Paula's Choice

Ár:   8 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   8 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 490 Ft

Hidratáló, regeneráló pakolás a normál, száraz vagy nagyon száraz bőrre. A növényi olajokban, zsírsavakban, vitaminokban és lipdekben gazdag formula segít regenerálni a száraz, hámló, érzékeny bőrt. Használható maszkként vagy intenzív hidratáló krémként is.

Ár: 8 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
arwena

2015. november 1.

Éjjelre használom hidratálónak, ha nagyon száraznak érzem a bőröm és egy kis extrára van szüksége. Az állagát és az érzetét egyébként utálom, krémes, ragacsos, nagyon vastag érzetű, ha nagyon ki vagyok száradva, néha még csípi is az arcom, de ennek ellenére is használom. Illetve elviselem, mert nem találtam még olyat, ami hasonlóan hatékony, és néha bizony szükség van rá.
Mivel nem használom minden napra, több mint egy éve megvan a tubus, ehhez képest sztem az ára is jó.
Ha elfogy, és nem találok addig hasonlót, amit jobban szeretek használni, szerintem újra is veszem, az én bőrömnek kell egy ilyen extra hidratáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

agneza

2015. október 5.

Miutan leadtam a "szokasos" BHA rendelesem, gondoltam arra, hogy kiprobalom ezt a maszkot egyelore minta formajaban, ugyanis jon az a pocsek szaraz-nyalkas ido, amitol a kombinalt vizhianyos borom nehol hamlova valik. Eddig 3x volt szerencsem hozza es azt kell, hogy mondjam, nagyon meg vagyok vele elegedve. Puha tapintas, sehol hamlo resz, masnap szepen lehet a boromre sminkelni es nem lettem sem pattis, sem mitesszeres. Amint a mintak elfogynak, vagy lesz valamilyen PC akcio, azonnal rendelek teljes kiszerelest belole. Nem hasznalom rendszeresen, mert ugy is helyre teszi a borom, ha csupan heti 2-3x teszem fel ejszakara. Teljesen meg vagyok elegedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

svekits

2015. szeptember 1.

Hiába a 24 órás fényvédelem, a bőröm borzasztó száraz, reméltem, hogy nyáron javulna a helyzet, de sajnos nem így történt, így a tél közeledtével pedig tényleg szükségesnek láttam valami nagyon jó hidratáló maszk beszerzését. Többféle hidratálókrémet kipróbáltam, és bár jók voltak, nem éreztem, hogy hosszabb távon javítanának a bőrömön. Használom a PC 2%-os BHA lotion változatát, hetente-kéthetente AHÁ-t, alkoholt nem teszek rá, eléggé elkeseredtem, hogy mindig száraz a bőröm. Bár sokkal jobb a helyzet, mint télen volt, úgy éreztem, keresnem kell valami szuper hidratáló cuccot. Természetesen egyből a PC felé vettem az irányt, ez az a márka, amiben vakon bízok. A recovery mask és a Clinical hidratáló között gondolkoztam, végül úgy tűnt, a maszk olcsóbb, nagyobb a kiszerelése is, ráadásul próbáltam régebben a Recovery line SPF hidratálóját, és azzal meg voltam elégedve.
Estére tettem fel, alá csak egy szérumot raktam, és éjszakai hidratálóként használtam, és használom azóta is, ha a bőröm száraznak vagy fakónak tűnne és valami SOS kezelésre van szüksége. Abszolút meg vagyok vele elégedve, nagyon szépen hidratálja a bőröm, nem ragad, szépen beszívódik, nem fénylik, szóval akár nappal is kényelmes a viselet lehet. Nem használom minden nap, úgy érzem, arra nincs szükségem, bár télen lehet, hogy majd kénytelen leszek sűrűbben feltenni az arcomra. Abszolút gazdaságos, 7450 Ft 118 ml termékért, és egy borsónyi bőven elég egy használatra, az én szuperszáraz bőrömnek sem kell vastag réteg belőle. Pár hete használom, azóta nem voltak száraz, hámló cafatok az arcomon, a bőröm kevésbé fakó, élettel teli. A BHA lotion mellett ez a kedvenc PC termékem, szuper vétel volt, jó szívvel tudom ajánlani akár kombinált bőrre is alkalmanként, mert egyáltalán nem túl nehéz vagy kellemetlen az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Krisz78

2015. augusztus 4.

