Physicians Formula

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   DM, online

Hihetetlen könnyű és ultrakrémes textúra, ami kombinálja a púdert és a krémes pirosítót. Murumuru, cupuacu és Tucuma vajjal. Magában vagy smink felett is használható.

Állatkísérlet-mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén.

4 árnyalatban kapható

Lonna86

2018. október 21.

Egyszerűen imádom!A csomagolása nagyon tetszetős, az illata szuper!Maga a pirosító színe, pont illeszkedik az arcbőröm színéhez és tartós is.Én szeretem a kis applikátort is ami hozzá van.Ezelőtt Clarins pirosítóm volt, de ez is hozza az elvártakat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Detty0701

2018. október 17.

A Krémmánia által nyertem a terméket. Nekem abszolút bevált, érzékeny bőröm van, nem irritálja, kellemes finom illatú termék, én egy pirosító ecsettel vittem fel. Tartós, a nap végén is szépen látszott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Szilvi666

2018. szeptember 29.

A Krémmánia által jutottam hozzá a Rosy Pink árnyalathoz. Ez a hideg szín tökèletesen passzol a világos bőrömhöz és a szememhez, tetszik a finom illata, praktikus a kis tükör is hozzá. Ami negatívum, hogy nem túl pigmentált, ezért viszonylag sokat kell felvinni belőle, a szivaccsal, amit adtak hozzá nem lehet normálisan eldolgozni, valamint az ára is magas. Ilyen árkategóriában vannak jobbak. Összességében közepesre értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

udvann

2018. szeptember 28.

Itt nyertem a Krémmánián és tényleg jó kis termék. Eddig csak a Butter Bronzert próbáltam a márkától, és bevallom, ez a pirosító jobban teljesít számomra, mint a felkapottabb társa. A színe (Rosy Pink) jól mutat világos bőrön is, nehéz vele bohócot varázsolni magunkból, de jól építhető, a bronzerrel pedig frankón össze lehet dolgozni. Nem csillámos hála istennek, de nem is full matt. Elégedett vagyok vele, ha valaha is elfogyna, biztos hogy vennék újat. Egyedül az illatát nem bírom, de ez egyéni probléma, mások meg pont emiatt szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

cicafun

2018. szeptember 26.

Fantasztikus termék! Nekem a Rosy Pink van meg, de tervezem, hogy a Plum Rose-t is beszerzem. Olyan kár, hogy itthon csak 2 árnyalatban kapható :(
A Rosy Pink rajtam valahogy mályvaszínű, annyira üde, természetes megjelenést kölcsönöz. Gyönyörű szép selyemfénye van. Imádom az állagát, olyan lágy, puha, könnyedén eldolgozható. Az illata is kellemes, kókuszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

papeerzsepi18

2018. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált. Nem volt arcpirosítóm, így jelentkeztem tesztelőnek és nagyon bevált. A Rosy Pink árnyalatban kaptam, nem túl erős a színe éppen ezért belopta magát a szívembe. A kakaóvaj tartalma miatt finom, puha és selymes lesz a bőröm ott, ahova a terméket felviszem. Az illatát is nagyon szeretem, kicsit olyan trópusi a kakaóvaj miatt. Nálam ez megérte a max. csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nocturama

2018. szeptember 15.

Jó kis termék!
A csomagolása cuki, a szín tartós és nagyon finom kókuszos illata van. Rosy Pink árnyalatban van meg, nem túlzottan pigmentált, így nem lehet vele túlzásba esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Jó kis termék!

nusysan

2018. augusztus 12.

Imádom a plum rose árnyalatot. Mindennapokra tökéletes, természetesen "melegíti" fel az arcot. Ugyanolyan imádat, mint a bronzer testvére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Edina1313

2018. augusztus 3.

Jó kis termék, bár nem valami olcsó. Nekem Plum rose árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Jó kis termék, bár nem valami olcsó. Nekem Plum rose árnyalatban van meg.

zsucci93

2018. július 29.

A mai felhozatalban nagyon magas az ára, és semmi extra. Szép az árnyalat, könnyű vele dolgozni, de ha tapasztaltabb sminkes vagy, és tudod melyik pirosítóval hogy kell bánni ez nem fog levenni a lábadról. legalábbis nálam nem tette meg.Semmivel nem ad többet, mint egy BH pirosító palettában egy nagyon hasonló szín, viszont árban annyi, mint az egész paletta maga (itthoni viszonylatban).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.