Paula's Choice

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 800  Ft

Vízszerű, könnyű tonik, ami gyengéden és hatékonyan csökkenti a kombinált/zsíros bőr érzékenységét, a pirosságot és az irritáció jeleit, miközben finoman hidratál is.

• pirosodásra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • nyugtatja az irritált bőrt
  • csökkenti a pirosságot, erősíti a bőr védőrétegét
  • antioxidánsokban és gyulladáscsökkentőkben gazdag
  • könnyű, folyékony és frissítő formula
  • eltávolítja a smink legutolsó maradványait
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • állatokon nem tesztelték

Ár: 8 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
pankusz

2019. május 24.

Nem vagyok túlságosan érzékeny a szagokra, viszont ez a termék olyan büdös, hogy képtelen vagyok túltenni magam a szagán és tovább használni, azt mantráznva, hogy a szépségért meg kell szenvedni. Konkrétan kávé és sp..ma szaga van. Még jó, hogy nem vettem teljes kiszerelést, csak mintát, mert így csak két használat utáni PTSD-t kell kihevernem. A szagán kívül a másik gondom az, hogy tonerként az állaga bár vízszerű, de használat után a bőröm egész ragacsos, szárít is, kellemetlen érzés viselni. Bőrnyugtatást sem tapasztaltam. Két csillag, mert a PC gyárt mintakiszerelést és mert nem kínoznak állatokat (csak embereket ezzel a szaggal...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

eeraa

2018. május 15.

Kicsit tartottam tőle mert eddig minden tonik szárította az arcom. A P.C. Calm többi családtagja nagyon bevált és ajánlották, hogy próbáljam ki, ezért beruháztam rá és nem bántam meg. Reggelente használom arcmosás után, nem szárít nem irritál, szépen beépült a rutinomba. Az arc színem egységesebb mióta használom, enyhítette a piros foltjaimat. Nem kell belőle sokat használni, 2-3 csepp elég egy vattakorongra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Petrappp

2017. december 20.

Többször rendeltem mintát belőle, és akkor mattitó, enyhén szárító hatással bírt, és a pirosságot is csökkentette. Így nagy lelkiismeret furdalással, de beruháztam rá, meg a hozzá való krémre, mert nem olcsó, de legalább cruelty-free. Egy hónapja van meg, és nagyon kipirul tőle a bőröm! Nem is használom minden nap. Pedig pont azért vettem, hogy csökkentse a pirosságot, erre még a homlokom is piros tőle, pedig az nem szokott az lenni! Nagyon mérges vagyok, hogy nem vált be, pedig szépek az összetevők, és már nagyon odafigyelek, hogy miből áll egy termék. Csak mindenmentes, szép összetevőjű dolgokat használok néhány hónapja, látszik is az eredmény, erre pont a nyugtató hatásúnak hirdetett, drága PC termékek zavarnak be. Nem tudom, hogy fogom elhasználni, mert érezhetően irritál, kellemetlen érzés, ha a bőrömre kerül. Jár a 2 csillag, mert állatkísérlet mentes, amúgy egyet se kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Lencseee

2017. május 5.

UPDATE: az első tonerem, amit biztos, hogy nem használok el...a homlokom tele lett "tinipattanással", ahogy egy hétre elhagytam a használatát, szépen eltűntek...a rutinban ez volt az újdonság, és sajnos, másra nem tudok gyanakodni (mert ételek között sem jelent meg semmi újdonság), pláne, miután a derma e és a benton jött ismét vissza a használatomba (plusz nulladik körben aloe vera spray is, mert kiáltott utána a bőröm állapota) és helyre állt a világ rendje, meg a bőröm is. szóval, így nekem ez gyakorlatilag nem az ára, hanem a hatása miatt került lepontozásra...és nem is kicsit. ilyen pattanásheggyel már nagyon régen nem találkoztam a homlokomon...

