Paula's Choice

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 15 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   15 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 15 900 Ft

Retinolt, antioxidánsokat és gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmazó szérum. Segít a ráncok csökkentésében, megelőzésében és a bőr egyenletesebbé tételében. Minden bőrtípusra ajánlott, illat- és színezékmentes.

Ár: 15 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Argold

(!)
2016. július 30.

Delux mintám volt belole, nagyon jo kis darab.
Emlékszem, mikor eloszor pumpaltam belole, levert a víz... Sárga olajszerű cucc. Nahhh mondom, hat ez aztan sose szivodik fel a zsíros bőrömön... Es DEEE! Felkenem is hipp-hopp beszivodik, es csodálatos puha egységes bőr marad. A foltokat C vitamonos szerummal felváltva csodásan eltűnteti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Delux mintám volt belole, nagyon jo kis darab.

dzsanki

2016. május 22.

Egyelőre éjszakára használom a megrendelt mintákat, és még nem döntöttem, hogy befutó lesz-e. A calm családból a tonikot, bha-t és hidratálót használom, nappalra a resist antioxidant light szérumot. Ezt a terméket nem kenem a t-zónámra, mert azt zsírosítja, viszont úgy látom, hogy az arcbőrömnek és a szemkörnyéknek jót tesz, ott nem is zsírosít, és az állaga miatt iszonyat kevés kell belőle. Egy tasakos minta nekem 3-4 estére elég, és az csak 1 ml. Használat utána kb 10 perccel szívódik fel teljesen, akkor már nem csillog, a hidratálómat ezután kenem fel. Most még arra hajlok, hogy a resist retinolos hidratálójánál maradok (ezt a calm mellett használom szükség szerint, nem feltétlen minden nap, és ez a t-zónát sem zsírosítja), és az antioxidant szérumnál, mert két retinolos termék már nem szükséges. Az biztos, hogy ez a szérum ápolja a bőrt, halványítja a foltokat, a gyulladásokat is kezeli, így szerintem szépen beépíthető egy olyan rutinba, ahova kell egy retinolos termék. Full zsíros bőrre viszont nem merném használni, de ez lehet csak az én hülyeségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

Funnyface

2016. április 25.

Nagyon vártam ezt a terméket, kilenc hónapja használom, hetente egy-két alkalommal. Paula csapatának szakértői tanácsaira BHA hámlasztót is beszereztem, egyszerre kezdtem el használni őket.
Tulajdonságai: Átlátszó, de mustár színű gél állagú termék. Hozzáadott illatanyag nélkül az összetevők saját illata érződik. Csomagolása elegáns, azonban gyengébb minőségű. A pumpája a kupak elfordításakor emelkedik ki a flakonból, ami elegáns megoldás.

Előnye: valóban sekélyednek a mimikai ráncok is, ápoltabb, ragyogóbb a bőröm.

Hátrány: Odafigyelést igénylő termék, a bőröm érzékenységének megfelelő mennyiséget ki kell kísérletezni. Eközben szép, jól termett, fájdalmas patik is kialakultak. Ahogy megtaláltam megfelelő használati sűrűséget, mennyiséget, és hozzá szokott a bőröm, már nem irritálta. Inkább szilikonos bőrérzést hagy maga után. A pumpája sokszor akad, laza az egész rendszer, lötyög, olykor nem lehet lenyomni, többször oda-vissza kell csavargatni. A pumpája túl gyenge, nehéz vele adagolni a terméket, felengedésekor is jön még termék belőle. Sokszor mellé megy, szétfolyik a termék a pumpára, nem esztétikus látvány egy idő után. Bosszantó.

A termék tájékoztató alapján számítottam rá, hogy kezdetben irritálja a retinol a bőrömet, ez nem érintett rosszul. Kivártam az időt, amíg a bőröm hozzászokott. Viszont a csomagolása rendkívül bosszantó. Remélem megváltoztatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Előnye: valóban sekélyednek a mimikai ráncok is, ápoltabb, ragyogóbb a bőröm.

svekits

2016. március 6.

Deluxe mintát használok pár hete, de nekem semmi extra. Rossznak abszolút nem rossz, de semmi olyasmit nem csinált a bőrömmel, ami annyira kiemelkedő lenne. Engem a szilikonos textúra nem zavar, puha tőle a bőröm, használom reggel is, meg este is. Más termékekkel együtt hozzájárult néhány pigmentfoltom halványodásához, aminek örülök, semmi rosszat nem tudok mondani azon kívül, hogy semmi extra, a C-vitaminos nekem jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

katja

2016. február 17.

Először csak mintákkal próbálkoztam, szerettem volna egy olyan szérumot ami segít a pattanások és a kezdődő ráncaim ellen (homlok, nevető ránc) és retinol tartalmú. Már az első használat után beleszerettem igazából, olyannyira, hogy beszereztem teljes kiszerelésben. Tetszik az állaga is, nekem nincs problémám a szilikonokkal. Éjszakára használom kb. három hónapja BHA/AHA után fél órát várva, majd hidratáló. Reggelre kisimul az arcom, olyan élettel teli, puha. Egyszerűen imádom. Most ő az én bőrápolási rutinom királynője (elég csak ránézni! :P). Reggelre Paula C-vitaminos antioxidáns szérumát használom, egész napra smink alá az jobban esik. Határozottan úgy látom, hogy használ, de ha elfogy a 30 ml (ami szerintem egy jó idő lesz) jövök vissza updatelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

laural

2015. december 21.

Mintàt rendeltem belőle, és már most, pár használat után símábbnak, egységesebbnek látom a bőröm. Tetszik, újra fogom venni nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

rayeri

2015. november 21.

Éjszakára használom BHA után. Ránctalanító hatást nem érzek, de a bőrömnek határozottan jót tesz. Kipihentebb, egységesebb reggelre. Nekem nem csodaszer, de ahogy öregszem úgy jövök rá, hogy igazából a korral szemben semmi sem az :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

CosmicLily

2015. szeptember 28.

Első perctől nagyon szeretem, este használom. A bőröm kisimult, egységesebb, puha. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

orsi80

2015. szeptember 14.

Az állaga tényleg fura. De gyorsan beszivodik, azután pedig táplálja és nyugtatja a bőrömet. BHA után fél órával használom, hidratálás előtt, a szárazabb részeken.
Mikor nem volt otthon belőle, hiányzott, úgyhogy most már időben ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Mikor nem volt otthon belőle, hiányzott, úgyhogy most már időben ujraveszem.

bgabriella

2015. szeptember 4.

Mintát próbáltam belőle, tetszett az állaga. Selymes tapintású lesz tőle a bőröm, megvenném a teljes kiszerelést ha olcsóbb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)