Paula's Choice

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2018. január 3.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Csökkenti a ráncokat az arcon és a szem környékén
  • Javítja a bőrállapotot
  • Gazdag, krémes textúra
  • Az antioxidánsok serkentik a kollagén termelést
  • Kiválóan használható a szem környékén
  • 100% illatanyag-mentes és nem tartalmaz színezékeket, színezőanyagokat

Tvylvis

2014. február 3.

Nem is tudom, hol kezdjem....
A KM-nek köszönhetőn engem is elkapott a PC láz. A Resist vonal tényleg fantasztikus, egyedül az antioxidáns szérumát nem szerettem, de a többi termékkel alapvetően elégedett voltam. Viszont gondoltam, kipróbálom ezt a vonalat is. Az én orbitális butaságom volt, hogy nem rendeltem mintát (pedig a PC egyik legnagyobb pozitívumának tartom, hogy mindenből lehet mintákat rendelni). Bíztam az eddigi jó tapasztalatokban.
Kombinált, télen normál, kicsit száraz bőröm van, ezért ezt a krémet rendeltem. Régen volt már ilyen, hogy ekkora örömmel dobtam ki a kiürült tubust, soha többet ne kerüljön a közelembe. Hatalmas betűkkel rajta van, hogy hidratál... hát, szerintem semmit sem hidratál. Próbáltam csak este, csak reggel, reggel és este, keveset, sokat, sehogy sem jó. Annyi a hidratáló funkciója, hogy egy jó kis fullasztó réteget hagy a bőrön (köszönhetően gondolom a szilikonnak és az ásványi olajnak), ami borzasztó rossz érzés számomra. Ráadásul nagyon fénylik, ami órák alatt sem múlik el. Az egyedüli pozitívuma szerintem, hogy jól lehet rá sminkelni....
De mindezt 8000 Ft körüli áron....Számomra ez teljes pénzkidobás volt. Megjegyzem, a száraz bőrre való lemosó is durván szárítja a bőrt.
Szóval lányok, rendeljetek mintát, ne legyetek olyan buták, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

Nem is tudom, hol kezdjem....
Szóval lányok, rendeljetek mintát, ne legyetek olyan buták, mint én.

Xéni

2013. október 3.

Szuper kis krem, nyarra hasznaltam ejszakara. Barsonyossa teszi a boromet, es remekul hidratal. A hidegebb idore a piros verziot ujitom be, de szerintem jovo nyaron visszaterek. :) (a 60ml ellenere mondjuk eleg gyorsan fogy, amin meglepodtem, mert az elozo Resist kremeim majd' fel evig kitartottak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

citromhab

2013. január 20.

Nekem nagyon bevált, télen száraz az arcbőröm, bár nem extrémen, de ez a krém szuperül és ami a legfontosabb, hosszan tartóan hidratálja.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

sammy

2012. február 21.

Ebből és a recovery-ből rendeltem mintát. Végleges véleményhez többet kellene használom, de a kettő közül a száraz-atópiás bőrhöz ez valószínűleg jobban passzol. Amíg használtam javulást nem észleltem a bőrömön, azaz sokat kellett utánakennem, így a 2 minta nem tartott sokáig. Igazából nem egy mérvadó vélemény ez, talán egy fél tubusnyi használata után :) Felkenve kicsit olajos érzetet ad, nem irritál, jó kis krémnek tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.