Paula's Choice

Ár:   8 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   8 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 490 Ft

Hidratáló, regeneráló pakolás a normál, száraz vagy nagyon száraz bőrre. A növényi olajokban, zsírsavakban, vitaminokban és lipdekben gazdag formula segít regenerálni a száraz, hámló, érzékeny bőrt. Használható maszkként vagy intenzív hidratáló krémként is.

Ár: 8 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
jessy1210

2016. szeptember 16.

Elég nehéz krém, hetente egyszer használom, estére. Reggelre tényleg mintha "feltöltené" az arcomat. Viszont nem szabad hozzányúlni, míg teljesen be nem szívódik, mert "kukacosodik".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Cukiduda

2016. szeptember 8.

Állagra kissé nehezebb krém, ennek ellenére reggelre már nyoma sincs az arcomon, csak a fini puhaságnak :) nagyon tetszik a bőrömnek, késő ősztől kora tavaszig alap krémem éjszakára. Nem komedogén, hámlasztó után alkalmazva nagyon szép hidratálttá és egészséges kinézetűvé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

lichtnori

2016. szeptember 1.

Khm. Jó, jó...., de.... Nekem vegyes - T-vonalban kicsit zsíros, az arcom többi része pedig normál - bőrtípusom van. Éjszakai krémnek használom, nem maszkként. És az én bőrtípusommal kevésnek érzem! Azon gondolkodtam, hogy ha rajtam így viselkedik: gyorsan beszívódik, puhít, nem nehéz, nem zsíros, - mégis pár perc után csak a szilikont érzem a bőrömön, a mélyhidratálást nem igazán, akkor mi van azokkal az emberkékkel, akiknek ajánlják? Meggyőződésem, hogy a száraz-, nagyon száraz bőrre ez a kence nagyon kevés. Jó, hogy nincs benne illatanyag, és a leírás alapján tele van minden jóval, én mégis egy sima, egyszerű, negyed ennyibe kerülő krém hatását érzékelem csak. Szóval jó kis általános hidratáló, de semmi különös és extra érzést sem nyújt. Nem gondolok rá csodaszerként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Makk Zsuzsó

2016. július 13.

Alkalmanként használom, főleg éjszakai krémnek, amikor már semmi nem segít a hámló, száraz bőrömön. Ilyenkor télen ez gyakrabban fordul elő, esetleg ha minden elővigyázatosságom ellenére túlhámlasztok. Isteni krém, mert sűrű, mélyen tápláló, de nem zsíros, nem csillog, nem ragad utána a fejem. Azonnal megynyugtatja az ekcémás bőrt is, csökkenti a pirosságot, nem okoz aknét, és nagyon kiadós! Szemkörnyékre is lehet kenni bőven. Tényleg szuper termék.

Update: Sajnos azt vettem észre, hogy nem mindegy, milyen állapotban van épp a bőröm, mikor használom, mert ha picit hisztisebb, akkor tud csípni ez a krém és ragacsos marad. Nekem ehhez a műfajhoz túl szilikonos is. És a hidratáló hatását is kevésnek érzem már. Nem fogom újravenni, pedig olyan jónak ígérkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Pocok1972

2016. július 5.

Telitalálat télre ez a krém, két tubust is kivégeztem, nagyon bejön , éjjelre felkenem, reggelre puha, hidratált a bőröm. 75 ml van egy tubusban, ára is jó, illata nincs, szerencsére. Nyárra nekem nehéz, de extra száraz bőrűeknek ilyenkor is jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

PKitty

2016. április 29.

Én éjszakára szoktam feltenni belőle egy vastag rétegnyit, reggelre majdnem mind beszívja a bőröm. Puha lesz az arcom reggelre és jól hidratált. A problémám csak az, hogy elég hamar elmúlik a hatása, tulajdonképpen minden nap kellene használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

csibehusi

2016. április 20.

Tenyleg nagyon jo, es szepen teszi a dolgat de en ennyiert azert sokallom:/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

Tenyleg nagyon jo, es szepen teszi a dolgat de en ennyiert azert sokallom:/

patszi

2016. március 26.

Ez arra jó tényleg, amire ajánlják. Extra száraz, hámlásra hajlamos bőröm csak úgy issza be ezt az egyébként sűrű krémet. A pakolás/maszk szót a nevében én sem tudom értelmezni, éjszakai krémnek használom, nem érzem hogy sok vagy le kellene mosnom. Nekem bevált, megrendeltem a nagy kiszerelést, ami tényleg nagy.Felkenve nagyon sima,selymes érzés,utána egy kicsit csíp,de ez hamar elmúlik.Nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

magnes

2016. január 1.

Update: számomra igazi univerzális hidratáló lett. Hidegebb évszakokban használom, mindenhova, ahol száraz a bőröm, könyök, térd, lábfej, de pl most a lábszáram is ezzel kentem be. És még így is kitartott egy évig, újravevős!!!

Heti egyszer használom AHA után, illetve néha éjszaka, ha van az arcomon szárazabb rész, célzottan oda. Nagyon szépen helyrehozza a kisebb gyulladásokat is. Szerintem nagyon hatásos és kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Redpanda

2015. november 16.

Télen rettenetesen ki tud száradni a bőröm, annak ellenére, hogy mindent rákenek, ami "kötelező". Van egy pont, amikor már hiába rétegezem rá a jobbnál jobb kencéket, érzem, hogy feszül. Ilyenkor ehhez a pakoláshoz nyúlok, és 1-2 nap alatt rendbe teszi. Éjszakára használom, és a bőröm szinte maradéktalanul beszippantja, nem érzem, hogy kellemetlen réteg maradna utána. Az illata nem zavar, inkább legyen natúr, mint parfümös, mert az illatosított termékek még a high end kategóriában is irritálják az arcbőrömet :( Mikor extra száraz a bőröm, felkenés után rövid ideig picit csíp, de aztán ez elmúlik, és reggelre pihe-puha, hidratált arccal ébredek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0