Phi

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izar, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Pörköletlen kávébabból préselik, emiatt aromája nyersebb és visszafogottabb pörkölt társához képest, de hatóanyagtartalma ezzel szemben jelentősebb. A kíméletes előállítása miatt koffein és E vitamin tartalma kiemelkedő. Előbbi ér összehúzó, élénkíti a vérkeringést, így alkalmas duzzanatok lehúzására. Utóbbi erőteljes antioxidáns. Nagy százalékban tartalmaz palmitinsavat és linolsavat, melyek gyengéden puhítanak, illetve segítenek a bőr természetes nedvességtartalmának megőrzésében. Jolly joker a szem alatti karikák és puffadás csillapításában."