Paula's Choice

Ár:   8 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   8 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Hibrid lemosó formula, aminek frissítő, géles állaga víz hatására puha, krémes textúrává változik. Tökéletesen megtisztítja a bőrt a napi szennyeződésektől (felesleges olajtól, enyhébb sminktől és városi kosztól), anélkül, hogy közben szárító vagy húzódó érzetet okozna. Superfood összetevői (például az omega zsírsavak, a szója, a zöld tea, az édesgyökér és az aloe vera) és amino savakban gazdag összetétele már az első lépésben táplálják, erősítik a bőrt, ellenállóbbá teszi a stresszorokkal szemben, miközben segítenek a káros környezeti anyagok bőrkárosító hatását semlegesíteni. Használat után a bőr üde, mégis hidratált és puha, hosszú távon (különösen a termékcsalád többi tagjával együtt használva) ráadásul erősebb is lesz.

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7000Ft. de megbeszélhetünk más összeget is! , Eladó: Niuuuus
Állapot: kb. 3/4-ig van, Helyszín: Székesfehérvár, Martonvásár, Érd, megbeszélés szerint, fizetés: megbeszélés szerint

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

hjuditcrema

2021. január 8.

Top termék! Igaz, hogy drága, de nagyon jól működik: nem szárít, nincs benne káros anyag, tökéletesen tisztít, jó érzés használni, mert kicsit habzik is. Kb egy évig kitartott ez a kiszerelés, míg az alternatív lemosóim sokkal hamarabb fogytak (pl Ordinary, Cerave)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 8.

Annamari83

2020. november 19.

Azelőtt a Garnier rózsaszín micellásvizét használtam sminklemosáshoz (nem használok sok sminket amúgy), arclemosáshoz meg tiszta vizet reggel-este. Csomó videót néztem meg a Paula's Choice lemosókról, és rá esett a választásom. Nem indultunk egyszerűen, eleinte túl sok helyen volt piros folt az arcomon, igaz, épp egy illatosított natúrkrémet dobtam ki a kukába ezt megelőzően, mert nagyon nem szerette a bőröm, így nehéz volt megmondani, hogy hosszútávon jó lesz-e nekem a Defense lemosó, vagy nem. Azért csak szorgalmasan használtam esti lemosóként, mert valahol el kellett kezdeni. A Defense család tagjaként ez a lemosó is elég összetettnek tűnik, nekem kellett pár hét, mire megszoktam. Kb. 2 hónap alatt fogyott el a deluxe kiszerelés, és hiába vettem próbaképp két másik deluxe-ot is, mégsem akartam váltani. Már megszoktam ezt a krémes állagot, amit jól esik felvinni. Nagyon jól tisztít, már nincsenek nagyon piros foltok, ha vannak is, azok nem ettől lesznek. Napi 2 lemosás is belefér vele, nem szárít, nem sok a bőrömnek. Valószínűleg nem variálok tovább, nagyon megkedveltem, maradok nála. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

Vivi95p

2020. szeptember 22.

Nalam az elso hasznalat utan is mar egy csoda! *o*
Nem zsiros a borom csak gyonyoru es ragyog! Imadom!!!
Vizhianyos , erzekeny es zsiros a borom .
Allergiat nem okozott:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Nalam az elso hasznalat utan is mar egy csoda! *o*
Nem zsiros a borom csak gyonyoru es ragyog! Imadom!!!
Vizhianyos , erzekeny es zsiros a borom .
Allergiat nem okozott:)

julcsi13

2020. június 23.

Ez a lemoso megvaltoztatta az eletem. Most mar lassan ket honapja hasznalom egyeb G&G es
TO szerumok mellett, es az arcom puha, tiszta, egyszeruen ez a legjobb lemoso, amit valaha hasznaltam. Nem zsirosodik tole a borom; ezt eddig egy lemoso sem tudta nalam. Imadom, biztosan ujraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

BlackRose101

2020. május 28.