2015.05.12.
Egyelőre csak mintákat rendeltem a kombinált bőröm miatt.
Este felkentem -jó vastagon-, gondoltam reggelre csak beszívja a bőröm.
Fél óra múlva a tükör felé jártam és láttam, h. már el is tűnt :)
A bőröm pedig nem volt sem ragacsos, sem fényes. És régen volt ennyire puha. :)
Megvárom, amíg újra akciózzák és jöhet a teljes kiszerelés!
2015.08 04.
Megrendeltem a teljes kiszerelést is.
Nyár ide vagy oda, simán beszívja az orcám és a száraz szemkörnyékem.
Nem maszkként használom, csak "sima" hidratáló krémként.
Reggelente nagyon puha bőrrel ébredek és a nappali hidratálómból már alig kell használnom.
Majd télen kenem vastagon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

2015.05.12.
Egyelőre csak mintákat rendeltem a kombinált bőröm miatt.
Este felkentem -jó vastagon-, gondoltam reggelre csak beszívja a bőröm.
Fél óra múlva a tükör felé jártam és láttam, h. már el is tűnt :)
A bőröm pedig nem volt sem ragacsos, sem fényes. És régen volt ennyire puha. :)
Megvárom, amíg újra akciózzák és jöhet a teljes kiszerelés!
2015.08 04.
Megrendeltem a teljes kiszerelést is.
Nyár ide vagy oda, simán beszívja az orcám és a száraz szemkörnyékem.
Nem maszkként használom, csak "sima" hidratáló krémként.
Majd télen kenem vastagon :)

Kardvirág

2015. július 31.

Én ettől annyira nem vagyok elájulva. Mintákat próbáltam belőle, egy mintát felkentem egyszerre az arcomra, nem spóroltam vele, fenn hagytam egész éjszakára, de elmaradta a wow érzés. Nem különösebben hidratált. A Skin Recovery Moisturizer sokkal többet ér hidratálás szempontjából szerintem. Nem szoktam csak minták alapján véleményezni, de ezt nem fogom megvenni nagy kiszerelésben és végül is ez egy maszk, amitől várna az ember valamiféle azonnali hatást. Természetesen azt el kell mondanom, hogy problémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

ancsa29

2015. június 18.

Egész éjszakára fenn hagyom és szuperül segít a száraz részek eltüntetésében. Nagyon jó kis krém, én csak a legjobbakat tudom róla mondani. Eleinte csak a szemem környékére használtam és láthatóan simította a halvány kis ráncokat, majd az egész arcomra használva szép, egységes, egészséges bőrrel ébredek reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

Zsildom

2015. április 10.

Normál, száraz bőrre ajánlott elsősorban, de a leírás szerint általános vízhiány ellenszer. Ezért és a KM-es pozitív vélemények hatására mertem kipróbálni zsíros bőrön. Csak mintákat szereztem be, és maradok is ennél a kiszerelésnél, mert jó, hogy van itthon, de arany áron mérik. Kicsit bizalmatlanul kenegettem, mert az állaga az én bőrtípusomnak kifejezetten nem javasolt, kerülöm a kenőcs jellegű kencéket, s már annyira elszoktam tőlük, hogy nehezen is "viseltem". A csomag fele nekem kevés, ha az egészet kenem, kukacosodik, így megy nyakra, dekoltázsra is. Fenn hagyom egész éjszakára. Eddig négyszer használtam (hetente egyszer, AHA után.) Szépen feltölt, ruganyosabb a bőröm, a finom púderszerű hámlást (tipikus dehidratált jelenség) eltünteti. A pórusokat nem tömíti, nem csillogott reggel a fejem, pattanást nem okozott. Elégedett vagyok vele. Ha nem lenne hosszú a kívánság listám az áhított Paula cuccokból az egész tégelyt is megvenném. Így maradok a mintáknál, és hálás vagyok azoknak akik megosztották tapasztalataikat, mert nélkülük sosem jutott volna eszembe közelebből megnézni, sőt magamra kenni ezt a maszkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 10.

ava

2015. február 19.

Nem értem nálam miért nem működik,olyan jó vélemények vannak róla.Egy névtelen ,olcsó hidratáló többet ér mint ez .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 19.

S.Merci

2014. december 23.

Egy újabb Paula csoda.
Így télen a kombinált bőröm eléggé kiszárad, főleg a szemem környékén, ami extra érzékeny terület, ezért nem is mindegy, mit kenek oda. Én is éjszakai krémként használom, és egy icipici mennyiség elég az egész arcomra. Ha többet kennék, azt még talán reggelre sem szívná be a bőröm, annyira tömör krém. Soha nem irritált, és tökéletesen hidratálja a bőröm. Még soha nem volt ilyen jó hidratálóm, a bőröm puha és rugalmas a használatától.
Ha figyelembe vesszük, milyen kevéske kell egy használathoz, és mekkora mennyiségű krém, akkor nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Egy újabb Paula csoda.

messin

2014. október 13.

Éjszakai krémként használom, gazdag, és gyorsan beszívódik. Reggel szép, hidratált bőrrel ébredek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 13.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0