Paula's Choice

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2016. június 28.

Ár:   10 500 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Xéni

2014. április 4.

Rengeteget hezitaltam, hogy kell-e nekem a kemia hamlasztas, vagy sem, es ha igen, akkor melyik es milyen...
Azt gyorsan kitalaltam, hogy BHA szimpibb, mivel eleg erzekeny a borom, es hogy nehgoy vmi vad hibaba essek 1%-kal inditottam. Par hete hasznalom mar, napi egyszer, estenkent. Nem csip, nem irrital, es bar nem mondom, hogy egy uj arc nez vissza a tukorbol, de latom a pozitiv hatasat. Puha a borom, es reggelre a pirossag is szepen lehuzodik. Azt hogy mennyire tisztabb a borom, azt nem nagyon latom, es tovabbra is hasznalok nagyon lagy borradirt, heti egyszer. Ha eddig nem artott, tovabbra is kell! Szoval eddig jo, es kivancsi vagyok lesz-e meg hova-tovabb, es valoszinuleg a kovetkezo vasarlasnal mar fellepek 2%-ra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

necra

2013. szeptember 13.

Most jött meg a 3 dolláros mintacsomag és rögtön kipróbáltam. Másnapra szinte eltűntek a pattanásaim. Fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. június 24.

Most megtudtam, hogy nekem a BHA jön be. Eddig glikolsavas terméket használtam, és nem tapasztaltam azt, amit a szalicilsavasnál. Pár percig csípte az arcom, éreztem, hogy dolgozik a termék (az AHÁ-s esetében nem éreztem), fénylett az arcom ezerrel, és ragadt is egy darabig (lehet, túl sokat is kentem rá), reggelre pedig bababőr, tiszta, szoros pórusok, matt, puha bőr, hibátlan. Naponta azért nem merem használni egyelőre, csak 2 naponta este, de rajongója lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 24.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.