Perspirex

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. november 25.

Kategória:   Dezodorok

A Perspirex termékeket kifejezetten olyan emberek számára fejlesztettük ki, akiknek a hétköznapok során is problémát okoz a túlzott izzadás. A Perspirex Comfort klinikailag igazoltan valódi, tartós védelmet nyújt az izzadság és a testszag ellen akár 3-5 napon át,  így gondtalan, szégyenérzet nélküli életet biztosít a speciális verítékszabályozást igénylő emberek számára.
Az Cpx bőrápoló rendszer stabilizálja a bőr pH értékét, ezáltal minimalizálja a bőr irritációját.

Emesenagyvarga

2016. június 9.

Sziasztok! Én nyertem a tesztelést, tegnap kaptam meg a termèket.
Este zuhanyzás után száraz bőrön alkalmaztam, csípett, kicsit tartottam tőle hogy mi lesz ezután, a bőrömet szerencsére nem viselte meg a dolog. Reggel csak vízzel megtöröltem és eddig még nem izzadtam semmit sem, pedig szoktam rendesen, edzeni is voltam, úgyhogy eddig bevált. Az esti csípés miatt egyelőre 4 csillag, írok majd később...

Egymást követő két este alkalmaztam, a használati utasítás szerint akár egy hétig is lehetne, de nekem már a második este annyira csípett és viszketett, hogy egy ora elteltével le kellett mosnom, izzadásnak, kellemetlen szagnak viszont nyoma sem volt.

A harmadik este nem használtam és másnap a színes pólóm száraz maradt egész nap, estefelé talán kezdtem szagosodni, de csak minimálisan.

Átjavítom az értékelésemet 5*-ra,mert úgy gondolom hogy csodaszer, még a csípés, viszketés ellenére is megéri használni, de én csak minden harmadik-negyedik éjszaka fogom, így az árát is megéri és gondolkodom az eddigi termékekkel való kombináláson is, írok még később erről.

Reggel használom 3 naponta és így nem csíp és nem okoz irritációt, egy görgetésnyit mindkét hónaljban, amit a kezemmel eloszlatok, hogy egyenletesebb legyen, egy perc száradás és kész is, semmit sem izzadok kb 3 napig 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Sziasztok! Én nyertem a tesztelést, tegnap kaptam meg a termèket.

csizi

2016. június 9.

Tesztelésre kaptam a terméket, és bár legalább egy hónapig "kellene" használnom, két hétig próbálkoztam csak vele, ugyanis én viszketek tőle.
Előírás szerint használtam, sőt, ahogy fel is van rajt tüntetve, már első alkalommal sem használtam két egymást követő este, kihagytam egy napot. A mások használat után már két napot hagytam ki, de sajnos ugyanaz történt. Este/éjjel még semmi, aztán másnap egész nap viszketés.
Azt viszont el kell ismernem, hogy a hatása kiváló, teljesen száraz a hónalj a használata után még a második napon is - ezért kap három csillagot. De ilyen mellékhatással lehetetlen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

bogca93

2016. június 8.

A cég keresett meg, hogy teszteljem le ezt az izzadásgátlót. Már az útmutató elolvasása is elrettentő volt számomra, ugyanis ez a termék elzárja a mirigyek csatornáit, kvázi egy dugót képezve, ráadásul alumínium van benne... Mondom jaj, ebből baj lesz. Megszagolva tömény alkohol szag csapta meg az orrom, ismét csak jaj, ebből baj lesz. Frissen borotvált bőrön csípett, de eleinte nem volt vészes, az izzadást valóban megszünteti már pár nap alkalmazása után. De ezt a pár napot követően egyre jobban csípni kezdett, végül eljutottam vele odáig, hogy véresre csípte a bőrömet. Ma reggel mikor borotválkozni akartam vettem észre, hogy még zuhanyzás után is láthatóan vér volt száradva az adott területre, nem is tudtam borotválkozni. Hatásos abban, amit ígér, de nem fogom használni és nem is ajánlom senkinek, mert tönkre teszi a bőrt kívül és belül ott, ahol használja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Captainblonde

2016. június 6.

