Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

ritaszeged

2011. november 27.

A legjobb fogkrém amit eddig használtam fluorid mentes.Kicsi is elég belőle én már megszoktam az ízét, számomra egyenesen frissítő sokkal jobb mint a csípős már már túl erős fogkrémek, nemrég húzták ki a fogamat és csodálatosan húzódik össze a seb és nem is vérzett csak még az nap.900 forint jelenleg a dm-ben és a rossmannban is (amúgy 1200).Fogínyvérzésre is csodás néhány nap alatt enyhülnek a tünetek és egy hét alatt teljesen megszűnik, a kis szemcsék miatt pedig csodásan polírozza a fogakat és merem állítani hogy még fehérít is legalább is nálam a használata óta fehérebbek :) szóval nagyon megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

viku88

2011. november 1.

Nekem eddig ez az abszolút nyerő fogkrém, egyszer volt csak fogínyvérzésem, pár napon belül el is tűntette. Bár én fogfehérítés céljából használom, meg merem kockáztatni hogy jobb bármelyik híres márkájú fogfehérítő fogkrémnek kikiáltott társánál, az árát középkategóriának mondanám, meg lehet találni 1000-és 1500 ft közt, de nekem megéri a fehér fogak és a természetes hatóanyagok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

Fruzsi

2011. október 28.

Szerintem annyira nem durva az ára, nagyon sokáig elég, nem kell belőle olyan sokat kinyomni. Egyébként vérzett a fogínyem, hiába natúr-bio fogport használtam, ezért nagyon örültem, mikor találtam egy olyan fluoridmentes fogkrémet, ami csupa szép összetevőket tartalmaz és jó lehet a fogínyvérzésemre. Kb. a 4. napi használat után megszűnt a fogínyvérzésem és azóta sem vérzik. Ezentúl biztosan nem fogok mást használni.
A rossz íz dolgoról annyit, hogy natúr fogpor használata után kifejezetten jó, hogy ennek legalább van íze :))))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 28.

durczi

2011. szeptember 26.

Én közel 7 éve már csak ezt a fogkrémet használom a fogínysorvadásom miatt. Nekem teljesen bevált, a kissé sós ízét is megszoktam, úgyhogy az a furcsa, ha néha mentolos vagy egyéb fogkrémmel kell fogat mosnom... Megnyugtató, hogy az ízlelőbimbóimat ennyi idő után sem kezdte ki, mint azt más hasonló fogkrémnél tapasztalhattam, és a tisztító hatása is jobb amazokénál. Az ára kicsit húzós mindennapi használatra, de annak, akinek érzékeny az ínye, mint nekem, még így is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

magnes

2011. szeptember 1.

Fluorid- és SLS mentes fogkrémet kerestem, ezt az összetevői miatt vettem meg, aztán ebben is van egy magas pontértékű (Cocamidopropyl Betaine), még ha csak sárga pötty is. Az íze meg teljesen olyan, mintha sima szódabikarbónával mosnék fogat. A hozzá tartozó fogkefével használom, s bár ez a fogkrém elvileg fogínyvérzésre jó, a nekem ezelőtt nem vérző fogínyem most vérzik. Valószínűleg a fogkeféjüktől, de akkor is. Elhasználom, de utána tovább keresgélek valami jó natúr fogkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.