Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Denilke, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lóbalzsam erősen igénybevett testfelületek kezelésére.  Sport és reflex masszázs céljára, kellemes hűsítő hatású.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Dana1983

2013. január 27.

Kipróbáltam, de szerintem a Veyxat gél (amit a lovakra is használunk) sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

szaboevelin

2013. január 20.

Nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Nagyon jó.

szappanka

2012. október 16.

a masszőröm szokta ezzel bekenni a hátamat, és tényleg szuper izomlazító és gyulladáscsökkentő kence. sokfélét kenegetett már rám, de én is ezt szeretem a legjobban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

tenyitomi

2012. október 16.

Erős hűsítő hatása van,hatóanyagokat nem vitték túlzásba benne,van ennél jobb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

mokojka

2012. április 12.

Párom térdére szoktuk használni.Nagyon erősen hűsít,talán ezért érezni valamelyest érzéstelenítő hatását,de alapjában véve a fájdalmat nem csillapítja,szerintem nincs 'húdenagy' hatása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 12.

Morci

2012. március 13.

Jó kis krém ez, visszérre, rándulásra, izomlázra stb. Egyetértek az előttem szólókkal, nem oldja meg a problémát, de az erős hűsítő hatásával átmenetileg segít elnyomni a fájdalmat. A nyári hőségben kifejezetten kellemes használni, nagyon jól lehűti az embert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. február 19.

Izületi fájdalmaimra (térd, váll) használom naponta több alkalommal. Enyhíti a fájdalmat, de természetesen a problémát nem oldja meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 19.

sziiszaa

2011. szeptember 23.

Nem gyógyít, de elviselhetővé teszi a fájdalmat. Mostohaanyám a visszeres lábára próbálta ki és olyan jól hűsítette neki, hogy azóta szinte csak ezt használja. Gyógyítani a visszért lézeres és injekciós kezeléssel lehet nem krémmel, de a a fájdalomérzetet ez szinte teljesen megszüntette neki.
ÉN izomlázra használom és nagyon jó.
Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

ÉN izomlázra használom és nagyon jó.
Ajánlom mindenkinek!

xameee

2011. szeptember 23.

Ajándékba kaptam a szüleimtől, nagyon szeretem. Kellemesen ellazítja az izmokat, feloldja a kisebb görcsöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

bogibooo

2011. szeptember 23.

nagyon jó ez a krém, csodát művel az edzés utáni sérüléseimel, vagy a megfáradt izmokkal.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak