Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% Salicylic Acid

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 800  Ft

2 % szalicilsavat tartalmaz hatékony pH tartományban: 3,2-3,6

Selymes, tonik állagú készítmény, amely nyugtatja és frissíti a bőrt. Gyorsan összehúzza a pórusokat, tisztítja a pattanásokat és a miteszereket. Hámlasztja a bőrt és jelentősen csökkenti az izzó bőrpírt. Folyamatos használata mellett nem lesznek többé makacs foltok, a gyulladás és a bőrpír távoli emlékké válik. Elpusztítja  pattanást okozó baktériumokat.

Aszpirinre érzékenyek nem használhatják.

Ár: 10 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Csengiful

2018. október 30.

Tesztert vettem belőle, 2-3 alkalommal. Az első pár használattal csodákat művelt a tág pórusaimmal, öröm volt utána egy puha, sima alapra sminkelni.. de valahogy hozzászokott a bőröm, és már egyáltalán nem éreztem vagy láttam különbséget felvitel előtt és után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

KissMicu

2018. október 9.

Nekem ez nem jött be. Előtte a PC Skin Perfecting BHA-t használtam és nagyon jó volt, de gondoltam többet is elbír a bőröm, nem érzékeny, így legyen az erősebb a következő. Először is az állagában érzek különbséget, ez olajosabb, nehezebben szívódik be a bőrbe, de a várva várt hatás is elmarad. Nem rossz, nem okoz irritációt, nem okoz semmit. Valamennyit biztos segít, nélküle biztosan rosszabb lenne, de visszatérek az előző változatra, az sokkal jobban bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

gyzsofia

2018. július 31.

Több mint egy hete használom, nagyon vártam hogy mi lesz az eredmény és egyenlőre úgy tűnik bevált. Elég problémás, érzékeny a bőröm, de mióta használom visszahúzodtak a pattanások és ami még nagyon tetszik, hogy kevésbé zsíros a bőröm is. Ami kicsit zavar. hogy miután letisztítom vele az arcom kicsit ragacsos érzést hagy, de a hidratáló+púder után már nem érzem. Egyenlőre nagyon szeretem, a mintát vettem meg belőle és bőven van még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Innn

2018. július 27.

Itt találkoztam először a termékkel és sok-sok pozitív véleményt olvastam, gondoltam, kipróbálom. Így is lett.
Az arctisztítójával használom, ami egy remek termék, ahogyan ez is. Pont ma volt az a nap, amikor nem mentem fel alapozót, mert nem volt rá szükség. :D
Sok kis folt volt az arcomon, és ezeket már alig látni. Plusz ismerőseim folyton dicséretnek, hogy ki vagyok simulva. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

ohheyitslili

2018. március 26.

Október-november óta egyre csak rosszabbodott a bőröm, az állam 2 oldala, és az orrom mellett tele voltam pattanással, kisebb "puklikkal", miteszerekkel, és mély bőr alattiakkal, szóval tényleg mindenféle kijött. Decemberben lett nagyon nagyon rossz. Akkor rendeltem egy adag teafa olaj tartalmú teljes skin-care csomagot, nagy reményekkel, de január végéig semmit nem segített.Nőgyógyásznál is jártam, mert hormonális probémára gyanakodtam, de mindent rendben találtak (azért felírtak fogamzásgátlót, de nem kezdtem el szedni).
Február elején rendeltem meg ezt a csodát, és 2 hét alatt hatalmas volt a javulás. Én napi egyszeri használattal indítottam, de nem szárított, jól reagált rá a bőröm, ezért áttértem a napi kettőre (reggel-este). Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak, eleinte gyorsabban kijöttek a pattanásaim, de egyáltalán nem voltak agresszívak, könnyen ki lehetett nyomni őket, nem fájtak annyira, nem volt akkora a pirosság utánuk. 1 hét után már alig-alig jött ki újabb pattanás, mostanra pedig mégritkábban. Deluxe kiszerelésben rendeltem, és még mindig van belőle. Nekem nagyon bevált, el is fogom használni, és megrendelem teljes kiszerelésben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Asdfghjkl2108

2018. február 10.

Rengeteg Paulas termeket használok, kész rutinnal. Ezelőtt a 2%os BHA gélt használtam de az nem igazán vált be. Gond azzal sem volt, viszont nem volt ilyen hatása. Mindig is mitesszeres volt a bőröm és tagak a prousaim.. hála paulanak a mitesszereim háromnegyede eltűnt!! Nem hittem már jó ideje a kozmetikai dolgokban hogy tudnak igazán használni, de az elmúlt több mint 3 hónap ezt igazolja :)
Maga ez a termék szuper, nekem a csomagolasaval sincs problémám, úgy használom mint egy szérumot.

Nem állítom hogy ez a termek tett csodát, mert sok más jó van még mellette (pc: lemoso, aha hamlaszto, retinol szérum, benzol-peroxid kezelés, hidratalo kombinált bőrre; és még a pc mellett egy Hylamide HA hidratalo szérum ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

leleboti

2017. december 5.

