Paula's Choice

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   13 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 490 Ft

Megújult formula!

Könnyű fluid, ami kisebbnek mutatja a pórusokat, miközben megvéd a naptól, így a pattanások zavartalanul és hátramaradó barna foltok nélkül gyógyulhatnak.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok esetén
  • Széles spektrumú, stabil fényvédelmet nyújt, nem nehezíti el a bőrt
  • Vízkönnyű formula, amit nem érezni a bőrön
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 13 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5000 , Eladó: Lari
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, 16. ker., fizetés: megegyezés szerint
Maddie

2017. január 29.

15 ml-es deluxe mintám van belőle. Tényleg nagyon könnyű állagú kis fluid, pikk-pakk beszívódik, és csak minimálisan fényesedik ki a bőröm a nap végére. A pórusaim is mintha kisebbnek tűnnének a használata után. Sajnos ami zavaró, az az illata. Hiába, hogy nincs benne illatanyag, az én szaglószervem nagyon parfümösnek, naptejesnek érzi az illatát, ami sokáig meg is marad, és ez zavar. Emiatt nem valószínű, hogy újraveszem/megveszem nagy kiszerelésben.

Update 2017.01.29.: Sajnos kénytelen voltam visszajönni update-elni. Tegnap reggel a felvitele után nem mostam kezet, hanem rögtön nekiláttam sminkelni. Ahogy nyúlkáltam a szemeim környékén (pl. az Etude House Proof 10 szemhéjalapozót mindig ujjal oszlatom el), egyre jobban csípni kezdett, végül már potyogtak a könnyeim, szépen tönkretéve a félkész szemsminket. Figyelembe véve, hogy Paula szerint nincs szükség külön szemkörnyékápolóra, kenhetjük oda az arckrémünket, most le fogok vonni egy csillagot még. Tudom, hogy extrán érzékenyek a szemeim, talán jobban, mint az átlag (a Bioderma Sensibio szemkrém is csípett), de vajon mi lett volna, ha ezt a krémet szemkörnyékre is kenem? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

ildi79

2016. október 24.

Nekem egyáltalán nem jött be, pedig jó sok időt adtam neki, hogy bizonyítson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Nekem egyáltalán nem jött be, pedig jó sok időt adtam neki, hogy bizonyítson.

Szonya

2016. július 13.

Amit ígért, abból semmit nem tartott be. Néhány használat után nagyon csúnyán kiütötte a bőrömet, de ez még hagyján, mert azt mondom egyéni allergiás reakció. Na de hogy felkenés után kb. 15 perc múlva már tiszta zsíros volt az arcom, és nem hogy tisztította volna, hanem még mitesszereket is okozott, azt nem tudom neki megbocsátani. Érzékeny vagyok az illatokra, főleg az arcomon, és hát ennek olyan szaga volt, mint a macskáim bolhairtó cseppjeinek, mindig ez jutott eszembe mikor felkentem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

csopke

2016. július 3.

Nekem az arcom nagyon hamar átzsírosodott. Ezért nem is szerettem még itthonra se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

Betti08

(!)
2016. július 2.

Imádom legjobb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 2.

Imádom legjobb

kissbarbara1990

2015. november 15.

Számomra a tökéletes nappali krém! Nem lesznek tőle pattanásaim, nagyon jól hidratál. Nem problémázik össze az alapozómmal. Imádom és ameddig csak lehet használni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

juditviktoria

2015. október 21.

A delux minta van meg belőle,ugyanis a másik színezett csodával együtt először csak ki akartam próbálni hogy eldöntsem,melyiket is rendeljem meg nagy kiszerelésben.A másik mellett döntöttem egyenlőre,de nem azért mert ez rossz lett volna,csak választanom kellett :) Nagyon könnyed az állaga,hamar beszívódik és igen kissé naptej illata van,de ez engem nem érdekel.A fényvédelem számít és hogy ne okozzon mind emellett problémát az arcbőrömnek(pattik,kifényesedés..stb.)

Update:sajnos le kell pontozzam :( akármikor használtam egy idő után pici pattik jöttek elő az arcomon,szóval örülök hogy a másikat vettem meg nagy kiszerelésben és nem ezt.A másik tökéletesen működik és nem okoz galibát de ehhez már nem merek hozzányúlni.A fényvédelem működik vele,de az arcom nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Argold

2015. szeptember 8.

Nagyon megszerettem ezt a krémet. Egész nyáron ezt használtam, jol bírta a zsíros bőröm, sőt, bevallom, hogy a nyaraláskor es strandolásnál is mindig nálam volt, és ezzel kenegettem az arcom, egyszer sem pirult meg a bőröm. Egy könnyed kis krém, amit hamar beszív a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

zimmbo

2015. május 8.

Nagyon fényes, csillog tőle az arcom, különösen az orrom. Ha napközben netán megdörzsölöm a szemem, akkor csíp és homályosan látok. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

rekag

2015. április 7.

A 15 ml-es delux kiszerelést vásároltam meg belőle, kb. 1 hónapra volt elég úgy, hogy nem minden nap használtam, csak hétköznapokon. Könnyen eldolgozható, fehér, folyós állagú krém, szinte azonnal beszívódik és nagyon jól mattít, önmagában sem fényesedett ki a t-zónám tőle. A naptej szerű illata nekem egy kicsit sok volt, de szerencsére hamar elillant. Ami nagyon nem tetszett benne, az az, hogy kb. 1 hét használat után szinte minden héten kijött tőle egy gyulladt, kinyomhatatlan mély dudoros pattanás, aminek a nyomait még most is kezelgetnem kell. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.