Paula's Choice Clear Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 500  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: viktoriaczire, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 500  Ft

2 % szalicilsavat tartalmaz.

Folyékony formulája hámlasztja a bőrt, amely így  egészségesebbé, simábbá válik. Könnyű, vizes textúrája nem szárít, nem irritál, gyulladáscsökkentő összetevői megnyugtatják a rozacea-s bőrt is. PH értéke enyhébb, mint az extra strenght formuláé. Nem tömíti el a pórusukat, és méretüket szinte egyik napról a másikra csökkenti. Csökkenti a vörös foltokat és megelőzi azok kialakulását.

A termék aszpirin allergia esetén nem használható.

Ár: 10 500  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
piperepozitív

2014. március 21.

A 30 ml-es változatot vettem meg, de milyen jól tettem... De nem azért, mert rossz, hanem mert olyan kevés kell belőle! Egész arcra, csupán 3-4 cseppet elég szétkennem. (én a tenyerembe csöppentem, és onnan kenem fel egy-két ujjal)
Heti két alkalommal, vagy néha picit ritkábban használom. Ennyit még pont elbír a bőröm.
Legutóbb csak a T-vonalra kentem, szerintem picit bővebben sikerült az orromra, és másnapra hámlani kezdett, de nem vészesen.
Bár eleinte tényleg volt egy enyhe tisztulási szakasz, de mostanra már finomabbak lettek a pórusaim a kritikus helyeken.
A 2%-os lotiontól másnapra mindig bedurrantak a pórusaim, ezzel ilyen gond nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Pandácska

2013. december 3.

Nagyon jó kis hámlasztó ez, de nem szabad alábecsülni. Én bizony így tettem, mert csak egy kis lötyi, nem csípett, nem lettem piros tőle (lotion-t is használok, attól néha kipirosodom), ááá ez nem árthat meg, ezért felkentem minden este (eddig csak max. 2 naponta hámlasztottam). Sikeresen túlhámlasztottam, szerencsére időben észrevettem, egy pici hámlás a homlokom és két mini pattanás jelzi a butaságomat. Lehetne rosszabb is :D Szóval erős kis lötyi ez, még akkor is, ha csak „víz", ha van ennél erősebb is. Szerintem a lotion ennél gyengébb, bár nekem attól lett nagyon szép a bőröm, de aki erősebbre vágyik talán lötyi fronton nézzen szét. Az extra strenght változatát ki sem merném próbálni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.