Perspirex

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. november 25.

Kategória:   Dezodorok

A Perspirex termékeket kifejezetten olyan emberek számára fejlesztettük ki, akiknek a hétköznapok során is problémát okoz a túlzott izzadás. A Perspirex Comfort klinikailag igazoltan valódi, tartós védelmet nyújt az izzadság és a testszag ellen akár 3-5 napon át,  így gondtalan, szégyenérzet nélküli életet biztosít a speciális verítékszabályozást igénylő emberek számára.
Az Cpx bőrápoló rendszer stabilizálja a bőr pH értékét, ezáltal minimalizálja a bőr irritációját.

Györgyusz

2016. december 28.

Aki még nem használta, de készül rá: A használati útmutató nem hiába van a csomagoláson!
Csak annyira kend be amennyit leír, és csak akkor!

Józan paraszti ésszel gondold át, ha alkohol tartalmú valószínű csípni, marni fog, nyílt sebbe nem ajánlott, sőt! Ne borotválkozás után használd, mivel megsérted a bőröd felső rétegét. Elég egyszerű ezt megérteni szerintem...

Semmi csodát nem kell várni az egésztől, viszont itt az alumínium olyan állapotban van, hogy sokkal hatékonyabb a többi dezodornál.
Mióta eszemet tudom nagyon izzadok. Most úgy néz ki a Perspirex segített, első héten 4 este kentem egymás után, azóta 2-szer egy héten és bármilyen ruhában lehetek, a hónaljamnál nincs izzadság folt.

Olyannak ajánlom, aki tényleg azzal küzd, hogy a nap nagy részében vizes a hónalja, aki csak "normálisan" izzad nem.
Tényleg drasztikusan elzárja a mirigyeket.

Most fogyott el a kis doboz, félévet kibírt, pedig ezt használtam. Biztos hogy veszek megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Csak annyira kend be amennyit leír, és csak akkor!

Tényleg drasztikusan elzárja a mirigyeket.

sildicow

2016. október 22.

Sajnos nagyon izzadós vagyok, ráadásul bringával közlekedek, úgyhogy ez megváltás volt nyáron, de még most is. Csak hónaljra használom, így vicces tud lenni, amikor a hátamon leizzadok, a hónaljam pedig száraz. Kicsit néha besokall tőle a bőröm, de kevésbé, mint a hasonló gyógyszertári társaitól. Az ára nem túl baráti, de kuponnal, kedvezménnyel be lehet rá ruházni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

blani

2016. augusztus 12.

Én is az oldalon keresztül nyertem. Meg vagyok vele elégedve, abszolút csökkentette az izzadást. Nem használom rendszeresen, csak ha nagyon meleg van, 2-3 alkalommal bekenem magam és minimálisan izzadok csak. Nem tudom, hogy teljes áron megvenném-e. Sajnos nagyon izzadós vagyok, nem csak hónaljban, így ha tehetném kb megfürödnék benne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

devcat

2016. július 26.

Ez egy csoda! Kuponnal, féláron jutottam hozzá. Az előírás szerint használom, és nagyon jó, csont száraz a hónom alja, nem izzadok, nem vagyok büdös, mellette más deót is használok, a kellemes illat véget. Kb. 2 hónapja megvan, szerintem az 1/3-a sem fogyott. Biztos újraveszem, mert még így is gazdaságosabb, minthogy korábban összevásároltam minden fantasztikusnak titulált izzadásgátlót. Epilálás után betartom a 48 órát. Egy negatívuma van, hogy néha nagyon viszketek tőle, de még így is megkapja a maximális csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

redakkrisztinaa

2016. július 12.

Imádom , itt Kremmanian nyertem , es imadom! Egy hétig használtam egy huzamban , azóta 5 naponta használom. Már az első használat után is éreztem a hatását . Plusz pont , hogy lehet mellette más deo-t is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

nobilissima

2016. július 11.

