Paula's Choice

Ár:   8 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   8 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 490 Ft

Hidratáló, regeneráló pakolás a normál, száraz vagy nagyon száraz bőrre. A növényi olajokban, zsírsavakban, vitaminokban és lipdekben gazdag formula segít regenerálni a száraz, hámló, érzékeny bőrt. Használható maszkként vagy intenzív hidratáló krémként is.

Ár: 8 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Trixi

Korcsoport: >54
2014. július 28.

Én éjszakai krémként használom, mert maszkként nem tudom, beissza a bőröm nagyon gyorsan. Csak a száraz orcákra, a száj környékre és a szem alá használom, kombinált a bőröm, ezek a részek szárazabbak. Nagyon jól megnyugtatja, puhítja a bőröm, hidratáltnak is érzem, és nem irritál. Kellemes az állaga, hígabb annál, mint amit egy száraz bőrre való maszkról képzelek, szerintem a Skin Recovery krémje is tömörebb állagú ennél, az a krém például ezért nem jött be igazán, szemben a maszkkal - krémként. Egyelőre csak mintákat használok, még gondolkodom a vásárláson, mivel arctisztítás után ugyanolyan száraz a bőröm, szóval nem érzem, hogy javítana a hidratáltsági állapotán, csak a következő arcmosásig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 28.

Gogo89

2014. július 21.

Mintát rendeltem belőle és eddig négyszer használtam általában AHA után. Megszerette a bőröm. Én inkább hidratálónak mondanám mint maszknak. Az én bőröm maradéktalanul beszívja, sose volt még mit lemosnom az arcomról utána. Persze lehet vastagabb rétegben kéne kenni de számomra a rétegzéshez túl híg az állaga. Az illata engem a pezsgőre emlékezetet valamiért :D . Nekem egy minta 3 alkalomra is elég volt. Egyre több paula terméket használok és hihetetlenül rendbe tette a száraz bőrömet és nem csak akkor van komfort érzetem amikor rajtam van egy krém hanem általánosságban is mintha megváltoztatná a bőröm. Szerintem ez a krém is állandó társam lesz mostantól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

ficuskinky30

2014. július 13.

Nyár közeledtével vettem észre, hogy a bőröm szárazabb a szokásosnál, ezért rendeltem meg ezt a maszkot. Egyelőre kúraszerűen, AHA és szérum után használom. Úgy érzem, nagyon jót tesz a bőrömnek, már nem érzem reggelenként a húzódó érzést a napi krémezés után. Jó bőven viszem fel, ennek ellenére reggelre az egész adag beszívódik (szerintem nem a párnámba :)). Bár tudom, hogy ez csalóka, mert alvás után, mindig pihentebbnek látszik a bőr, de reggel tényleg nagyon simának látom magam :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

kontrakcio

2014. június 14.

Hmm... hát nem tudom. Eleve nekem fura, hogy ez elvileg pakolás, amikor simán krém állaga van, nem olyan amit le kéne mosni, na meg az összetevői is túl szépek ahhoz. Úgyhogy éjszakai krémként használgattam a mintácskámat, de így sem az igazi, mert nem szívódik be rendesen, az archoz nyúlva simán lemorzsolódik (jó, hát végülis pakolás :D). Ha nem nyúlkálunk hozzá, akkor reggelre azért beszívódik (bár lehet hogy csak a párnába). Ma az AHA hámlasztás kicsit jobban megviselte a bőröm mint általában, úgyhogy utána felkentem ezt, ezúttal vastagabban mintha tényleg pakolás lenne, de nem volt jó ötlet, mert csípte a bőröm (ezt korábban nem csinálta). Ez nem hiszem hogy a krém hibája, de azért túlérzékeny bőrre (amilyen az enyém mostanában) nem biztos, hogy a legjobb választás. A hidratáló hatása egyébként tényleg jó, de összességében nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

dobolank

2014. április 17.

Szépen hidratál, én is rajtamhagyom egész éjjel. Szuper, hogy nincs illata. Sajnos amikor felkenem, kipirosodik tőle a bőröm, de ez átmeneti, elég gyorsan elmúlik. Nem csinál semmit a standard piros, hámló stb. részekkel. Nem örülök neki, mert az ígéretek közt szerepel, és a nehéz krém a sorozatból már a mintányi mennyiségben is tudta ezt. Ez szerintem azoknak igazán jó, akiknek azért érzékeny a bőrük, mert száraz, nem pedig azért mert csak. Sajnos én ez utóbbiak közé tartozom.

