Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Lettike77

2015. február 2.

Nagyon jó az ínyproblémákra.Az íze elég furcsa,ezért csak akkor használom,ha be van gyulladva az ínyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Enca

2015. január 2.

Nagyon szeretjük ezt a fogkrémet is, nagyon jól tisztítja a fogat, ha megfelelő technikával mosunk fogat. Külön orom, hogy nem habzik eszeveszetten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

smilery.adri

2014. december 12.

Kedvenc fogkrémem: finom íze van, nagyon jól tisztít, de nem szárít úgy, mint a legtöbb fogkrém és külön jó, hogy csak enyhén habzik. Puha fejű fogkefével és fogporral a legjobb :) Az érzékeny fogínyemre is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

szazsani

2014. november 26.

Barátomnak nagyon érzékeny a fogínye, sokszor begyulladt neki. A fogorvosa javasolta neki hogy ezt használja. Mióta ezzel mos fogat, azóta nincs ilyen problémája hála az égnek. Kezdetben mondta hogy rossz az íze, de utána hamar megszokta, és mostmár neki ez a természetes,ha a mi fogkrémünkkel most fogat valamiért akkor mondja hogy az nagyon édes :) Szóval neki nagyon bevált a gyakran gyulladó fájós ínyéra. Teljesen rendbehozta és azóta se használ mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Gonoszboszy

2014. november 25.

Fogínyvérzés miatt vásároltam. Elég furcsa volt az íze elsőre, de azóta megszoktam (és csak este használom, mivel nem mentolos). Nagyon jól tisztít, az ínyem már nem vérzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

cappuccino

2014. október 28.

Hál' istennek nincs különösebb ínyproblémám, igazából megelőzés gyanánt vettem meg ezt a fogkrémet, gondoltam, majd egyszer-egyszer ezzel mosok fogat. Azon kapom magam, hogy rendszerint a régi fogkrém felé nyúl a kezem, mert sajnos ezzel a fogmosás valóságos kín számomra. Az íze még csak hagyján, engem jobban zavar az, hogy egyáltalán nem habzik, ezért olyan érzésem van, mintha csak a száraz fogkefével sikálnám a fogaimat. Az erős íz miatt pedig fokozódik a nyáltermelés... nem is folytatom, borzasztó. Én elhiszem, hogy baromi hatásos fogkrém, több ismerősöm is jótékony hatásáról számolt be, de a förtelmes íz, a habzás totális hiánya és az szájirritáló hatása miatt két csillagot is le kell vonnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Nix

2014. szeptember 27.

A fogorvosom ajánlotta fogínyvérzésre és nagyon jó fogkrém lenne, ha nem marná szét a számat. Első néhány használat után úgy kimarta a szám két sarkát, hogy kirepedt. Még egy fogkrémmel se jártam így.
Viszont nagyon jól tisztít, szép fehérek lettek a fogaim tőle. Vannak benne nagyobb szemcsék is, amiket lehet érezni fogmosás közben. Az ízével semmi bajom, kicsit sós, kicsit gyógynövényes mentolos. Fogmosás után hagy maga után egy réteget a szájban, de nem zavaró.
Mindenképp el szeretném használni, mert nagyon jó, úgyhogy fogmosás közben folyton törölgetem a szám sarkát nehogy kimarja. Kicsit macerás, de amég nem találok jobb fogkrémet ez marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

siss

2014. szeptember 12.

Tisztító hatása verhetetlen.Az íze engem nem zavart,pillanatok alatt megszoktam.Utána már csak a mentolt éreztem.Olyan hosszan tartó frissességet és tiszta érzetet biztosított,mint amilyet más fogkrém soha.Viszont nekem érzékennyé tette a fogaimat,állandóan sziszegtem fogmosás közben.Ilyen nekem előtte soha nem volt.A második tubus után abbahagytam a használatát és az említett probléma azóta sem jelentkezett.Sajnálom mondjuk,mert szerettem.Hatásban ez volt az a fogkrém amit mindig is kerestem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Rure90

2014. szeptember 10.

Világ legjobb fogkréme. Mindig is érzékeny ínyem volt, ő rendbetette. Kellett 1 hónap, mire hozzászoktam az ízéhez, először a barátoméknál próbáltam ki, és azt hittem, valami fogsorrögzítő, azért ilyen pocsék az íze:D Most már szinte hiányzik az íze, ha nem ezzel mosok, és a többi nekem olyan, mintha tele lenne cukorral nyomva. Annyira frissít, hogy el sem tudom mondani. Fehérítésben is megállta a helyét, nem olyan feltűnően, de én észrevettem. Soha nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Demonshadow

2014. augusztus 20.

Egy csomag ajándékba kapott sensodyne fogkrém közé keveredett, de nem néztem ajándék lónak a fogát, ezért gondoltam, majd csak jó lesz ez is. Egyszerűen borzalmas volt. Olyan sós, kellemetlen volt az íze, ahogy elkezdtem vele mosni a fogamat, hogy valósággal rosszul lettem tőle. Ráadásul enyhe mentolos íz is társult mellé, a kettő együtt pedig valami szörnyű volt. Alig vártam, hogy elfogyjon, extra hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.