Paula's Choice

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szász-Benczúr, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Ez a vízkönnyű formula véd a nap káros sugaraitól, megelőzi a korai bőröregedést, és hidratál anélkül, hogy bőröd átcsillogna.

• Hatásos pattanások, barna foltok, tág pórusok, bőröregedés és ráncok esetén
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ha kombinált vagy zsíros bőrtípusba tartozol, és gondot okoznak a bőröregedés jelei, a RESIST Youth-Extending Daily Fluid SPF 50 a Te fényvédőd! Speciális lotion formulájának és szabadalmaztatott technológiájának köszönhetően olyan könnyed, mint a víz, hihetetlenül súlytalan a bőrön, mégis széles spektrumú védelmet biztosít a napsugarakkal szemben, így segíti a bőr fiatalos és egészséges működését. Pihekönnyű, nem hagy zsíros érzetet, mégis selymessé teszi bőrödet. Normalizálja a pórusok méretét, és csillogásmentes megjelenést kölcsönöz.

A benne lévő, növényi alapú antioxidánsok védenek a környezeti károsodásokkal szemben, láthatóan halványítják a barna foltokat és serkentik a kollagéntermelést. Ideális sminkalap, nem szükséges mellette primert is használni.
Gyengéd formulája szuperül használható a szem körül is.

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Alizka

2018. augusztus 5.

Tényleg könnyű, nem is érzem az arcomon. Szebb a bőröm, amióta használom, gondolom a benne lévő sok antioxidáns miatt. A pórusok méretére is, mintha jó hatással lenne. Viszont nekem átfényesedik az arcom tőle. :( Egyelőre nem tudom, hogy újraveszem-e még, mert bár sok előnye van, nagyon zavar a csillogó fejem. A márka fizikai, színezett fényvédője nekem jobban működött, viszont ez egy sietős reggelen praktikusabb a könnyű és gyors felvitel miatt. Négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

dettusbettus

2018. augusztus 1.

Délutánra a melegtől kitágult pórusaimban megül a krém, és csillog a T-vonal. Ezt leszámítva jól hidratál, nem okoz pattanásokat, nem irritál és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

vikooo

2018. július 28.

Öszinten szolva semmi komolyabb hatasat nem erzekeltem, olyan mint egy naptej, rettenet folyekony, ragacsos arcbört eredmenyez.
A hamlasztojaval együtt hasznalom, ami jo. Kar h a nappali krem nem hozza ugyanazt az elegedettseget nalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

puderpanna

2018. június 20.

A fényvédelemmel nincsen probléma, hidratálást annyira nem érzem. A formula nagyon híg, szinte kifolyik a tubusból. Ezt elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Tmika

2018. június 8.

Könnyű eldolgozni, hamar beszívódik, nem fénylik, nem irritál. Deluxe mintám van belőle, és egészen addig használtam, míg rá nem találtam a koreai cuccokra. Az ára miatt nem maradok ennél, ennyi sajnos nem fér bele, de emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

missy89

2018. május 29.

Engem is meglepett, de ez az egyetlen PC-s fényvédős hidratáló, ami nem szárít és a szememet sem irritálja. Vagy hidratáló szérumot használok alá vagy egy kis strobe creamet teszek fölé és mehet is rá a bb krém és a púder, jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

csizi

2018. május 3.

Szerencsére csak mintát rendeltem. Ugyanaz a problémám, mint minden más krémmel is, felkenés után csillog a T vonalam, és ez nem múlik, csak egyre rosszabb lesz a nap előrehaladtával. De legalább nincs ragacsos érzet mint a színezett társával. Nekem nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. március 16.

Lehet, hogy "fordítva vagyok bekötve": érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrömnek inkább a fizikai fényvédő felelne meg, így próbálkoztam a 30 faktoros színezett változattal, ami sajnos nagyon nem jött be. De úgy tűnik, a kémiai fényvédő meg igen. A kis tubusos kiszerelést próbálgatva semmilyen kellemetlen bőrreakciót nem tapasztaltam, a szememet se irritálja. Végtelenül könnyű, tényleg olyan, mintha semmit se kentem volna az arcomra. Egyedül a szaga zavar egy kicsit. Na, meg az ára. Ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 16.

Miposhka

2017. december 26.

Kicsi kiszerelést rendeltem meg, hogy kipróbáljam. Összetevők alapján szerintem nincs jobb, de ha annyit kenek fel, amennyit olvastam, hogy szükséges a fényvédelem érdekében, kipattogok tőle. Legalábbis az államon picit fehér patik jöttek ki. Nem tudom amúgy melyiktől lehet, mert használtam a BHA hámlasztót és a szérumot is. Sajnos egyiktől sem történt igazán semmi különös, mármint pozitív értelemben. Mivel nagyon értékelem az őszinte jószándékot (ami az összetevőket illeti, tényleg egyik legjobb), ezért 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

adel.fiore

2017. december 2.

Jónak tűnt először, de pár óra után kipattogtam tőle. Nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Jónak tűnt először, de pár óra után kipattogtam tőle. Nem nekem találták ki.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.