A csomagolása valóban nem a legjobb, nekem is folyt már ki belőle néhány mililiter. A termékkel viszont teljesen meg vagyok elégedve,egy éve használom, gyulladáscsökkentő, tisztító hatású. Nagyon szép bőrképet eredményez, rendszers, de nem túlzott használattal (elég sokszor sikerül túlzásba esnem vele :D) fent is tartja a hibátlan bőrt, a pólusokat is sokkal könnyebb kitisztítani. Összehasonlítási alapom nincs, a rutinom majdnem 100%-ban PC termékekből tevődik össze, nem véletlenül, még egyetlen megrendelt termékben sem csalódtam. És mivel rendkívül hosszú ideig elég, -ahogy most látom több mint egy év mindennapos használattal- így nem gondolom túlárazottnak sem. Mindenkinek ajánlom aki a kombinált és zsíros bőr problémáival kűzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

KiwiAwi

2017. november 20.

Nem nem nem. Abszolút nem éri meg az árát. Már volt kalandom PC BHA hámlasztóval, így nem újdonság, hogy nem sokat használ, de ez nem csak hogy nem használ, de ront is a helyzeten. Mocsok módon hámlik a fejem az akneroxidtól, viszont semmihez nem hasonloíthatóan kultúrált kinézetet ad a bőrömnek. Még egy kontra emellé, hogy bár nincs tele a fejem ilyen szörnyűségekkel, de olyan ráncos már most, huszonévesen, hogy sírok. :D Szóval próbáltam valahogy normalizálni a dolgot, kis kémiai hámlasztókkal. Az AHA még teljesen oké, de ez.... ez olyan, hogy felkenem, aztán a következő nap kenhetem az akneroxidot a kis vörös görcsök miatt, amit ez okoz. Lehet hogy mélyről hámlaszt, de úgy tűnik az utolsó mikrométerekkel már nem tud megkűzdeni, mert felhozza a felszínre a szörnyűségeket, és ott is tartja a hámréteg alatt. :D
Valakinek tuti jó, de akit ver az isten ilyen ocsmány bőrrel, mint jómagamat, az ezt felejtse el, nem problémás bőrre való ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

amygdala0131

2017. július 13.

Mikor abbahagytam a fogamzásgátló tablettát, csomó gyulladt pattanásom lett, amiktől hónapokig nem tudtam szabadulni, és mikor végre sikerült, iszonyatos hegek és piros foltok maradtak a falfehér bőrömön. Akkoriban mindent kencét kipróbáltam, amit a neten javasoltak, és így futottam bele a Paula's Chioce termékekbe. Mivel a patti foltok/hegek mellett miteszeres a bőröm és a pórusaim is nagyon tágak, úgy gondoltam, hogy ez a termék lesz a megfelelő választás (egy AHA géllel kiegészítve). Mivel rettentő drága (ezért kap csak 4 csillagot), egy Delux mintát rendeltem, ami kb 3 hónapot húzott ki mindennapos használat mellett. Azt kell hogy mondjam, látványosan csökkentette a pórusaim méretét, a miteszereim halványabbak és kisebbek lettek, és a pattanás utáni foltjaim is jelentősen halványodtak. Hosszabb távon nyilván jobb eredményt lehet vele elérni, de mivel jött a nyár abba kellett hagynom (az erős napsugárzás miatt nem ajánlott nyáron hámlasztani), és ez meg is látszik az arcomon: újra előjöttek a miteszereim. Ősszel biztosan újrarendelem nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

gingerbloo

2017. június 17.

Először is kezdjük azzal, hogy igen drága.
Másodikként, a csomagolása szar, ereszt, utazáshoz egyáltalán nem jó.
Nekem erősen hormonális aknés a fejem,. érzékeny, szuper fehér, zsíros/kombó, téli időben viszonylag száraz/normál.
Azzal a célzattal vettem, hogy a sok aknékészítménytől (amiből egyikse működik) hámlik a bőr az arcomon. Ez azt igéri, hogy leszedi az elhalt bőrt miközben megakadályozza a a pattanások kialakulását és segíti a gyógyulásukat.
Hát... úgy érzem, a bőröm azon területein, ahol nem vagyok pattanásos, valóban sokkal szebb lett a bőröm összképe, kisebbek a pórusaim. Nem szárít de nem is zsírosít, nem irritál, nincs száraz elhalt bőr az arcomon, tehát összességében jó.
Azonban, hogy bármit is művelne a pattanásokkal szemen szedett hazugság. Egyáltalán semmit nem kezd velük, ugyan nem is ront a helyzeten.

Nem bántam meg hogy megvettem, elhasználom szívesen, de biztosan nem veszem újra ennyi pénzért ezt a terméket. Talán más Paula's choice-t kipróbálok, de ez nem hozta amit vártam tőle. Ha lehetne, 3 és fél csillagot adnék, így csak 3-at kap.

Update: már elhazsnáltam majdnem az egészet miovel rohadt drága volt. és igazából nincs is vele nagy baj, csak az, hogy nem éri meg az árát. Az igazi, hormopnális akném ez nem változtat semmit, nem értemmiért írják rá, hogy extra strength. Nem venném újra ezt a terméket, jó volt, de ennyi pénzért van jobb is, illetve ilyen hatékonyságút olcsóbban is találni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Először is kezdjük azzal, hogy igen drága.
Másodikként, a csomagolása szar, ereszt, utazáshoz egyáltalán nem jó.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.