Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Trixi

2013. október 22.

Ez a krém valami szuper. Kellemesen könnyű a bőrön, mintha nem is lenne benne fényvédő, a pici színezettsége felkenéskor máris ápolt hatást kelt. Nem mattít jelentősen, nem szárítja ki a bőrt, de mégis ad egy matt hatást, és mintha picit a pórusokat is összehúzná. Zsíros, kombinált bőrre tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

Andesz

2013. október 16.

Mintákat rendeltem belőle,nagyon-nagyon szuper!Végre megtaláltam a legjobb fényvédőt a kombinált macerás bőrömre!Bár színezett,én nem tapasztaltam az arcomon a színt,de ez nem is érdekel.Lényeg,hogy nem csinál pattikat,nem csillog,és védi a bőrömet a naptól.Hidratáló szérumot fogok alá használni,PC-t,így tökéletes.
Húúú,Kata,én nem tudom,hogy csináltad hogy egy tasak egy hétre elegendő?Nekem max. 2 napra.Mivel olvastam Apolka cikkét a fényvédelemről,én jócskán kenem.Vagy ez túlzás?
Vajon ez a fényvédelem elég lesz nyárra is?Nekem biztos kell a nagy kiszerelés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Vajon ez a fényvédelem elég lesz nyárra is?Nekem biztos kell a nagy kiszerelés!

2013. október 10.

Kétszer használtam eddig ezt a krémet, és eddig teljesen meg vagyok elégedve vele. Egy meglehetősen könnyű állagú fluid, könnyen eloszlatható, jól beszívja a bőr pillanatok alatt (emiatt úgy vettem észre, kicsit nagyobb mennyiséget is igényel belőle a bőröm, mint más krémekből, mert szó szerint issza magába), nem hagy zsíros utóérzetet, és nem fényesedik ki a bőr a használata után (és ezeket úgy tapasztaltam, hogy fél órával előtte kentem fel a 2% BHA lotiont, ami azért önmagában is hidratál már, szóval szerintem zsíros bőrűeknek is teljesen jó lehet ez a krém ha nem használnak alá semmit, vagy BHA-ból nem a lotion állagot). Enyhén színezett a krém, de én nem igazán tapasztalok semmilyen fedőhatást, mondjuk ezt nem is vártam tőle. Amit én elvárok egy hidratálótól azt tudja (hidratál, nyomtalanul felszívódik, nem fényesedik ki a bőr utána), az spf 30 külön dícséretes. Egyelőre 10 db mintát rendeltem belőle, meglátom hogy válik be pár hét alatt, kicsit félek, hogy a hidegebb időben talán kevés lesz, de remélem, hogy nem, mert tényleg nagyon tetszik. Irritációt nem tapasztaltam az amúgy érzékeny, rozaceára hajlamos bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.