Már több mint egy hónapja használom, és jelentem: nem is hagyom abba! :)
Az a típus vagyok aki mindig úgy izzad, mintha muszáj lenne...Egy ideig az antisudorica-t használtam, aki ismeri az ismeri...:D
Én nagyon pontosan betartottam a használati útmutatót, aztán második használatkor már csípett, pedig nem szőrtelenítettem előtte. Így kialakítottam magamnak egy "menetrendet" szőrtelenítéshez és Perspi használatához, ami egészen bevált, persze ez személyfüggő!! Most 3 naponta használom és nagy melegben sem hagy cserben, én mellé használok dezodort nappalra, de volt hogy elfelejtettem és akkor sem volt baj. :)
Maga a termék meglepően pici, viszont egyáltalán nem kell belőle sok, és nem is használom naponta, így szerintem elég lesz sokáig. :) Az illata, háát meg lehet szokni :D De nyilván ha valaki annyira izzadós mint én, akkor kompromisszumkésznek kell lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Már több mint egy hónapja használom, és jelentem: nem is hagyom abba! :)

Belyus

2016. június 19.

Csodaszernek tűnt, de sajnos többszöri használat után nagyon irritálta a hónaljam bőrét, dörzsöl, csíp, éget :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Zsuzsi216

2016. június 15.

Itt nyertem a terméket tesztelésre, amit még egyszer köszönök. Jó kis cucc ez. Elég híg és alkoholos illatú, de úgy vettem észre, hogy hatásos. Egyáltalán nem izzadok és ez szuper érzés!
Egyik alkalommal sajnos borotválás után is használtam. Felvitel után csípett, égetett, de nekem hála istennek nem tartott ez sokáig. Úgy látszik, hogy nem érzékeny a bőröm annyira.
Az árát húzósnak érzem, még filózom rajta, hogy vegyem-e újra, ha elfogy.
Egyelőre legyen öt csillag, aztán update-elek és meglátom, hogy maradhat-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Az árát húzósnak érzem, még filózom rajta, hogy vegyem-e újra, ha elfogy.
Egyelőre legyen öt csillag, aztán update-elek és meglátom, hogy maradhat-e.

shatzy

2016. június 15.

A terméket egy dm-es 50-es kuponnal féláron vettem meg, egyébként elég drága a méretéhez képest. Aki érdeklődik iránta, azért csak nézze meg doboz nélkül a méretet.:) A termék jól kenődik, golyós dezodor feeling, kevés kell belőle, ami nekem nem a legegyszerűbb, mert azért folyik rendesen. Figyeljetek oda, hogy ne szőrtelenítés (borotva, gyanta, stb.) után használjátok, mert csíp. Az hagyján, de nekem, ahogyan Évi is írta a tesztben szintén viszketett a bőrőm eléggé, de elmúlik egy kb 2 hetes használat után. Sajnos nem tudom, hogy ez a verzió -e az érzékenyebb bőrre való, vagy a másik. Szaga, na az van, és görény is eléggé, de ha megszárad a bőrőn, akkor nem érezni. Én elkövettem azt a hibát, hogy a második használat után már nem használtam "sima" dezodort, izzadásgátlót, de ahogyan a termék leírásában is írják, csak asszem a második héttől fejti ki teljes hatását. Figyelni kell a felvitelnél, hogy vékonyan, a konkrét területre vigyük fel, mert nekem amikor a karom belső oldalát is érte, erősen kiszárította azt. Időt kell rá szánni, mert lassan szárad, addig feltartott kézzel mászkálok. Hiperérzékeny, vagy nagyon érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám. Segíthet a csípés, viszketés esetén egy jó zsíros krém felvitele a termék megszáradása után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

anszan

2016. június 13.

3-4 hete használom a ezt a terméket és úgy tapasztaltam, hogy ha 3 naponta kenem vele magam nem irritál, vagy csak egy minimálisan viszketek tőle. A hatását nagyon szeretem, bár 1-2 alkalommal előfordult egy kis izzadás, de elvileg 2 hét alatt éri el a tökéletes hatást, ha minden nap használjuk, de persze ha ritkábban kenjük magunkat, kitolódik ez az időszak. Teljesen betartom a cég által leírtakat, szőrtelenítés után legalább 2 napig egyáltalán nem használom, fürdés után a hónaljam még egy kicsit hajszárítóval is szárítom, hogy teljesen száraz legyen. Nagy megváltás ez a kis deo, mert bár van egy jó kis natúr krémdezodorom, de az csak a szagokkal birkózik meg, az izzadással nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Hydrogenated Castor Oil