Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Pandácska

2014. április 8.

Mintát kaptam belőle. Egy pici tasak 3 használatra volt elég. Úgy néz ki, megtaláltam a tökéletes fényvédős, nappali arckrémet. Felkenés után egyáltalán nem hagy fényes réteget, szépen beszívódik és teljesen matt, de hidratált lesz tőle a bőröm. Külön öröm, hogy fizikai fényvédő van benne. Szemkörnyékemet nem irritálta. Elvileg ugye színezett, de a bőrre felkenve nem látszik. Amikor ezt a krémet használtam, a nap folyamán tovább maradt matt a bőröm. Engem meggyőzőtt, megrendeltem teljes kiszerelésben is, várom, hogy megérkezzen.

Update: Azóta megérkezett teljes méretben is. Imádom! Ő a legtökéletesebb nappali arckrém a világon. Azt visszavonom, hogy nincs fedése, mert van, pontosabban egységesíti az arcbőrt. Akinek tényleg nincs takargatnivalója, annak ez még tökéletes „alapozó” is lehet. Akinek van bőrhibája nyugodtan sminkelhet rá, mert sokkal szebben mutat rajta még az alapozó is. Végre a szemkörnyékem fényvédelme is meg van oldva! Legszívesebben egy kartonnal vennék belőle, hogy életem végéig kéznél lehessen! Csodaszer kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Milne

2014. március 1.

Ez az első arcra való fényvédőm, és szerencsére szuperül működik. Az egyetlen bajom vele, hogy ugye ez elvileg hidratáló, nekem arra viszont kevés, kell alá más, talán majd tavasszal jó lesz magában.De azért így is jó, a színe nekem pont megfelel, ha épp szebb az arcom mást nem is teszek rá, max egy kis púdert. Bár felkenéskor fénylik, de aztán gyorsan beszívja a bőröm és matt marad egész nap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Lino

2014. február 22.

Imádom! Kiváló fényvédős hidratáló! Nagyon könnyű, de tökéletesen hidratál. Egységesíti az arcszínt és gyönyörű matt arcot csinál. Nem irritál és nem okoz pattanást. A legeslegjobb nappali hidratáló az egész földön, ez biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Villango

2014. február 8.

UP: nagyon szeretem, még mindig :) szerintem felváltva fogom használni a Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense SPF 30-al.... Mintákat veszek belőle mindig, nagyon gazdaságos így, és sokáig elég.

Nagyon bejött nekem is, valszeg megtaláltam álmaim fényvédőjét (???) .
Nagyon tetszik hogy fizikai fényvédő van benne, én úgyis kenek rá BB-t/alapozót, így nem zavar hogy világosítja az arcomat.
A hosszútávú hatásában nagyon bízom, jó dolgok vannak benne, és egy minta nekem is 3 alkalomra elég. Egyszerre többet rendeltem belőle szerencsére, amint a végén járok, biztos újrarendelem.
Van mit világosítani a bőrömön (foltok) szóval bizakodó vagyok vele, és kitartó. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Nagyon bejött nekem is, valszeg megtaláltam álmaim fényvédőjét (???) .

lujzi

2014. január 30.

tökéletes krém, de már lassan nem lep meg, nagyon megszerettem a pc cuccokat (pedig kimondhatatlanul ellenszenves volt a márka az elején).
szóval. könnyen eloszlatható. nem fénylik. később sem fénylik. magas és megbízható fényvédelem. antioxidánsok. nincs hátramaradó fehér szín. egységesebb bőrszín. szinte hallom, ahogy csilingel a jó pont számláló :-)
aki pedig a színezettségétől fél (mint én az elején), az felejtse el a félelmeit, és vágjon bele. olyan, mintha nem lenne színe, és mégis kiegyenlíti az arc tónusát. amióta ezt használom, sutba vágtam a bb-t, nekem ennyi tökéletesen megfelel.
abszolút szóval szerelem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

abszolút szóval szerelem lett.

gigi

2014. január 12.

Elhasználtam egy mintát belőle, 4 napig elég volt, kiadós adag. Csak pozitívat tudok róla mondani. Minden benne van, amit egy fényvédőtől elvárok. Fizikai fényvédő, mert a kémiai irritálja a szemem környékét és nekem különösen fontos, hogy ott is használjak fényvédőt. De emellett egyáltalán nem nehéz, nem fényesedik ki a bőröm, ami nagy szó, hiszen használtam már Paulától egy másik zsíros bőrre való fényvédőt, amitől zsíros lett az arcom... Egyetlen fényvédő vetekedhet vele, az pedig a Clinique City Block Sheer SPF 25, bár ez a Paula féle talán kicsit mattabb végeredményt hagy maga után. Azt hittem soha nem találok majd olyan fényvédőt, amit nem utálok majd az arcomra kenni, és örülök, hogy tévedtem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

vds

2013. december 23.

nem volt különösebb bajom az Alverde havasi gyopáros fényvédővel, de úgy gondoltam, kipróbálok valami komolyabbat, és erre esett (az egyik) választásom.több mint egy hete használom, így már releváns véleményt tudok alkotni róla. nevéhez hűen tényleg "super light", nagyon kellemes, könnyű krém, színezett, de felkenés után elmúlik. csak annyi problémám van vele, hogy így télen önmagában nem hidratál kellőképpen, de ez alákrémezéssel orvosolható, úgy viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 23.

darcy

2013. november 28.

Kicsit tartottam tőle, mert korábban a PC zsíros-kombinált bőrre való fényvédőjétől nagyon hamar kifényesedett a bőröm.
Most már lassan 2 hete használom a mintákat, és eddig nem okozott problémát. Habár korántsem tökéletes a bőröm, mostanában gyakran előfordul, hogy reggel 10 perc alvást többre becsülök, mint egy teljes sminket, és csak ezt kenem az arcomra (se alapozó, se púder). Színezett, de ebből semmi sem látszik a felvitel után, viszont nem is fényesedik ki a bőröm egész nap. Más hatásról egyenlőre nem tudok nyilatkozni. ha a mostaninál hidegebb időben sem fog kiszáradni az arcbőröm, akkor esélyes, hogy egész télre megrendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

Zsenike

2013. november 6.

Ebből is mintát próbáltam csak, mint a Hydralight testvéréből, de sajnos a zsíros bőrömre nem volt jó választás, mert nap végére nagyon kifényesedett. Lehet, hogy az ipari mennyiségű szilikon, amit tartalmaz, lehetett a ludas.
Egyébként kellemes, jól hidratáló, jól felszívódó krém, kevés is elég belőle, egy nagyon enyhe színt ad az arcnak, amire nagyobb bőrhibákkal nem rendelkezők kis púdert téve ki is válthatják az alapozást.
Zsíros bőrűek gondolják meg vagy rendeljenek mintát, mielőtt kicsengetnek jó sok pénzt a teljes kiszerelésért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

peonies

2013. október 29.

must have! :)
+ a KM shopnak nagy pirospont a gyorsaságért. köszi szépen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

must have! :)
+ a KM shopnak nagy pirospont a gyorsaságért. köszi szépen!

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.