Paula's Choice

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. február 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Kíméletlen a pattanásokhoz, de gyengéd a bőrhöz
  • Selymes, frissítő gél
  • Könnyen eltávolítja a sminket
  • Antibakteriális összetevőt tartalmaz
  • Nem tartalmaz szárító, irritáló összetevőket, amelyek súlyosbítják a pattanásokat
  • Arcra és szemre is használható
  • 100% illat-és színezőanyag-mentes

audrina22

2019. április 23.

Borzalmas! Ez a termek nem megszunteti, hanem elohozza a pattanasokat..2 hete hasznalom, azota nem ertem, hogy miert nezek ki ismet ugy, mint 14 evesen..Most sikerult megneznem az osszetevoit, ami sajnos amikor megrendeltem, valahogy elkerulte a figyelmem..
Megy a kukaba, nagyon nem ajanlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Megy a kukaba, nagyon nem ajanlom senkinek.

rrituss

2018. október 24.

Nagyon jól tisztít, és az én hisztis bőrömet sem szárítja, irritálja. Szeretem, hogy nem habzik és illatmentes, igazán frissítő lemosó. A dolgára koncentrál, és azt szépen teszi. Ezután a The ordinary és aGeek & Gorgeous pattanás elleni, és azok nyomait eltüntető termékeit használom, és a bőröm egyre szebb! Úgy érzem, még jó darabig marad a rutinomban, az ára sem vészes, ráadásul sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Innn

2018. július 27.

Imádom. Az első lemosó, ami egyáltalán nem szárítja a bőröm és gyönyörűen letisztít minden szennyeződést illatanyag és színezék mentesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Candy21

2018. április 14.

Jó lemosó nem iritálja a száraz érzékeny bőröm tetszik az állaga is nincs semmi illata nagyon jól tisztít. Ha kijön egy pattanás segít lehúzni a gyulladást, de nem vagyok biztos benne, hogy megéri az árát talán ennyit a balea arclemosóm is tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

kisvirci

2018. február 22.

Ez egy nagyon jó lemosó! Mind az állaga, mind a hatása szuper. Imádom, hogy szinte semmi illata nincsen. Szereti a bőröm és használat után nincs az a kellemetlen húzódó érzés, mint más lemosóknál. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Asdfghjkl2108

2018. február 10.

Amikor elkezdtem használni nagyon pattanásos volt a bőröm és ez is felüdülés volt neki (úgy 3 hónapja). Mostanra szinte normalizálódott a bőröm, így úgy érzem, hogy lassan váltani kell másikra. Összességében szuper kis lemosó, nekem sokat segített, másrészről pedig a delux minta volt elég 3 hónapig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Anheszenamon

2016. június 2.

Egy deluxe mintát használtam el belőle. Jó volt, kellően tisztított, engem nem is szárított, de nem vettem észre, hogy többet tudna egy olcsóbb lemosónál. Szerencsére manapság már ritkán jön ki rajtam egy-egy pattanás, tehát ezzel kapcsolatban nem tudok érdemben nyilatkozni. Nem hinném,hogy megvásárolom a nagy kiszerelést, mert ezen az áron egy csomó Babylove vagy illatmentes Balea lemosót tudok venni, amik ugyanennyit tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

jns.melinda

2016. február 10.

Ez egy pattanásos, zsíros bőrre való lemosó, ami után kell a hidratáló. Akinek havonta egy pici kijön és ezt hiszi az ő bőre pattanásos, az ne vegye meg. Ez aknéra való, de arra nagyon, mióta használom nem volt egy darab sem az arcomon. Nagyon jó termék, ha sikerül értelmezni a leírást (igen, triclosan van benne, gondolom nem véletlenül) és a bőrünket. Szemre is kipróbáltam, nem csípte, sminket is lehozza, minden ok. Gazdaságosnak is tűnik, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

nikoletta5014

2016. január 28.

Imádom. Korábban amikor más lemosót használtam a tonizálás során még jött le az arcomról smink, kosz de amióta ezt használom semmi nincs a vattakorongon. A bőröm állapota javult, de ehhez hozzá kell tenni hogy egyszerre kezdtem el használni aha és bha hámlasztóval. Gazdaságos, egy borsónyi elég belőle. Azért kap 5 pontot mert azóta se akarom elhinni hogy milyen jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

HevesPetra

2015. május 27.

Az az igazság, hogy ez a lemosó volt az első PC termék, amit kipróbáltam. Teljesen jól működik, szereti a bőröm. Alaposan tisztít, semmilyen problémát nem okozott. A smink eltávolítására micellás vizet, illetve szemfesték lemosót használok. Ha esetleg mégsem ezeket vetem be, akkor kétszer mosom le az arcom a PC-vel egymás után, és így a sminket is maradéktalanul eltávolítja. Az érzékeny szemem bizony csípni szokta. Emellett az utóbbi időben két másik lemosót is próbálgattam és kijelenthetem, hogy mindet megszerettem:
-a Balea Med arclemosója gyakorlatilag számomra szinte ugyanazt hozza, mint ez, a szemem őt is érzi,
- a Babylove waschlotiont (mstindigo hatására ) szintén használom, és ő még a szemem sem bántja.
A sminket két mosással eltünteti mindegyik, smink nélkül mindhárom nagyon jól tisztít elsőre is. Ennek ellenére nem fogom újravenni, egy másik PC-s lemosó lesz a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.