Perspirex

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2016. április 22.

Kategória:   Dezodorok

A Perspirex klasszikus változata, amely klinikailag igazoltan, tartós védelmet nyújt a kellemetlen testszagok ellen, akár 3-5 napon át. Bőrápoló rendszere csökkenti a bőr irritációját. Azok részére ajánljuk, akik a folyamatos intenzív izzadás ellen keresik a megoldást.

Ár: 2800 , Eladó: kamcsi28
Állapot: új, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: személyes átvétel

Nelluska

2016. június 17.

A hatása amit ígér valóban lenyűgöző- kb 2 hétig... Az elején teljesen odáig voltam érte, 100%ban hozta amit ígért, viszont később sajnos a rendszeres használat ellenére is a hatása jelentősen csökkent :(
Azért persze bizakodó vagyok, ki fogom próbálni a másik fajtát is,de ez sem csodaszer :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

TakiLi

2016. június 16.

Huhh, egy kicsit most megnyugodtam, hogy nem (csak) velem van a baj :) Vajon létezik olyan ember, aki kibírja, hogy egy hétig minden este használja? Ha igen, minden elismerésem az övé, mert én kb. a negyedik napnál úgy döntöttem, hogy kész, lesz ami lesz, nem csinálom végig a kezdő hetet, mert a végére nem marad bőröm. Átálltam tehát a kétnaponkénti használatra, így azért nem olyan vészes, de szerintem elég lesz a heti 2-3 használat is. A hatása amúgy szuper, bár a nyári kánikulában még nem próbáltam, de szerintem nem lesz vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Ricsard

2016. június 11.

Eléggé izzadós típus vagyok. Nagyon sok termeket kipróbáltam mar de semmi sem segített.
Vegre megtaláltam ezt a termeket. És imadom.
Azt írjak hogy egy heten keresztül folyamatosan kell hasznalni. Na ez nekem nem sikerült 1 nap minden rendben volt. 2. Nap kicsit csípett. Na 3. Nap mar nagyon durván csípett de azert fent hagytam estére majd reggel le mostam.
Egyáltalán nem izzadtam mar az elso használat utan. Aztan mivel elegge csípett a 3. Éjszaka utan ezert vártam egy hetet. Es nekem teljesen jol mukodik. Nem is hasznalom 2-3 naponta. Nekem eleg egyszer egy heten.
Nagyon szeretem mert tenyleg megszűnt az izzadás és megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Vegre megtaláltam ezt a termeket. És imadom.
Nagyon szeretem mert tenyleg megszűnt az izzadás és megéri az árát.

csboglarka88

2016. június 8.

Iszonyatosan csíp, pedig megfelelően használom, legutóbb le is kellett mosnom, annyira fájt már. Nem is mertem túl gyakran használni. Legutóbb bedagadtak a nyirokcsomóim, jó pár napig fájtak. Az izzadást tényleg teljesen megszünteti, emiatt megérdemelné az 5 csillagot,de a negatívumok miatt lepontozom. Szerintem az sem normális, ha az ember egy hétig nem izzad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Hajnal_ka

2016. június 8.

Update! Le kell vennem legalább egy csillagot, bár szíven szerint nem is csillagoznám! 4 nap használat után arra ébredtem hajnalban, mintha valaki smirdli papírral dörzsölte volna ki a bőröm ott, ahova felkentem.... basszus, kimentem a fürdőbe, azonnal mostam, de már mindegy volt. Kb égési sérüléseket szenvedtem miatta..... :((( Minden este csípett egy órán át kb, de ez a durvaság most jelentkezett. Én befejeztem vele, mert nem izzadok, de ez méreg! :)

Nem vagyok egy kórosan izzadó alkat, de itt a nyár, ilyenkor ki ne izzadna. Plusz, ha stresszhelyzetbe kerülök, akkor is át tud ázni a pólóm.. Keresek, kutatok non stop, mi lehetne a megoldás. Alumínium mentes dezodorok semmit nem érnek nekem. A legtöbbnek az illatától akadok ki. Utoljára egy éven át használtam a rexona 0%-os dezodorát, ami jó volt, de eltűnt az üzletek polcáról. Eljött az idő, hogy kipróbáljam ezt a deot. Ez hihetetlen, itt tényleg nem kamu, hogy 3 napig nem izzadsz. Nagyon durva. Ha ezt kell pontozni, azt mondom, 5*.
Viszont szerintem előnye a hátránya.. az izzadás ugyebár tök természetes folyamat. Nem hinném, hogy egészséges dolog, ha soha többé nem izzadsz. Nekem már az első nap után működött. Este fürdés után bekentem magam, kb egy órán keresztül eléggé csípett. Az a helyzet, hogy nem merem folyamatosan használni. Túl szép, hogy igaz legyen... Úgy döntöttem, hogy félreteszem olyan napokra, amikor tudom előre, hogy jól fog jönni ez az extra védelem, de mindennapi használata nem gondolnám, hogy egészséges.
Tehát megadom az 5*-ot, mert amit ígér, azt adja. De én senkinek nem ajánlanám ezt jó szívvel mindennapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

szollosiheni

2016. június 7.

Hát. És ebben így most minden benne volt. Egyrészt mintha napalmot kennék a hónaljamra, én nem bírom elviselni, másrészt pedig (még ha kb fél óra elteltével le is mosom), még akkor sem izzadok másnap. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, legközelebb feltétlen a zöldet fogom kipróbálni, mert ez az égető érzés....mintha alágyújtanának a hónaljamnak, nagyon gyilkos. De amit ígér, az megy neki.
Személyes problémáim által befolyásolva (nem látok tisztán, mert úgy könnyezik a szemem a fájdalom miatt) adok neki egy 4-est, mert az izzadás ellen tényleg hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Cukorgomboc

2016. március 23.

Az ára elsőre nagyon húzósnak tűnt, a dm-ben vettem 4500 ft körül. Viszont egy csodaszer! Kicsit furcsa, hogy lefekvés előtt kell használni és nem a reggeli készülődés előtt, de nagyon megéri. Egy hét folyamatos használat után valóban teljesen megszünteti az izzadást, és ma már elég csak heti kétszer használni. Sima dezodort is lehet használni mellé, így a kedvenc illatfelhő se marad el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Hydrogenated Castor Oil