Best of Beauty 2019

Paula's Choice

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. február 25.

Kategória:   Testápolás

• Gyorsan száradó, enyhén színezett formula, amit könnyű használni
  • Természetesnek tűnő, csíkmentes színt ad 1-3 óra alatt
  • Hosszan tartó, szagmentes formula (nincs jellegzetes önbarnító szaga!)
  • Használható arcon és testen is
  • Állatokon nem tesztelték

SzZs1981

2014. július 11.

Az első önbarnító termék amit arcra is ki mertem próbálni, bízva a P'sC termékek profizmusában és ígéretében hogy nem fogja irritálni a bőrömet (nem lesz zsíros tőle, nem okoz pattanást, stb.) Én csak arcra használom, alkalmanként 1 teljes pumpa bőven elég és ami megmarad a nyakamra és a vállak felé oszlatom el.
Az én bőrtónusom inkább a sárgás típus felé hajlik (MAC-ben csak NC-t használok), így nyáron NC20-30 között vagyok, ezért 1-1 használat nem hoz drámai változást, de szép és egészséges - számomra természetes - színt ad.
Jól "építhető", vagyis ha pár napig használom, mélyebb színt is el lehet érni vele és így is természetes marad.
Tökéletesen könnyű használni, sosem hagy foltot vagy csíkot és a bőröm nagyon szereti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Soly77

2014. június 24.

Update: ahogy Pancsi is írja nem természetes a végeredmény és ezt tényleg annak tudom be hogy mindenkinek másként jön ki a bőrén nekem sárgás, nem tudok vele megbarátkozni. Nyilvánvalóan az én hibámból pl ma reggelre foltos lett a lábam :( sajnos nincs erre engergiám hogy kisérletezgessek hogy na ugyan rendesen szétkentem-e?, reggelre foltos lesz-e? ááá nem az én világom! ELADÓ

Egy napos vélemény! Tegnap hozta a postás! Alig bírtam ki hogy hazaérjek és kipróbáljam! Az előírásoknak megfelelően előtte radíroztam, aláhidratáltam! Az illata valóban elenyésző az általam régebben ismeretekhez képest, talán csak azt éreztem ami az arcomon volt! Reggelre az is eltűnt. Kicsit nekem sárgás a végeredmény de ne májbeteg külsőre gondoljatok azért. A habos állag nagyon tetszik, mert kicsit olyan vizes is a tapintása nem krémes olajos csúszós! Szoval szuper ma reggelre eltűntek a hipó lábaim szép természetes színe van, mondom kicsit sárgás de a kolléganőm szerint nincs is igazam! ezektől eltekintve azért én még mindig a ligtos napozást tartom a legjobbnak :) 5- ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

PAncsi79

2014. június 18.

Az, hogy mennyire lesz sárgás a végeredmény, bőrfüggő. Sajnos az én bőrömön is sárgás eredményt ad. Egy rétegben nagyon finom, halvány barnaságot ad, szerintem két rétegben az igazi.
Illatát én csak felkenéskor éreztem, de száradás után már egyáltalán nem, bár tény, hogy az én orrom már hozzászokott az önbarnítókhoz.
Mivel elég drága, én inkább csak arcra-nyakra-dekoltázsra használom, mert ide nem szívesen kenném fel a drogériás termékeket, amelyek a testem többi részére beváltak. Ráadásul így tudok vele spórolni, mert egész testre használni több hónapon keresztül elég drága lenne.
Összességében tetszik-tetszik, de a szemem nagyon látja a színén, hogy nem természetes barnulás eredménye, smink nélkül az én szemem számára eléggé mű az eredmény. Enyhe sminkkel viszont már tetszik a szép barna arcom :)
Szívem szerint 4/5-t adnék, de mivel a négyesnél jobbnak érzem, marad az öt csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

wishes

2014. június 5.

A leg-leg-leghosszabb barnaságot adja, amit valaha tapasztaltam, és olyan könnyű eloszlatni, mint egy testápolót (persze egy speckó önbarnítós kesztyű azért jól jön mellé).
Azt túlzás állítani, hogy nincs szaga, viszont nem erős, vagy zavaró, és egy fürdés után teljesen eltűnik.
1 rétegben nagyon természetes, enyhe barnaságot ad, kettőben pedig még én hipóságom is bronz istennőben tündököl (magamhoz képest persze).
Rajtam sajnos egy leheletnyit sárga, de még így is legjobbak közt van, szóval jár neki az 5-ös, viszont ezúttal csillagocska nélkül :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.