Phi

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   14 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Könnyű, gél állagú szérum, melynek a már jól ismert hialuronsavon kívül a kulcs hatóanyaga a GLYCOIN natural. A GLYCOIN megtalálható a Myrothamnus flabellifolia növényben, mely méltán viseli a "Resurrection plant" azaz feltámadás virága nevet. Ez a növényke teljesen kiszáradva, sivatagi körülmények között évekig is vegetál víz nélkül. Amikor viszont víz éri, pár órán belül visszaköltözik belé az élet, újra zöld, friss és gyönyörű lesz. A 21. századi biotechnológiának hála, megtalálták és kivonatolták ennek a varázslatos mechanizmusnak a forrását, ami nem más, mint a GLYCOIN. Klinikai vizsgálatok bizonyítják, a száraz és érzékeny bőrállapoton, a ráncok elleni küzdelemben kifejezetten látványos javulás érhető el használatával. A formulát úgy készítettük, hogy a GLYCOIN, mint kulcsösszetevő mellé olyan hatóanyagok kerüljenek, melyekkel szinergiában, egymás hatását erősítve tudnak együttműködni."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ramma

2019. február 18.

Kevés,de hatásos összetevők, sallang nélkül. Az összes eddig próbált szérummal az volt a bajom, hogy egy nagy ragacs volt az arcom utána, majd pár perc elteltével rámszáradt, mint a tapétaragasztó. Na ez nem ilyen :))) könnyű, azonnal feltölti a szomjas bőröm és finom puha slymes lesz utána. növény illata van, még nem jöttem rá, mihez hasonlít...talán gyöngyvirág. Pedig parfum mentes. Nem irritál. Utána nekem kell emulziós krém is, csak szérum nem elég. Mintha a szarkalábakon is halványítana, de lehet, ezt már csak bebeszélem magamnak...minden esetre, nagyon klassz szérum, hiányozna a rutinomból,plusz szeretem a Phis lányokat, nem titok...segítőkészek, kedvesek, nincs soha olyan érzésem, hogy rám akarják sózni a termékeiket. A kapcsolatunk is úgy indult a márkával hogy egyik szerdán a phi nyílt napon, amikor elég ramaty állapotban volt a bőröm, a sokadik megjárt kozmetikus, kipróbált krém és jótanács után azt mondta a fitoterapeuta nőci, hogy a legjobb, amit tehetek a bőrömmel, ha nem használok semmilyen kozmetikumot most egy ideig. Ne vegyek semmit! Pedig azzal a szándékkal mentem, hogy bevásárolok. Így viszont eljöttem üres kézzel és betartottam... :) Pár hét után rendbe jött a bőröm. Eztán szépen fokozatosan építettük újra a rutinom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Redlips

2018. december 23.

Én sajnos annyira nem vagyok elájulva tőle és nem is veszem újra. Inkább csak hidratál, nem fedeztem fel pozitív hatását az arcbőrömre nézve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Boquerona927

2018. december 17.

A bőröm imádja és csodálatosan sima lesz utána. Nagyon könnyű folyékony állagú, 1-2 csepp elég az egész arcra. Elég drága, de megéri, mert nagyon sokáig elég. Még télen sem kell mellé nappali arckrém, Phis tonikkal együtt tökéletesen hidratál. Az illata is csodás, nem parfümös inkább természetes. A bőröm annyira szereti, hogy 1 percig sem bántam meg hogy megvettem, pedig fájt a szívem az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol