Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

baobe

2012. október 27.

Ezt a fogrémet is használtam fogínyvérzés ellen. (Lacalut Aktív és Meridol mellett.) Messze ennek van a legrosszabb íze, de a cél érdekében elviseli az ember lánya. Az alkoholtól eltekintve, szerintem, ennek vannak a legjobb összetevői, ezért lehet, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 27.

Szaszmancs

2012. október 14.

Eddig a legjobb fogkrém,amit próbáltam. Nekem az ízével sincs gondom,elsőre persze furcsa,de hamar meg lehet szokni,én már kifejezetten szeretem. Mindenesetre olyan tiszta érzést hagy maga után,amit egyik másik fogkrém sem és még a fogínyvérzéssel is felveszi a harcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Zsenike

2012. szeptember 22.

nagyon szeretem, az elmex mellett a másik kedvenc fogkrémem. Az első pár használat egy kihívás volt, amíg megbarátkoztam az ízével, de cserébe éreztem, hogy frissítette és fertőtlenítette a számat és a fogaimat. Szerintem tökjó, hogy van benne szódabikarbóna, az minimálisan fehéríti a fogakat, de a legfontosabb, hogy a friss lesz tőle a lehelet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. szeptember 5.

Én a fura ízével már régen megbarátkoztam, de az összetevői azért nem a legszebbek! A denaturált alkohol nagyon elől van a listán, miközben ezt az itteni leírás nem tartja jónak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

mlukacs

2012. szeptember 1.

Az íze elég érdekes, gyógynövényes.
Nekem lezsibbasztotta a nyelvem első pár használat után, de később már teljesen megszűnt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Az íze elég érdekes, gyógynövényes.

oxalia

2012. július 25.

Akinek vérzik a foginye egyen sok c vitamint ,minimum 1000mg-ot naponta,a termék kiprobálás alatt lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 25.

mayson

2012. július 6.

Fogorvos javaslatára kezdtem el használni, mert az ínyem nagyon érzékes volt. Gyakorlatilag csodát tett az ínyemmel, azóta is használom folyamatosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

maci84

2012. július 5.

Nekem a fluorid mentesség miatt esett rá a választás (elég kevés termék van ilyen). Az ízét hát szerintem sem lehet megszokni inkább csak kompromisszumot kötni vele és elfogadni, hogy ez ilyen. Én utána mindig mentolos szájvizet használok így tényleg érzem, hogy fogat mostam. Már hónapok óta ezt használom, de megpróbálok olyan terméket keresni amiben Limonene sincs. (tudjátok a lepény hal először a remény hal meg utoljára) :) Ezért csak a 4*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

vivuss87

2012. július 1.

számomra nagyon mókás volt ez a sós íz, hamar megszoktam kb 2 fogmosás után.
Ami érdekes, hogy a fogaim a használat óta kevésbé érzékenyek, mint előtte, hiába a sensodyne. Én nagyon szeretem és már sokszor vettem újra:) sokkal jobb mint bármelyik társa, jó drágább is, de ha kiszámoljuk, olcsóbb mint a tömések és a protézis:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

számomra nagyon mókás volt ez a sós íz, hamar megszoktam kb 2 fogmosás után.

missLauren

2012. június 11.

Nem igaz hogy meglehet szokni az ízét, én már hosszú hónapok óta használom naponta 3-4 alkalommal, de a nyelvtisztítás továbbra is kellemetlen.
Viszont rendkívül jól tisztít, elállította a fogínyvérzésemet és hosszú ideig garantálja a friss lehelletet. Megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.