Paula's Choice

Ár:   8 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   8 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 490 Ft

Hidratáló, regeneráló pakolás a normál, száraz vagy nagyon száraz bőrre. A növényi olajokban, zsírsavakban, vitaminokban és lipdekben gazdag formula segít regenerálni a száraz, hámló, érzékeny bőrt. Használható maszkként vagy intenzív hidratáló krémként is.

Ár: 8 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Mila85

2012. október 18.

Ugyanazt tudnám leírni mint wishes, úgyhogy nem ismétlek :) Egyenlőre a mintacsomagot tesztelem, nagyon jók, úgy néz ki teljesen megoldódik az arcápolási gondom ezekkel a termékekkel. Én is éjjelre kenem fel, sajnálnám letörölni a felesleget, ha marad is ami nem szívódik fel azt a kezemmel átsimítom és bele a kézbőrébe, kézre is szuper:) Télen a nagy minuszba jó lesz arckrémnek is (eddig a gyógyszertári cremor aquat kentem ilyen célra).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

wishes

2012. szeptember 9.

Nagyon szeretem a többfunkciós termékeket, így ez is hamar a szívembe lopta magát. Igaz, eddig többször használtam intenzív hidratáló krémként, mint maszkként, mégis mindkét formájában imádom! Előbbi formában azért jó, mert kevés kell belőle, hamar beszívódik, de maszkként is maximum egy diónyi kell csak belőle, aminek nagy részét anélkül beszívja a bőröm, hogy elnehezítené azt.
A rosaceás pontokat nyugtatja, nagyon puhává teszi a bőrömet, és nem zsírosítja az erre hajlamos részeket (t-zóna) sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Kicsi

2012. július 30.

Heti 1-2 alkalommal használom, este bekenem vele az arcom és egész éjjel hidratálja. Reggelre teljesen puha, bársonyos lesz a bőröm. A szárazság az arcomon teljesen elmúlt, amióta a Paula's Choice termékeit használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 30.

gigi

2012. április 21.

Bár kifejezetten száraz bőrre ajánlják, én estére hetente néhányszor mégis használom a vízhiányos bőrömre. A bőröm imádja, nyugtatja, hidratálja és puhítja. Én is fenn hagyom reggelig, hiszen teljesen beszívódik, nem lesz kifejezetten "maszkos" réteg a bőrömön. Télen voltak száraz részek az orrom körül a nátha miatt, azonnal ehhez nyúltam és két nap alatt rendben hozta. Ha érdekel hogyan illesztettem be az arcápolási rutinomba, olvass tovább!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

komzsuska

2011. március 30.

Párszor próbáltam csak ki, este gazdagon felkenve az arcomra (nekem elég vegyes a bőrtípusom és persze némiképp érzékeny is). Reggelre kisimult, puha tapintású lett a bőröm, megszűnt a szárazság és meglepő módon a zsírosabb részeket is csitította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 30.

komyju

2011. január 16.

Enyhén kókuszos
Teljesen egyetértek, nagyon szép sima, puha lesz tőle a bőröm reggelre. Egyetlen baja, hogy enyhén kókuszolaj-íze van (vagy illata), és mivel én sem mosom le, hanem ebben alszom el, óhatatlanul is benyelek belőle egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. január 16.

Enyhén kókuszos

apolka

2010. december 25.

Főleg most télen szeretem használni heti kettő-háromszor is. És bár ez maszk nem szoktam lemosni, hanem egész éjszakára fent hagyom, és reggel sima, puha tőle a hidegben és a benzol peroxidtól kissé száraz bőröm. :) Ja, és nem csinál pattanásokat. Mindenkinek ajánlom száraz bőrre, főleg most télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 25.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0