Paula's Choice

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   13 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 490 Ft

Megújult formula!

Könnyű fluid, ami kisebbnek mutatja a pórusokat, miközben megvéd a naptól, így a pattanások zavartalanul és hátramaradó barna foltok nélkül gyógyulhatnak.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok esetén
  • Széles spektrumú, stabil fényvédelmet nyújt, nem nehezíti el a bőrt
  • Vízkönnyű formula, amit nem érezni a bőrön
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 13 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

rekag

2015. április 7.

A 15 ml-es delux kiszerelést vásároltam meg belőle, kb. 1 hónapra volt elég úgy, hogy nem minden nap használtam, csak hétköznapokon. Könnyen eldolgozható, fehér, folyós állagú krém, szinte azonnal beszívódik és nagyon jól mattít, önmagában sem fényesedett ki a t-zónám tőle. A naptej szerű illata nekem egy kicsit sok volt, de szerencsére hamar elillant. Ami nagyon nem tetszett benne, az az, hogy kb. 1 hét használat után szinte minden héten kijött tőle egy gyulladt, kinyomhatatlan mély dudoros pattanás, aminek a nyomait még most is kezelgetnem kell. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

Soly77

2015. január 21.

Nagyon jó kis hidratáló, hámlasztásos napok után használom a fényvédelem miatt reggel felkenem aztán smink.
Minden nap nem használom így nem tudom hogy zsírosít e, tetszik az illata a napkrém jut róla eszembe. Így most télen nekem kiváló termék, nyárra és a többi napra maradok a PC toniknál ami az abszolút favorit!
Imádom Paulát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Imádom Paulát...

csokibeka

2015. január 10.

Az állagát imádom, könnyű eloszlatni, kellemes viselni, nagyon jól hidratál is, de olyan szinten fénylik az arcom tőle, mint semmi mástól. A legtestesebb hidratáló sem zsírosít ennyire :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Frillies

2014. december 11.

Nem igazán foglalkoztam eddig ezzel a fényvédelem dologgal. Sőt, 1 évvel ezelőtt elborzadva olvastam (bocs, még tudatlan voltam), h valaki képes minden nap naptejet kenni az arcára pedig nem is megy strandra! :) nem voltak foltocskáim és nagyon szerencsés tejeskávé bőröm van, ami mindig barnul sosem pirul. Így könnyű. Aztán babát vártam és mindenféle színű, meg formájú pötty meg egész folt keletkezett az arcomon. Erre pluszban a szülés után még be is zsírosodott meg pattis lett az addig normál-kombinált-vízhiányos-érzékeny bőröm. Minden fényvédőt nehéznek és zsírosnak gondoltam és utáltam még a gondolatát is, h az arcomra kenjem.
Ez az a krém, ami miatt nem csak, h megszerettem a fényvédős hidratálókat, hanem már napi szinten beépítettem a rutinomba. Nagyon folyékony és emiatt nagyon könnyű is. Az első szippantásra büdös, később megszokott, kellemes, naptejes illata lett. Nekem nem fénylik, de nem is zsíros a bőröm és ami a legfontosabb, h semmilyen irritációt vagy pattanást nem okozott.
Mostanra rendeződött a bőröm, minden a régi, a foltok is felszívodtak és a pattik is eltűntek. Nekem nagyon sokat segített ebben a PC Clear próba csomag, a fényvédelemre meg sokkal jobban figyelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Dorcsa

2014. november 24.

Nyertem ezt a terméket, aminek nagyon örültem, mert nem engedhetek meg magamnak ilyen árfekvésű kozmetikumokat.
Az állagán én is meglepődtem, szerintem is nagyon folyékony. Vízhiányos a bőröm, de a homlokom hamar bezsírosodik, ha nem tetszik neki valami. Hidratáló krémmel kiegészítve nekem megfelel, nagyon jó, hogy nincs benne parfüm. Tényleg nem irritál szemkörnyéken se. Én télre használom a 30as fényvédő miatt, nyáron ötveneset használok.
Viszont ezt vettem észre, hogy ha egymás után több napig használom, akkor a fehér komedóim száma megnő. :S Ezért négyest adok, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

sydney

2014. november 24.

Számomra elég szokatlan állaga van, túl folyékony. Nem érzem azt, hogy kellőképpen hidratálna. Mondjuk a mattítással most így ősz végén nincs bajom. De összességében olyan kis semmilyenke, legközelebb biztos, hogy másikat próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

dorkka

2014. október 13.

Delux mintát rendeltem belőle, és felváltva használom egy másik PC krémmel, ami egyértelműen jobb. Ettől nekem nagyon csillog az arcom, rásminkelek, de hiába, nagyon nehéz mattítani utána már. Annyira semmilyen ez a krém, hogy eddig nem is véleményeztem volna, viszont ma reggel, mikor felkentem, az egész arcom kipirult tőle, és fájni kezdett. Nem tudom miért, de semmiképp sem jó jel, tehát érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. Ha elfogy, nem veszem újra én sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

bgabriella

2014. október 12.

2 hete használom. Mindjárt elfogy a deluxe mintám. A szaga nem olyan kellemes, de nem annyira zavar, mert elillan kb fél óra után, meg úgysem az a lényeg. Az állaga nekem egy picit folyós, lehet hogy ezért van már csak fél tubus belőle. Éjszakára felkenem a Clear extra-strength hámlasztót, és egy picit húzódik a bőröm tőle, ezért, nagyon jól esik reggel felkenni ezt a hidratálót. Utána jöhet a smink. Egyelőre semmi különlegeset nem tudok mondani róla. Szerintem legközelebb másik fajtát rendelek, csak hogy mást is kipróbáljak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

molnar.dia

2014. október 11.

Kellemes krém, de nyáron nem használnám mert semmit nem mattít (sőt), és nekem zsíros bőröm van, de őszre vagy tavaszra kellemesen könnyű hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

S.Merci

2014. augusztus 11.

Nagyon örültem, amikor jött az e-mail, hogy kapható a webshopban ez a termék. Paula termékei közül eddig csak a fényvédőivel volt problémám, midig csíptek (Paula's Choice Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense Broad Spectrum SPF30, Paula's Choice Extra Care Non-Greasy Sunscreen SPF 50+). Mivel láttam, hogy ez más fényvédőkkel van "felfegyverezve", rögtön rendeltem is egy delux mintát. Nekem kombinált bőröm van, nem kell extrém zsírosodással megbirkóznia, de még így sem matt. Kell neki kb. fél óra, amire beszívódik, addigra természetes hatása lesz és nem csillog. Engem ez nem zavar, de gondolom, hogy sokakat nagyon is aggaszt. És ezzel a negatívumok tárháza be is zárul, ugyanis más szempontból tökéletes, és betartja az ígéreteit. Lehet rá sminkelni, a kezdeti fénylést leszámítva szép bőrképet hagy, és még a szemkörnyékemet sem irritálta. És végre nem lettem sápadt fehér sem, mint egyes fényvédőktől. Nem égtem le vele még egyszer sem, pedig elvittem a tengerpartra nyaralni, és a strandolást leszámítva mindig ezt használtam a smink alá. Ha nem veszem meg, az csak azért lesz, mert lehet hogy találok addigra olcsóbb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.