Bioderma

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Napozás utáni testápoló, arcra és testre, érzékeny bőrre.

Hidratáló, frissítő textúra, meghosszabbítja a barnaságot. Gyermekeknek és felnőtteknek, napégés után is. Megelőzi a bőr napozás miatti öregedését.

Ár: 500 , Eladó: infrontofthemirror
Állapot: 2x próbált, nagyon kevés hiányzik, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: --

esztiinberlin

2019. július 28.

Gyorsan beszívódik és kellemes illatú.
Könnyen eloszlik a bőrön és nem hagy zsíros érzést maga után. Remekül hűsít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Gyorsan beszívódik és kellemes illatú.
Könnyen eloszlik a bőrön és nem hagy zsíros érzést maga után. Remekül hűsít.

PDL201

2019. április 13.

Nagyon nagyon szeretem. Könnyen felszívódik, nem nehéz. Tökéletes nyárra👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Nagyon nagyon szeretem. Könnyen felszívódik, nem nehéz. Tökéletes nyárra👍

AnnamariaGalik

2019. március 24.

Ajándékként adták két másik, azonos termék megvásárlása mellé.
Könnyen kenhető, beszívódik, zsíros érzetet nem hagy maga után.
Az illatát nem mondanám különösebben természetesnek, de nem bántó, nem erős és eléggé natúr azoknak, akik a halvány, könnyű illatokat szeretik csak a termékekben.
Ami a legfontosabb, hogy nyugtató érzetet hagy maga után, és ez a naptól megviselt bőrömnek mindig jól esik.
Magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, és mielőtt láttam volna az összetevőit, a használata után elgondolkoztam volna az újravételen, de sajnos az a két piros pötty meglehetősen zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Ajándékként adták két másik, azonos termék megvásárlása mellé.
Könnyen kenhető, beszívódik, zsíros érzetet nem hagy maga után.

Agi0819

2017. november 30.

Nagyon finom az illata, könnyen beszívodik nincs utána zsíros érzése a boromnek. Sima testapolónak is használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

ludri97

2017. szeptember 11.

Isteni az illata,konnyed az allaga, egyszeruen felviheto, nyugtatja a boromet. En nagyon szeretem, jar a max csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

dora82

2014. június 27.

Könnyed kis krém, és gyorsan beszívódik. Viszont az én napégésemen nem segített, inkább "csak" egy jó testápolónak mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

liviaraganyi

2013. március 18.

Nem csak napozás utánra, nagyon jó kis krém, testápolónak is ideális, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

katacita

2013. február 14.

Nagyon szuper! Hűsít picit és nagyon fincsi illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Nagyon szuper! Hűsít picit és nagyon fincsi illata van.

lily of the west

2013. február 4.

Egyszerűen imádom, nyáron felhalmoztam, és még mindig ezt használom, elsősorban az arcomra, és a dekoltázsomra. Finom illata van, nem hivalkodó - nem szeretem az erősen illatosított krémeket. Csodásan hidratál. Csak javasolni tudom! Alma patikában gyakran leárazva kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Hencida

2013. január 18.

Nagyon jó az illata, könnyen felszívódik, nyáron napozás után hűsíti a bőrömet, ami világos, könnyen égő. Ilyenkor télen is ezt használom testápolónak a száraz bőrömre, nagy kiszerelésben szoktam venni, pumpásban, úgy könnyebb az adagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.