Mindamellett még nem használom elég hosszú ideje, hogy nyugodt lélekkel lehúzzam, de ha a továbbiakban is így megy, akkor le fogom, mert 6 e forint valamiért, ami csak a hidratálási ígéretet tartja be, nem olyan nagyon megérős dolog. Pillanatnyilag azt mondom, hogy jóindulattal 4 csillag.

update 2014 ápr. 17

Valamitől szokatlanul bedurrant az arcom. Napokig ilyen babapopsikenőcs, olyan nyugtatókrém, míg a helyzet valamennyire normalizálódott.
Aztán muszáj volt kinéznem valahogy, és ehhez kell smink. Némi hezitálás után ezzel hidratáltam alá, és azt kell mondjam, nem bántam meg, nem csinált problémát, és valamit mintha nyugtatna is. Persze várnom kellett sokat a beszívódására, de ezt egy pakolásnak nem rovom föl. Kicsit elégedettebb vagyok vagy inkább kevésbé csalódott, de akkor sem tartom csodaszernek (azaz most rosszindulattal 4 csillag...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

update 2014 ápr. 17

Pandácska

2014. március 15.

Nagyon kellemes maszk, bár legtöbbször én is úgy használom, hogy este felkenem és csak reggel mosom le. Jó vastagon kenem, mégis egész szépen beszívódik, nem marad ragacsos a bőröm. Utána már nem szabad az arcot dörzsölni, piszkálni, mert lemorzsolódik. Reggelre a bőröm puha és hidratált lesz. Pattanásokat nem okoz! 10 db mintát rendeltem, ami egy ideig kitart, de teljes méretben csak ősszel fogom megrendelni, mert nyáron nincs szükségem erre a plusz ápolásra. Télen viszont hű társam lesz!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

PAncsi79

2014. február 24.

A 10%-os AHA használata után a bőrömnek nagy szüksége van intenzív hidratálásra, ezért ezekre az estékre ezt kenem fel. Eleinte ódzkodtam attól, hogy egész éjszakára fent hagyjam, de egyrészt igen jól beívódik a bőrömbe, másrészt pedig olyan szép összetevői vannak, hogy sajnálnám lemosni.
A bőrömnek nagyon tetszik, igazán jól hidratált lesz utána, így ha elhasználtam a mintákat, biztosan megrendelem teljes kiszerelésben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

horzso

2014. február 4.

Szuper ez a pakolás, akár éjszakai krémként is használható. Jól beszívódik, azonnal megszünteti a száraz bőr feszülését, télen kincset ér. A bőröm olyan gyorsan beszívja, hogy amikor le akarom mosni, szinte már nincs rajta a pakolásból. Rugalmasabb, hidratált lesz tőle az arcbőröm. Száraz bőrre, főleg télen must have darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 4.

GreenB

2013. április 17.

Nagyon nagyon szeretem ezt a krémet!! :)

főleg krémként használom, pakolásként nem igazán.
téli hideg időben éjszakai és néha vékonyan nappali hidratálónak is, most h jön a melegebb idő, kezdem kitapasztalni, hogy nappalra már egyáltalán nem fog kelleni, éjjelre pedig vagy minden másnap (és mellette minden nappalra 1 könnyedebb krémet), vagy minden éjjel, de akkor lehet hogy már nappalra egyáltalán nem kell hidratálni, csak elég lesz a fényvédő is.
nagyon jól hidratál, pihepuha arcom lesz tőle. az állaga olyan pont jó, senem túl sűrű, senem túl híg, nagyon könnyeden szét lehet oszlatni az arcon.

a száraz, hámló részeket is jól ápolja, de egy kis finom, gyengéd radírozással gyorsíthatjuk és könnyíthetjük meg a krém dolgát.
nekem kicsit pirosas és gyakran hámló az orrom széle (nem a papírzsepitől, hanem alapból), de mióta ezzel kenem sokkal szebb!

ár-erték arányban megéri, hiszen 19 EUR-ért 118 ml-t kapunk, majdnem duplája egy átlag hidratálónak, ami ugye általában 60 ml szokott lenni.

engem meggyőzött ez a krém vagy maszk vagy micsoda! :)

összességében: eddig nagyon jó tapasztalataim vannak a Paulás termékekkel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Nagyon nagyon szeretem ezt a krémet!! :)

főleg krémként használom, pakolásként nem igazán.

engem meggyőzött ez a krém vagy maszk vagy micsoda! :)

összességében: eddig nagyon jó tapasztalataim vannak a Paulás termékekkel :)

2013. február 6.

Ma próbáltam először ezt a pakolást, mintám van, úgy tűnik, 1 minta 2 használatra elég. Én most álltam át 3 napja % BHA-ról 2%-ra, és egyelőre eléggé kikezdte a bőrömet (de még nem adom fel, másnál is olvastam, hogy pár napig csípett, hámlott tőle a bőre, még kivárok), ezért felkentem amíg a kisfiam aludt napközben. Felkenéskor helyenként picit csípett, ez velem sok hidratáló krémmel és pakolással előfordul, de pár perc alatt ez elmúlt. Kb. 1,5 óra után akartam letörölni a felesleget, de nem nagyon volt mit. Nem irritál, érzem, hogy jól hidratál, de én is éjszakára fogom használni, mert azért kicsit zsíros érzetet hagy maga után. Hogy nagyban meg fogom-e venni, nem tudom, mert annyira kivételes hatást nem tapasztaltam, egyelőre van belőle még 5 használatra elegendő mintám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0