Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
jibjab

2013. április 1.

Imádom az ízét, bármilyen furcsa is. Nekem igazából nem kellett megszoknom, mert a fogorvosomtól kaptam kipróbálásra és azonnal megszerettem. Rendszeresen használom és kb. 2-3 heti használat után teljesen megszüntette a fogínyvérzésemet. Mivel nem fehérít igazán, néha fehérítő fogkrémet is használok, de az megfigyeltem, hogyha huzamosabb ideig vagyok hűtlen a Parodontaxhoz, akkor jön megint a vérző íny. Így ezt rendszeresítettem és csak alkalmanként használok mást, ha valami alkalomra, vagy sok elfogyasztott kávé után egy kis extra fehérítésre van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

diaziana

2013. március 21.
Mindig visszatérek hozzá, próbálgatom, de nem tudom megszokni, pedig nagyon szeretném, mert a hatására szükségem lenne. Ez az íz egyszerűen borzalmas... Nagy tubust már nem veszek, amíg nem sikerül megbarátkoznom vele. Most egy kis minitubusom van, amit eltökélten használni fogok, bármennyire is fáj az ízlelőbimbóimnak. Hatásfokát illetően később még frissítek. Egyelőre egy szolid 2-es.

2013. április 1.
Nemhogy használt, még jobban vérzett az ínyem, mint a használata előtt. Az ízét leginkább elviseltem, de az a rizsa, hogy 2 hét után kifejezetten kellemesnek fogom érezni, nálam nem jött be. Ha hatott volna, nem érdekelne, de így... Csak azért marad a 2 csillag, mert másnak használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

2013. március 21.

feredith

2013. március 22.

Nemrégiben az ínyem kicsit irritált volt egy helyen, vérezgetett is, így gondoltam, ezt a fogkrémet használom. 3 nap alatt elmúlt minden panaszom, nem tudom, hogy magától is elmúlt volna, vagy a fogkrém segített, mindenesetre örülök neki :) Az íze először rendkívül szokatlan volt, de végül is ez alatt a pár nap alatt egészen megszoktam. Én alaposabb tisztításra számítottam, de valahogy nem volt meg a tökéletesen "csúszós" érzés. Drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

bolero

2013. február 7.

valahogy nem szeretem, ha fogmosás után büdösebbnek érzem a számat mint fogmosás előtt. mintha hánytam volna.
ráadásul reggel felkeléskor olyan érzésem van mintha már napok óta nem mostam volna fogat, csak kólát ittam volna extracukorral.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

lau0825

2012. december 18.

Fő összetevője a szódabikarbóna: fehérít és gyulladáscsökkentő hatású. Tehát, 200 ft-os fogkrém + szódabikarbóna (60 ft) = ugyanaz a hatás, a paradontax árának negyedéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

buborek00

2012. december 17.

Sodium saccharin
Szaharin, E954
Funkció: mesterséges édesítőszer, műcukor
Fogkrémekben alkalmazzák.
Egyes kutatások szerint rákkeltő - összekapcsolják az állatoknál előforduló hólyagrákkal.
Az Amerikai Egyesült Államokban a szaharint tartalmazó élelmiszereknél fel kell tüntetni a címkén, hogy potenciálisan „rákkeltő". Nálunk ez a figyelmeztetés nem kötelező. Az biztos, hogy allergiás tüneteket okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 17.

Sodium saccharin
Szaharin, E954
Funkció: mesterséges édesítőszer, műcukor
Fogkrémekben alkalmazzák.

Alice83

2012. december 10.

Karcosnak éreztem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Karcosnak éreztem..

CrazyKid

2012. október 29.

Első benyomás,kellemetlen íz,szájszárazság,nehezen habzik.Aztán lassan hozzászoktam,az íze kellemes lett és kiválóan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

benzol

2012. szeptember 27.

Kimondottan szeretem az ízét, az elején olyan volt, mintha egy marék sóval mosnám a fogamat-számat, de abszolút megszokható, elég rövid idő alatt. Jó pár ismerőssel próbáltam megkóstoltatni, de senki nem volt hajlandó erre, már a színétől elment az "étvágyuk". :) Én a mai napig szívesen használom, habár leszokóban vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Nautilus

2012. szeptember 22.

Emlékszem, elsőre én is utáltam az ízét - de pár nap alatt aztán olyannyira megszoktam, hogy most már ez a kedvenc ízű fogkrémem! Hosszú távon is frissítő. A fogkrémek hatását, hogy ténylegesen mennyit segítenek szegény nyomi fogaimon meg ínyemen, nem szoktam tudni felmérni, de egy ilyen összetevőlistával, 70% aktív hatóanyaggal, jó kis növényi kivonatokkal szerintem biztos teszi a dolgát. Az öt csillag éppen pont az íze miatt egyértelmű nekem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.