Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
livia1979

2014. január 4.

Sajnos ennek is borzalmas íze van, így lepasszoltam anyunak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Sajnos ennek is borzalmas íze van, így lepasszoltam anyunak :)

BubuMaczko

2013. december 12.

A fogammal világ életemben egy problémám volt, a fogkő. Emiatt egyszer ínygyulladásom lett. A fogorvosom tanácsolta ezt a fogkrémet. Az első sokk az íze miatt nálam hetekig tartott, hányingerem volt a sós cucctól, de most már nem szokatlan. Az ízét nem tudtam megszokni, de a hatása mindenképp pozitív irányba billentette a mérleget. Az ínyem szép, rózsaszín, nem gyulladt be azóta sem. Az ára lehetne jobb is, vagy az ízével csinálhatnának valamit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Edit87

2013. november 25.

Az íze nem zavar már, meg lehet szokni, alaposan tisztit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Az íze nem zavar már, meg lehet szokni, alaposan tisztit.

jégvirág

2013. november 22.

Frissítés: Mindig visszatérek ehhez a fogkrémhez, mert ez tisztít a legjobban. 5 csillag!

Kimondottan jó fogkrémnek tartom, talán a kedvencem is. Eleinte nekem sem tetszett az íze, de mostanra már (több tubust is elhasználtam) megszoktam és jó íze van, olyan mentás. A kezdetekben nálam is előfordult, hogy úgy éreztem nem hagy maga után semmilyen frissességet, ez zavart is, de már akkor tapasztaltam, hogy nagyon jól tisztítja a fogakat. Kitartó voltam, adtam neki esélyt, egyre jobban bevált, sokáig friss tőle a leheletem (ha elfelejtem a szájvizet, nem kell aggódnom). Úgy vettem észre, hogy jó hatással van az ínyemre. Tesóm is próbálta, de neki annyira nem vált be. Most épp nem ezt a fogkrémet használom, de tervezem újra venni, bár sajna egy kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 22.

Laura19

2013. november 3.

Szörnyű a színe és az íze is. Hiába használtam hetekig, egyikkel sem tudtam megbarátkozni.
Büdös volt tőle a szám, alig győztem szájvizezni. Az ínyvérzésemen csak rontott...
Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Soha többet!

timmantyú

2013. október 16.

Már nagyon régóta ezt használom (felváltva a fluoridmentes változattal). Azóta nem vérzik a fogínyem, tehát abszolút használt. Én az ízét is nagyon megszoktam, most már nagyon furcsa, mikor hagyományos fogkrémmel kell fogat mosnom, azok annyira durván ízesítettnek - műnek tűnnek emellett :) A tisztításával is elégedett vagyok (elektromos fogkefével használom). Tény, hogy nem olcsó, de amikor párszor normál fogkrémmel mosok fogat, egyből érzem, hogy érzékenyebb lesz tőlük a fogínyem, így nekem ennyit megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

meow5

2013. augusztus 3.

Nem lesz tőle túl jó illatú a szám, mindig ki kell öblítenem utána valami jó mentolossal.
Viszont: a hatása tökéletes. Ezért megkapja az 5 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Viszont: a hatása tökéletes. Ezért megkapja az 5 pontot.

cicatapmancs

2013. július 5.

Fogínyvérzésre vettem direkt, de semmit sem használt. 1hónapig kínlódtam, minden nap csak ezzel mostam a fogat, de a végére már hányingerem volt az ízétől, mert borzalmas. Nem érte meg a kínlódás, mert ugyanúgy vérzett az ínyem minden fogmosáskor. A Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkréme 1 hét alatt rendbe tette, amit ennek az agyonreklámozott fogkrémnek nem sikerült 1 hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Nicole7

2013. április 21.

Az íze hát az valami elviselhetetlen. Már akkor megijedtem mikor a fogkefére nyomtam, mert elég érdekes, rózsaszínes barnás színe van és a hatása, sem éppen a legjobb, ha este megmosom és reggel felkelek olyan érzésem van, mintha napok óta nem mostam volna fogat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Doorci83

2013. április 2.

fogorvos tanácsára kezdtem használni. Az első sokk a színe volt, de semmi gond. Nem a látványért szeretjük. Második sokk az íze, ilyen ízt még életemben nem éreztem. Nincs jó íze. De azt a pár percet kibírom. Mert nagyon hatásos, az ínyvérzésem elmúlt, szép rózsaszínek, nincs vörösödés a fogtőben. Hatásos. Olyan mint az a bizonyos csoki: ronda, de "hatásos":)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.