Paula's Choice

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krémhilda, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990 Ft

Gyengéd, ásványi fényvédő formula matt finishsel, kifejezetten a kombinált és zsíros bőr számára. Hatékonyan csökkenti a pirosságot és az irritációt, miközben hidratálja és  védi a bőrt a káros napsugarakkal szemben.

• Pirosságra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Nyugtatja és védi az irritált bőrt, csökketni a pirosságot
  • Gyulladáscsökkentőkkel & antioxidánsokkal segíti a bőrműködést
  • Selymes, könnyű loiton formula matt finishsel
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

A Hydralight Shine-Free Mineral Complex SPF30-al azonos ásványi formula, csak a csomagolása más.

Ár: 11 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

HCHB11Cl11

2019. szeptember 18.

Egy könnyed állagú, kellemes felvitelű fényvédő, hagy egy kis fehér réteget (nem színezett), ami azért vállalható szerintem. Tetszik, hogy bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő anyagok vannak benne, és éreztem is ilyen jellegű hatást a pattanásos területeken. Nem szárít, nem fullad alatta a bőröm. Nem valami olcsó, és a színezett termékek szimpatikusabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

RoxanaHorvath

2019. szeptember 11.

Nekem abszolút bevált, nem okoz pattanásokat, pont annyira hidratál amennyire kell. Ami szinten szuper, hogy az érzekeny szem környéki bőrt sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

lindana

2019. szeptember 7.

A krém könnyed, kellemes állagú. Kevésbé zsíros, fényes hatást ad, mint a Defense essential glow, viszont ennek az illata nagyon kellemetlen számomra. Mintát használtam, de ez miatt biztos, hogy nem vennem meg,.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

sssniki

2019. július 22.

A krém tényleg hagy egy kicsit ragacsos érzetet, talán kissé zsíros is. Nem egy nehéz fényvédő, de nem is egy fluid jellegű könnnyed darab. Szeretem, hogy nem maradt fehér réteg az arcomon. Nagy forróságban, mint ami mostanság van nyilván csillog majd az arc. Egy hűvösebb időben viseléséről viszont sajna nem tudok nyilatkozni.

Személy szerint úgy gondolom megéri megvenni, ha pirosodó/érzékeny bőrproblémával küzd bárki. Viszont ha nincs ilyen jellegű probléma, inkább egy másik fényvédővel kéne próbálkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

umpalumpa

2019. július 16.

Felváltva használtam a piros glow verzióval az orcáimon. Egy kicsit jobban szárított, mint a másik, de elegendő védelmet adott hasonló körülmények között. Érzetre is hasonlóan jól felszívódik, nem hagy fehér réteget. Ha választanom kéne, akkor a másik nyerne, főleg a szép finish miatt.
Ja, a szemem környéke is jól bírta mindkettőt, ezt elfelejtettem említeni.
Végül is 5-ös ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Ja, a szemem környéke is jól bírta mindkettőt, ezt elfelejtettem említeni.
Végül is 5-ös ez is.

zsazsa

2019. június 18.

Elég problémás a bőröm, eddig is kerültem az arckrémekben, lemosókban bizonyos dolgokat, de el kellett kezdenem még tudatosabban foglalkozni vele. Valamint mindenhol azt olvasom, hogy 30 felett szinte kötelező a fényvédő használata. Erre esett a választásom, mert valahol érzékeny is a bőröm. Ez a krém egyáltalán nem bántja a bőröm, nyugtatja, a pirosságot kicsit lehúzza, mérsékli. Nem mondom, hogy nem fénylik a T vonalam, egy kicsit lehetne még könnyebb a krém, de nem kellemetlen viselni, nyáron mondjuk kb mindent leizzad az ember feje. Nem fehérlik az arcon, könnyen eldolgozható, 60 ml-es a tubus, elég baráti kiszerelés, nem úgy az ára, az egy picit lehetne kevesebb, mondjuk sokszor ki lehet fogni akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

kdorahh

2019. június 5.

Annyira akartam szeretni, de sajnos nekem egyáltalán nem vált be. A kombinált/zsíros bőröm a nap közepére már gyakorlatilag tocsogott a zsírban, ami még előtte se fordult elő ilyen mértékben. Pluszban nekem a viselete is kényelmetlen volt, túl soknak éreztem. Még szerencse, hogy csak a mintát rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Drazsi

2019. május 8.

Kb. 1 hónapja használom és nekem teljesen jó. A fehéres réteg, amit maga után hagy pár perc után elillan. Én aláhidratálok és így sem fénylik az arcom estére sem, pedig alapjáraton zsírosodik a legtöbb krémtől a homlokom. Önmagában nekem kevés lenne viszont. Szépen egységesíti a bőrt. A tág pórusok is kisebbnek tűnnek használatkor. Nem irritál, ami nálam ritka számba megy. Örülök, hogy rátaláltam . Rosszat nem tudok mondani rá, max az ára ami szerintem picit sok érte, ezért a 4 csillag.

Up: Próbáltam helyette más fényvédős hidratálót, de veri őket! Már úgygondolom megéri az árát! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Hatshepsut

2019. május 1.

Imádom! Nem fehérít, egész nap matt marad tőle az arcom (de nem szárít), tökéletes sminkalap. Lassan 1 éve használom, nagyon sokáig elég, még úgy is, hogy betartom az 5 forintos mennyiséget. Elsőre drágának tűnik, de tényleg jó és 60 ml van a tubusban. Épp most végeztem a 2. tubussal, jöhet a következő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Lorna

2019. május 1.

Tetszett. Fehér krém, szép bőrfényt ad, nem allergiázál, nem okoz pattanást, véd a naptól. Kombinált, vízhiányos bőrre jó választás, nem matt eredményt ad, de azt én épp szeretem benne.
Egyedül az ára nem tetszik.
Tervezem egyszer újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Egyedül az ára nem tetszik.
Tervezem egyszer újravenni.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Cetyl Alcohol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Panthenol, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Diethylhexyl Carbonate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Zinc Oxide (Nano), Titanium Dioxide (Nano)
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2