ELSŐ: Szép-szép, de! Nagyon gondolkodtam rajta, hogy 4-t adjak, vagy 5-t. Mert klassz cucc, de ennek az árnak a feléért, majdnem kétszer ekkora mennyiségben, de azonos hatással bír bármelyik cosrx vagy benton toner...Tényleg jók ezek a tonerek, illatanyagmentesek, sok-sok hasznos anyag van bennük a bőr számára, és előkészítik a további kozmetikumokra, rétegekre az arcot (magukban azonban édes kevés érzést és eredményt adnak...). Azonban, én még egyszer csak akkor fogok Paula tonert venni, ha majd megnyerem a lottót, vagy valamilyen más módon rám szakad a bank. Megjegyzem, amit ígért a reklámszöveg, betartja (egy pontról nem tudok nyilatkozni; fogalmam sincs, hogy mennyire sikeres smink eltávolításában, mert én arra nem használom, csak kézzel bedolgozom a már megtisztított bőröbe, mint 1. lépés az arcápolási rutinban). csak haszontalannak érzek kiadni ennyi pénzt egy olyan dologért, amit igaz kevésbé reklámozva, de ebayen beszerezve tökéletesen helyettesíthető és olcsóbban megvehető. Ez az ár dolog szinte minden Paula terméknél előjön, mint negatívum (más nem is igen lehet ellenük felhozni, egyelőre...), de csak ezért nem lenne igazságos lepontoznom. Igaz, a szórófejes kiszerelés már igazán beleférhetett volna ebbe az árba;-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

creamchito

2017. március 13.

Életem során nagyon sok tonikot próbáltam ki (Clinique, Estée Lauder stb.) és amíg nem találkoztam a PC tonikokkal, azt hittem, hogy a tonikok utáni kipirosodás természetes állapot... Az egyik nagy szerelmem a calm redness tonikja lett, melyet a reggeli rutin során használok. Nagyon szépen felébreszti a bőrömet, friss és üde leszek, előfordul, hogy nem is folytatom szérummal és hidratálóval. Ha van rajtam 1-2 irritált pattanás, vagy kisebb pirosság használatát követő 5-10 perc után halványodik, "beolvad". Kipróbáltam a PC majdnem összes tonikját, és a resist weightless tonik mellett ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Trixi

2016. október 6.

Teljesen zavarban vagyok ezzel a tonikkal kapcsolatban. Merthogy amit ígér, azaz a pirosság és irritáció jeleinek csökkentése, a nyugtatás, azzal kapcsolatban nemhogy semmit nem csinál, éppen ellenkezőleg, irritálja a bőröm, lángba borítja az arcom. Ennyire csak nem tévedhet Paula? Eddig 3 alkalommal használtam, mindhárom alkalommal ez történt. Kb. 10 percig bírom, azután bekenem az arcom nyugtató hidratáló krémmel, és láss csodát, megszűnik az irritáció, a pirosság, a bőröm feszesebb, tömöttebb, egységesebb, szebb lesz, mint előtte. Ezért mondom, hogy zavarban vagyok, mert amit ígér, nem teljesíti, de a végén mégiscsak valamennyire elégedett vagyok. Elhasználom, de nem veszem meg ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 6.

szilvia84

2016. szeptember 22.

Mintákat rendelgettem belőle amit nagyon szerettem, így vettem végül egy teljes kiszerelést. Jó termék nagyon, de annyi mindent használok, hogy végül nincs szükségem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Makk Zsuzsó

2016. szeptember 11.

A sötétkék Resist tonikot meg sem közelíti. Egy enyhén büdös folyadék, ami valamelyest hidratál, de annyira nem, mint a Resist, ami nyárra önmagában is elég hidratáló. Különösebb hatást nem vettem észre. Mondjuk nem küzdök rozaceával, szóval nem tudom, mit csinálna vele, de nekem elég semmilyen ez a tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

dzsanki

2016. május 19.

Majdnem négy hete használom, a tisztítás után nagyon jólesik, hidratál, kellemes érzést nyújt a bőrnek, hamar beszívódik. Nem vattára csepegtetve használom, hanem bemasszírozok egy adagot a bőrömbe. Azonnal megszünteti a tisztítás utáni húzódó érzést, szépen előkészíti a bőrt a következő lépésre. Szerintem önmagában kevés lehet érzékeny bőrre használva, de a calm család többi tagjával együtt komplett kezeli a problémákat, és láthatóan, gyorsan javít a bőr állapotán, ezért ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Boerhavia Diffusa Root Extract, Epigallocatechin Gallate, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Beta-Glucan, Sea Whip Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Epigallocatechin Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.