Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

makeupartist

2015. április 8.

Nem volt könnyű megszokni az ízét, de sokkal jobban tisztít, mint bármelyik másik fogkrém. Nagyon be volt gyulladva az ínyem, ez elmulaszotta teljesen. Az ára miatt Aquafresh-t vettem legközelebb, és visszajött az összes íny- és szájproblémám, úgyhogy többet nem váltom le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 8.

scisneros

2014. december 31.

Sajnos az esetek döntő többségében vérzik az ínyem, így a fogorvosom ajánlására beszereztem ezt a terméket. Valóban segít elmulasztani a vérzést, viszont nem tudok hozzászokni az ízéhez... :( Persze emiatt nem vonok le pontot. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 31.

cinnamon

2014. június 14.

Nálunk a családban sokan rajonganak érte, a fogorvosom is ezt ajánlotta (tényleg, nem reklám :D) én mégsem tudom megszokni az ízét, állagát. Viszont pattanások helyi kezelésére nagyon jó!! Éjszakára bekenem vékonyan a pattanást - csíp, egy picit kellemetlen - és reggelre vagy szinte teljesen eltűnik, vagy felére csökken a pirosság/duzzanat. Több fogkrémet próbáltam már ilyen célra, ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

bogczi

2014. március 16.

Az ize es allaga borzalom, de mivel specialis fogkrem, ez alap. A hatasa nalam mar 2-3 nap utan erzodott, sot, latszott, mivel egyaltalan nem verzett az inyem. Szamomra csodaszer, 1190 a Rossmannban, de gazdasagos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Underbelly

2014. február 27.

Egy picit jobb az íze, mint a fluoridos testvérének, de azért ez is igen messze van a kellemestől. Viszont a hatása megfelelő, bátran merem ajánlani fogínyvérzésre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

livia1979

2014. január 4.

Nálunk anyukám használja ezt a fogkrémet. Egyszer kipróbáltam, de számomra borzalmas az íze. Egyszerűen nem értem, hogy lehet megszokni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

MissNickole

2013. december 28.

Fogínyvérzés miatt vettem a testvéremnek, maximálisan bevált néhány használat után, azonban a probléma visszatér, ha más fogkrémre vált:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

katyalin

2013. december 21.

Fogínyvérzés miatt kezdtem el használni kb másfél évvel ezelőtt. Ezt a problémát néhány nap használat után szinte teljesen megszüntette! A korábban említett problémát, miszerint hosszabb használat után a fogak érzékennyé válnak, én nem tapasztaltam.
Az íze valóban borzalmas-másfél év használat során sem sikerült megbarátkoznom vele... (de meg lehet szokni). Erre azonban a dobozon külön is felhívják a vásárló figyelmét, tehát nem jár érte pontlevonás! Kevésbé habzik, mint a hagyományos fogkrémek, de így is jól használható, jól tisztít. Különösebb fehérítő hatást nem vettem észre, de ezt nem is ígéri a termék. Összességében: mivel a problémámat orvosolta, nálam 5-ösre vizsgázott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

francais

2013. október 25.

Évek óta ezt a fogkrémet használom, nem bírom a cukros fogkrémeket...Sztem ez a legjobb fogkrém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

timmantyú

2013. október 16.

Már nagyon régóta ezt használom (felváltva a fluoridos változattal). Azóta nem vérzik a fogínyem, tehát abszolút használt. Én az ízét is nagyon megszoktam, most már nagyon furcsa, mikor hagyományos fogkrémmel kell fogat mosnom, azok annyira durván ízesítettnek - műnek tűnnek emellett :) A tisztításával is elégedett vagyok (elektromos fogkefével használom). Tény, hogy nem olcsó, de amikor párszor normál fogkrémmel mosok fogat, már érzem, hogy érzékenyebb a fogínyem, így nekem ennyit megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.