Paula's Choice

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 15 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   15 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 15 900 Ft

Retinolt, antioxidánsokat és gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmazó szérum. Segít a ráncok csökkentésében, megelőzésében és a bőr egyenletesebbé tételében. Minden bőrtípusra ajánlott, illat- és színezékmentes.

Ár: 15 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lysza1985

2015. augusztus 21.

Akkor használom, ha nagyon száraznak érzem a bőröm, mert egyébként soknak és túl szilikonosnak érzem. Nem érzem, hogy javítana bármit is, elhasználom, ha már megvan, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

heyitseszter

2015. augusztus 9.

Nagyon szép bőrképet eredményez, nekem nagyon bevállt. Esténként szoktam használni, másnap nagyon kellemes, puha bőrre ébredek. Azt nem bánnám, hogy ha nem szilikonos alapú lenne (bár a super antioxidant serum esetén már hozzászoktam), de más kivetni valót nem találok benne. Ez nem az a termék, azonnal a csodákat kell várni, de nálam a hosszú távú használat nagyon meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

vfejes

2015. június 17.

Kicsit aggódtam, mert mire megjött a nagy kiszerelés, addigra rákattantam a C vitaminos szérumra. Nehéz ám köztük dönteni, de az alapvetően száraz bőrömre mindkettő bevált. Pihe puha bársonyos pofit csinál egy éjszaka alatt, azt hiszem nyugtat is, és szép, hibátlan arcbőröm. A pigmentfoltjaim meglepően elhalványultak vele, de a helyzet az, hogy a gyerekkel nem tudok nem barnulni 50-es faktor mellett is (szőke haj, világos bőr és szem), most megint sötétebbek. Cseppet sem bántam meg, hogy megvettem. A high-end márkák nagy krémjei mind kerülnek minimum ennyibe és 1-2 nem ér semmit. Ez legalább jó. Jaj.., az olajos állagát illetően meg annyi, hogy aki tudja mi az a száraz bőr, az kifejezetten örül is neki. Szuper cucc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

dzsuzsa72

2015. június 6.

Nagy elvárásaim voltak, de sajnos csalódnom kellett. Egész egyszerűen visszataszítónak tartom a serum állagát, nem visz rá a lélek, hogy ezt naponta az arcomra kenjem. Próbáltam magam napokon át meggyőzni, hogy a hatása biztos jó, de olyan, mintha valami tömény olajat kennék az arcomra. Szerencsére csak deluxe mintát vettem, bár az is pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 6.

szorsika

2015. június 2.

Szuper, imádom. Éjszakára használom. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Szuper, imádom. Éjszakára használom. Újraveszem.

ingyombingyom

2015. április 6.

Bepróbálkoztam ezzel is. Pár hétig bírtam . Annyira semmilyen! Jó, tudom hosszú távon fejti ki a hatását de mégis ha nem látom hogy kicsit is javul nincs ami inspiráljon. Majd pótlom mással. Az ára az egyetlen amiben nem csalódtam, olyan igazi paulás!😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

lollypoppy

2015. március 24.

Ez volt az első retinolos termék, amivel valaha dolgom volt, ezért nagyon kíváncsi voltam rá. Kb. másfél hónapig használtam (annyi mintám volt), és az elején úgy éreztem, hogy picit mintha teltebbé, egyenletesebbé tenné a bőröm, de annyira nem volt látványos, és ennél több pozitívumot később nem tapasztaltam, bármennyire is szerettem volna. A használata alatt lett néhány kisebb pattanás a bőrömön - nem tudom, hogy összefügg-e a szérummal, de többet inkább nem kísérletezem vele, már csak az ára miatt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Lauu

2015. március 21.

AHA után használom hetente egyszer este, eddig egy deluxe minta fogyott el. Nagyon szeretem, reggelre szuper sima bőrrel ébredek, arctisztítás, hidratáló és mehet a smink. Nem tapasztaltam sem "morzsolódást", sem száraz foltokat. Abszolút pozitív a krém, az egyetlen probléma az ára, ai túl van azon a lélektani határon amit hajlandó vagyok kiadni egy heti egyszeri használatért.... így 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

moszat

2015. március 3.

Este, felkenés után, mikor beszívja a fejem, mindig elhiszem, hogy ez jó, selymes és feszes. Reggel aztán, mikor felkelek, és szomorú szárazság fogad, eszembe jut, mennyire gyűlölöm. Aztán egész nap szidalmazom magamban, mikor a munkahelyi csodás neonfényben a mosdóban nézem az orrom körül a szárazságtól szétomló alapozót az orcámon. Nem tudom miért próbálkozom újra és újra, napok kellenek, hogy kiheverje a bőröm az egyszeri használatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

messin

2015. február 17.

Hónapokig használtam, vettem mintát, aztán nagy kiszerelést is, de végül nem győzött meg. Ha pár napot kihagytam, visszaromlott a bőröm állapota, szóval tartós hatást nem szabad várni tőle. Jó érzés amikor bekenem vele az arcom, mert utána nagyon sima és kellemes a tapintása, de sajnos messze nem csodaszer, sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 17.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)