Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
júliusi

2014. augusztus 6.

Fogorvos javaslatára vettem meg, de sajnos nem segített semmit. Pedig az elmúlt években párszor megvettem mert azt hittem tényleg jó lesz de nem. Egy kalap sz*rt nem ér, csak agyon van reklámozva. Ha ínyproblémám van a Corsodyl szájvíz segít, megállítja a vérzést és aftákra pedig a Gingisol szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

senskin

2014. augusztus 5.

:) Jót mosolyogtam a doboz oldalán felírtakon, hogy ennek egy darabig kellemetlen az íze aztán finom friss lesz ha megszokja az ember. Én nem akarom megszokni az ízét, mert nekem rémes.
Amúgy nem vérzik a fogínyem, de nekem elsődleges szempont a jó fogkefe, mert ha az nem jó, bizony akkor a fogíny sem lesz jó!
A rosszul megválasztott, erős, nem megfelelő fogkefe, bizony sérti az ínyt. A jó fogkefével dörzsölni sem kell erősen. Szóval csak körültekintően a fogkefe vásárlással. Továbbá a rossz technikával végzett fogmosás is árt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Shennny

2014. július 18.

Én kúraszerűen használom, ha ínygyulladásom van, egy egy kistubust! És nagyon hatásos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 18.

Fanni91

2014. június 19.

Nagyon bejött :) elmulasztotta az ínyvérzést. Ha megjelenik pár pattanás az arcomon is ezt használom, mert nagyon szépen leszárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

jud678

2014. június 6.

Pár hónapja fogínyvérzésre használtam, már a második napon megszüntette a problémát, hatásában csillagos ötös. A tubusán lévő ígérettel ellentétben viszont nem lett kevésbé 'sós' íze még két hét után sem, viszont SLS-mentes, gyógynövényes, szép összetevőkkel, hatásos, így biztos, hogy még sokszor újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 6.

nyarigabi

2014. május 30.

Régóta használjuk, fogínyvérzés ellen tökéletesen bevált, a lepedékképződést nagyon jól akadályozza. Az ízét nem volt könnyű megszokni, de most már kifejezetten kedvelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

cinikus

2014. május 30.

Csak ezt használtam, de persze a többi Parodontaxra is érvényes. A FOGKRÉM. Sok mással és különböző összetevőkkel kísérleteztem, de ezt a tisztító és ínyre gyakorolt hatást eddig semmivel sem sikerült utolérni. Most is újra elővéve mintha másik dimenzióban érezném a szám. Az ínysorvadás miatt ezek nálam kulcsfontosságú tényezők, de erre már a terméknév is utal.
Más, csak szódabikarbóna alapú fogkrémet még nem találtam, ha valaki esetleg tudna ilyenről, ne tartsa magában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 30.

Underbelly

2014. február 27.

Az íze 15 nap után is borzalom, de abszolút megéri szenvedni vele, mert nekem nagyon szépen rendbe tette a gyulladt, és fogmosáskor folyton vérző ínyemet. Igaz, hogy elég drága, de biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

bobika94

2014. február 8.

Nekem fogmosás közben vérzett az ínyem, így kaptam egy ilyen fogkrémet. Első napokban förtelmes volt az íze, ezért mindig kicsit nyomtam csak belőle. Eltelt egy hét, aztán már nem is zavart, hogy sós, így bátran mertem nyomni belőle többet.. :D Akkor nem is vérzett az ínyem, de sajnos nem a legolcsóbb, de vágyom rá megint..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Bebek

2014. január 10.

Engem nem zavar az íze. Főleg, ha hatásos, akkor tömény sót is szopogatok, ha arról van szó. :) Ínygyulladásom volt- van, nem tudom mi lesz a vége még, mennyire használ... De előlegezek neki 4 pontot, mert azért látványosan javul a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.