Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Lilu

2015. december 8.

Csodafogkrém, nagyon megéri az árát. Nekem kimondottan kellemessé vált az íze egy idő után, újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

szelle

2015. október 17.

Évek óta használom, hamar megszoktam az ízét, ha véletlen nem tudom használni, akkor a másfajta fogkrém tűnik rossz ízűnek! Viszont teljesen nem szűnt meg az ínyvérzés, de azt hiszem néha jobban odanyomom a fogkefét és az a baj...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 17.

Nuvi

2015. szeptember 16.

Mi egyszerűen csak büntetőfogkrémnek hívjuk az íze miatt, de amikor az első tubus elfogyott, mindenkinek hiányzott, mert valóban egy jó fogkrém. Úgyhogy azóta is lelkesen használjuk... 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

sophie986

2015. szeptember 16.

Nem tudok sokat hozzátenni az előttem szólókhoz, de szerintem nagyon hatékony, remek fogkrém, jól tisztít, a fogíny vérzését elég rövid idő alatt megszünteti. Én a sós ízét is megszerettem hamar. Nem használom egyfolytában csak időről időre egy tubussal (valamiért úgy tudom, hogy nem szabad folyamatosan alkalmazni..mintha ez állna a dobozán...de nem vagyok benne biztos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

7ot

2015. szeptember 3.

Nekem nem vérzik az ínyem fogmosáskor, csak a flouridmentesség miatt választottam. Az íze először borzalmas volt, sós, vagy nem is tudom. Pár használat után meg lehet szokni. Nekem bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

pzsofia

2015. augusztus 12.

Nekem egy éve ajánlotta a fogorvosom az ínyvérzésemre, Curaprox puha sörtéjű fogkefével kombinálva. Ahhoz képest, hogy mennyire vérzett akkoriban az ínyem, mára már lényegesen jobb a helyzet, csak nagyon ritkán fordul elő. Az ízét elejében gyűlöltem, de hamar meg lehet szokni és utána szinten függőséget okoz, már nem használnék mást. Ha véletlenül elfogy és valaki más fogkrémjével kell beérnem, olyan érzésem van, mintha meg se mostam volna a fogom, csak elszopogattam volna egy kis habot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

drica

2015. június 14.

Különös változásokról nem tudok beszámolni... Az ízét valóban meg kell szokni, egyébként nem is rossz. Az ára viszont valóban nagyon borsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

Kerekeso

2015. május 26.

Nagyon sokan az izere panaszkodnak. Ha van valasztasom, hogy megtartsam a fogaimat, vagy elmenykedem reggelente a fogkrem izen, biztosan az elöbbit valasztom. A sok olcso, akcios,kinai, tucat fogkrem ami mentolos az jó? Mert reggelente erzem a frissesseget vagy fel oraig, aztan meg a bakteriumok vigan eldegelnek, meg szaporodnak a szamban büdös lehelletet, gyulladt foginyt, a fogak kihullasat okozva?
En tenyleg nem hanyagoltam el a fogmosast. Reggel el sem tudtam volna indulni otthonrol ugy, hogy fogat nem mostam. Este pedig nem tudtam elaludni ugy, hogy koszosak a fogaim. Megis nagyon erösen gennyesre gyulladt az alkapcsom alul, fölül, majd az összes fogam alatt. A fogorvos megtisztitotta, antibiotikumot szedtem, es azota csak ezt a fogkremet hasznalom. A panaszaim elmultak, es a foginyem ujra egeszseges lett. Az biztos, hogy nem fogom levaltani ezt a fogkremet. En megegyszer azt a kinlodast, meg fajdalmat nem akarom atelni, amit a sok "jo izü", fogkremnek nevezet kinai csoda okozott. Nyilvan ez hajlam is , de szerintem nagyon fontos a jo fogkrem. Meg a fogselyem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

szivarvany80

2015. május 18.

A terméket időszakosan, kúraszerűen használom, félévente egy-egy hónapig. Segít karban tartani a fogvérzést. Fontosnak tartom, hogy fluoridmentes fogkrémet használjak. Egy kicsit drága, de így kúraszerűen megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Someone92

2015. április 15.

Előnyök: jól tisztít, csillapítja a fogínyvérzést, kevésbé érzékenyek a fogaim, fluoridmentes
Hátrány: az íze (de meg lehet szokni)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Hátrány: az íze (de meg lehet szokni)

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.