze szörnyű, de hozzá lehet szokni. Nem fehéríti sajnos semennyire a fogakat, ezért a mínusz egy csillag, de ha valakinek ínyproblémája van, akkor elsősorban azt kell orvosolni, arra pedig tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Loop

2015. június 10.

Inygyulladas eseten az egyik legjobb fogkrem, es az osszetevoi meglepoen jok a "sima bolti" fogkrem kategoriaban.
Az ize sokkolo lehet, de erdemes ket hetet adni a dolognak, mert siman megszokja es megszereti! az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Molly1

2015. május 20.

Sajnos megvettem. Olyan rossz, sós volt az íze, hogy a hányinger kerülgetett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

hermelinke7

2015. április 17.

Nagyon jó fogkrém, az íze egyáltalán nem vészes, sőt, nekem kifejezetten tetszik! Fogmosás után a Meridol szájvizet használjuk és ez a kettő együtt nagyon jó kombó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Black Fairy

2015. április 4.

Nekem a fehérítős változat jobban bevált, ennek is fura az állaga, az íze egyáltalán nem zavaró mondjuk...Az ínyeken nem tudom mennyire segít, még csak párszor használtam, de biztos vagyok benne, hogy olyan jól fog teljesíteni, mint a másik, így megelőlegezem neki is a négy csillagot!:)

(Mondjuk én szájvizet ezután is használok, hogy elnyomja az ízt...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

(Mondjuk én szájvizet ezután is használok, hogy elnyomja az ízt...)

gioia

2015. április 3.

Elsőre nagyon vicces volt vele fogat mosni az íze miatt, de mostanra már megszoktam. Az ínyemnek nagyon jót tett.

Update: egy kis kitérő után (bio őrület meg elmex próba) visszatértem hozzá. Szuper tiszta érzés, sehol egy vérző fogíny. Még mindig príma!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.