Véleményemet 4 havi rendszeres használat, és számos The Ordinary és a Paula's Choice lemosó tesztelése után írom: Számomra ő a tökéletes lemosó! Hibátlan, selymes állag, illatmentes, gyengéd a formula, mégis lehozza nekem a napi szennyeződéseken túl a sminket is. Én nem is használok előtte micellás vizet, meg elő-lemosást, rögtön ő jön: felvizezem a kezemben, majd jó alaposan de gyengéden átdörzsölöm vele a teljes arcomat (szem körül is), és utána langyos vízzel jó sokáig öblögetve lemosom. Szérumot, Fizikai fényvédőt, BB krémet, szemhéjpúdert, spirált, szemöldökceruzát szoktam használni nappalra, ezeket tökéletesen lehozza, és ami a legjobb, hogy nem csípi a szememet, illetve, a lemosás végén sem érzem azt a feszülős-csikorgóan tiszta bőrt, mint más lemosóknál...Az ára az egyetlen ami visszatartott sokáig, de amióta a saját bőrömön érzem a különbséget, azóta inkább máson spórolok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 28.

erasm98

2020. március 16.

En a kisebb kiszerelest vettem meg kiprobalasra, de az is eleg sok alkalomra eleg volt. Imadom, hogy olyan semleges es kellemes az illata. Gyengeden tisztit, es puha marad a bor utana tenyleg. A szempillaspiralomat nem viszi le maradektalanul, de hat egye fene.
A body shopos tengeri hinaros arctisztitohoz tudnam egyebkent hasonlitani, azutan is olyan puha a borom, es az is gyengedebben tisztit. De mig a body shopos arctisztito ilyen szappanos allagba fordul at, ahhoz kepest a PC tenyleg inkabb kremes allagba megy at, es nem mondanam egyaltalan, hogy. a PC rosszabbul tisztit, sot... es sokkal jobb erzes is emiatt az arcon masszirozni.
Nagy dilemmam most, hogy szappant vegyek arctisztitashoz (magisterest) vagy ezt a pc tisztitot.
(Mindegy is, amig lemegy a jarvany csak eldontom)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

(Mindegy is, amig lemegy a jarvany csak eldontom)

anita

2020. január 17.

Az arctisztítás teljesen új dimenzióját nyitotta meg előttem, minden reggel ezt használom (sminkhez nem!) és már el is felejtettem milyen az a száraz, húzódó, nyikorgó-csikorgó bőr!
Puha és nyugodt a bőröm, tökéletes alapot adva elkezdeni a napot.
Egyetlen negatívuma a csomagolás, túl erős a műanyag és nehéz adagolni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Puha és nyugodt a bőröm, tökéletes alapot adva elkezdeni a napot.
Egyetlen negatívuma a csomagolás, túl erős a műanyag és nehéz adagolni

revontulet

2019. október 27.

Amióta megjelent a termék, azóta ezt használom. A legjobb arclemosóm, jól tisztít, nem szárítja a bőrömet egyáltalán, és nekem a sminket is jól leszedi. Azért a durvább szempillaspirált előbb micellás vízzel le szoktam szedni előtte, de úgy tapasztalom, hogy az alapozót és a fizikai fényvédőt is szuperül leszedi. Próbáltam keresni másik alternatívát a borsos ára miatt, de egyszerűen semmi más nem vált be ilyen jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Biocica

2019. október 2.

Imádom ezt a lemosót! Ez az első lemosó, ami után nem húzódik a bőröm. Remélem ezt forever forgalmazni fogják, mert nem akarok másra váltani. Abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

nekoSX

2019. szeptember 18.

A deluxe kiszerelést vettem meg, kipróbálásra és ez is nagyon sokáig elég, érdemes beruházni rá, bár nem túl környezettudatos, mert a kicsi flakon a nagy pontos mása, ugyanaz a kemény műanyag, amiből érdekes módon jól kinyomható a kívánt adag, nem ömlött ki sok sohasem, és a flakon végén is jól kijön az anyag.
Használata tényleg nagyon kellemes, nem szárít túl, nincs borzalmas csikorgás, bár hozzá kellett szoktatni a bőröm, mert az első pár használat után volt egy fura húzódó érzés a bőrömön, ami a rendszeres használattal szerencsére elmúlt.
Viszont nekem nem tisztította meg tökéletesen a bőröm: a napi fizikai fényvédőmmel nem bírkózott meg (nem sminkelek) , akárhogy is növeltem az adagot ebből a lemosóból. Tehát maradt a jól bevált double cleansing, nincs mit tenni: olajos lemosó és utána ez a maradékra, így tényleg tökéletes. Csak nem ezt ígéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Phospholipids, PCA, Alanine, Histidine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.