A Krémánniától kaptam tesztelésre ezt a kis golyóst, és ahogy először elolvastam a használati utasítást, kicsit megijedtem. Ez nem a szokásos "minden este felkened jó illatú nem hagy foltot" deo. Nem. Ezt én inkább gyógyszernek hívnám. Tényleg nem izzadok tőle! Viszont mivel érzékeny bőröm van, még csak egyszer mertem használni, mert a 2. napon jelentkezett egy kis pirosság. Nem fogom minden nap használni ezt a terméket, viszont ha nagy izzadásos nap elé nézek, biztos újra bevetem ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

angi9207

2016. június 6.

Először is köszönöm a lehetőséget a Krémmániának, hogy tesztelhetem ezt a deot! :)

Már rögtön az első használat után hatott, használati utasítás szerint csináltam mindent.
Lehet furcsa lesz, amit most írni fogok, de nekem maga az érzet megvan, hogy izzadok, de a hónaljam viszont csont SZÁRAZ! Nem kell izgulnom, hogy foltos lesz a ruhám, vagy bármi kellemetlenség ér. Nagyon megnyugtató, ad egy kis magabiztosságot. :)
Kézhez kapás után nem tudtam egyből használni csak két nap múlva, mert pont epiláltam. Viszont a betartott 2 nap után minden este felkentem, most fogom csökkenteni heti 2-3 alkalomra.

Mindent egybevetve tényleg nagyon szuper, és végre találkozom egy olyan izzadásgátlóval, ami be is tartja amit ígér. Viszont én nemtudok elsiklani afelett, hogy irritációt okozott a második használattól. (Pirosság, égő-viszekető érzés.) Igaz, hogy figyelmeztet rá a használati utasítás, de nekem annyira nem fekszik ez a dolog, nem hiszem, hogy jót teszek ezzel a bőrömnek... Szóval köszönöm mégegyszer a lehetőséget, mindenképp fogom használni, lenyelem addig a kis kellemetlenséget, de megvenni nem valószínű, hogy megfogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

elisa78

2016. június 5.

1 hete kaptam a kis deot tesztelésre és már az első használat után megszűnt az izzadás, pedig meleg napok voltak, stresszes munkahelyi környezet és sportoltam is de a ruhák foltmentesek, a hónalj száraz maradt! Szuper! Már most imádom, hogy nem kell gondolkozni, hogy milyen színű ruhát vehetek fel az adott napon, hogy ne legyen foltos.

Én az egy hét alatt 2 egymást követő este kentem fel. Tény, hogy kicsit viszket, amíg meg nem szárad, de nem kellemetlen. 3-4 naponta bőven elég használni, így sokáig elegendő lesz. A fürdés nem befolyásolja a hatását, nappal mehet a megszokott deo, hogy maximális biztonságban érezd magad, de anélkül sem lesznek nem kívánatos illatok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

borapanda

2016. május 22.

Lassan két hete használom, és teljesen megváltoztatta a hétköznapjaim! Tudom, úgy hangzik, mit valami reklámszöveg, de ez az igazság. Elég durván izzadok általában, ezért mindig maradtam a fekete vagy fehér pólóknál, már másképp meglátszik az izzadtság, de az utóbbi hétben dög meleg volt és simán felvehettem szürke pólókat is, nem kellett félnem. Állítólag ez a gyengédebb perspirex, de nekem elég hardcore. :D 3 naponta használom lefekvés előtt, picit csíp, de nem sokáig, reggel átmosom a hónaljam nedves törölközővel és egész nap nem kell félnem. Nekem hihetetlenül sokat segített, ha problémád van az izzadással, vedd meg, megéri az árát. Én DM-ben találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Hydrogenated Castor Oil