Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fancsikacsika

2018. január 3.

Eleinte jó volt, nem vérzett az ínyem. Majd nem használt semmit,és megint előjöttek a problémák. A mellett rossz az íze, és drága. Már nem ezt használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

fairynorah

2017. december 21.

Mióta ezt használom (mikor milyen ízben) semmilyen íny problémám nem volt 😊 az íze számomra egyáltalàn nem visszataszító, teljesen hozzá lehet szokni. Akinek fájt már komolyan az ínye, és próbálkozott szódabikarbónás fogmosással, azt nem fogja meglepni ez sem (mert hát ez is az) . Én nagyjàból egy időben vàltottam elektromos fogkefére és erre a fogkrémre, úgy gondolom így a kettő együtt az igazi... A sima fogkefével hajlamos “jól odamyomni” az ember a sörtéket, ami indokolatlanul bántja az ínyt, és ennek a fogkrémnek nem egy finom az àllaga (ugye, nincs ezen semmi meglepő), szóval érdemes ilyenekre is odafigyelni szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

vrgdo1991

2017. november 30.

Mióta ezt a fogkrémet használom, semmilyen panaszom sincs sem az ínyemre,sem a fogaimra. Az íze megszokható, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

miklosjudit

2017. november 20.

Hatásos de borzalmas az íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Hatásos de borzalmas az íze.

AKiss

2017. október 28.

Hű, ilyet többet nem vennék. Az inyemet osszezsugoritotta, mintha inysorvadasom lenne. Nagyon kényelmetlen érzés volt, és a látvány is ijesztő. Fogkremtol nyilván nem ezt vártam. Nagyon nem jött be, nem tudok rá egynél több csillagot adni, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

N0N0

2017. augusztus 31.

Nagyon jók az összetevői, és frissítő az íze. Akciósan, és 100 ml-es kiszerelésben érdemes keresni a nagyobb áruházakban, nem a drogériákban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

giraffe

2017. június 1.

Borzalmas fogkrém. Elviselhetetlen íze van, alig vártam, hogy elfogyjon. A fogínyvérzést egyáltalán nem szüntette meg...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

lildiko

2017. április 11.

Egymás után többet is elhasználtam, mert tényleg megszüntette a fogínyvérzést, te ezredjére is öklendeztem az ízétől sajnos, így nem kínoztam magam tovább, váltottam. Nem tudom, én miért nem tudom megszokni ezt... :( Pedig tényleg nagyon jó hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

kalmaniki

2017. április 4.

Férjem mindig ezt használja, sokat segít a fogínyvérzésén, sajnos elég rosszak a fogai, ő erre a fogkrémre esküszik. Én egyszer kipróbáltam, de majdnem elhánytam magam, annyira rossz az íze, persze ez megszokható, csak nekem volt kellemetlen élmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

ayse

2017. március 29.

Nagyon jó fogkrém.elég ütős ize van😂 de megszokható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Nagyon jó fogkrém.elég ütős ize van😂 de megszokható.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.