Physicians Formula

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   DM, online

Hihetetlen könnyű és ultrakrémes textúra, ami kombinálja a púdert és a krémes pirosítót. Murumuru, cupuacu és Tucuma vajjal. Magában vagy smink felett is használható.

Állatkísérlet-mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén.

4 árnyalatban kapható

AMINACICA

2018. június 28.

Ez egy nagyon szuper termék .
Szép ,vidám külsőt kapott Belül kis tükör segíti a sminkelést.
Kellemes illata van Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Ez egy nagyon szuper termék .
Szép ,vidám külsőt kapott Belül kis tükör segíti a sminkelést.
Kellemes illata van Nagyon szeretem

Manitabarbara

2018. május 31.

Plum rose árnyalatban szereztem be. Először a bronzereket nézegettem, de valamiért nem találtam jónak őket a bőröm világossága miatt, ezért ezt választottam és nem bántam meg. Van egy kis barnás beütése, ezért nem csak pirosítani szoktam vele, hanem kontúrozni is (főleg hétköznapokon használom így, feldobja az egyszerű sminkem). Finom az illata, fixáló nélkül is nagyon tartós.Szépen lehet építeni.A benne lévő applikátor nagyon jó,így napközben is fel tudom frissíteni a sminkem. A csomagolása meg a régi Polly Pocket-okra hasonlít nekem egy kicsit, ezért külön plusz pont jár a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

msm816

2018. május 28.

Már egy ideje külföldi oldalakon láttam és sokan dícsérték, de sajnos még nem lehetett venni Mo-n. Aztán láttam, hogy dm-ben bejött a márka és egyből rácsaptam. Megérte várnom! Én a Plum Rose árnyalatot vettem és nagyon szeretem. Csodás az illata, tartós és szép a színe! Nem tolakodó, hétköznapokra számomra elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

CeCeDrake

2018. április 27.

Rosy Pinket vettem meg. Kicsit féltem tőle, mivel a többi szín egyáltalán nem látszana rajtam, ezt meg "túl pinknek" gondoltam.
Kellemes meglepetést okozott.
A saját kis szivacsával használom és oszlatom el. Halvány ez is, de üdének hat tőle az arcom.
Tetszik az állaga, az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Kellemes meglepetést okozott.
Tetszik az állaga, az illata is.

draculina

2018. április 16.

Rosy Pink árnyalat van meg, ami a fehér bőrömön nagyon szépen mutat. Tényleg nem lehet vele túlzásba esni. Szépen eldolgozható (az applikátor szerintem nem túl jó én ecsetet használok) és nagyon krémes az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Makk Zsuzsó

2018. április 7.

Kár, hogy nálunk csak 2 árnyalat kapható, pedig van több is. A Rosy Pinket vettem meg, mert a másik egyáltalán nem látszana rajtam. (De egy barackos árnyalat boldogabbá tenne.)
Nagyon tetszik, jó az állaga, kókuszos az illata, tartós, szép, üde színt ad és bizonyos fényviszonyok mellett nagyon enyhe, de gyönyörű irizáló fénye van. Szóval nem teljesen matt. Én ecsettel viszem fel, ezt a papagájszínű applikátort nem teljesen értem, azt még nem mertem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Kmanci

2018. április 3.

Rosy Pink árnyalatban van meg, tökéletes mindennapos pirosító. Lehetetlen túlzásba esni vele, annyira halovány, mégis természetes, üde arcot eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

szilvike94

2018. február 16.

Imádom az illatát, bronzosítót sajnos nem régen vettem más márkától, így a pirosító landolt a kosaramban Plum Rose árnyalatban, abban a DM-ben ahol én jártam csak ebből az árnyalatból volt. Tényleg egy nagyon világos mályvás már már kicsit barnás szín, most hogy igencsak a téli fehérségem legfehérebb fokán vagyok így egész jól mutat a bőrömön, de nyáron már nem biztos, hogy jó lesz, pedig igazi nyár illata van. :( No makeup makeup-hoz tökéletes, de sokszor szívesebben nyúlok a Milani pirosítóm után, mint őutána. Az sem mindegy neki milyen ecsettel viszem fel, úgy vettem észre jobban tapad a puhább szőrű ecsetekhez, mint a keményebb szálúakhoz. A kommenteket látva gyulzsuzsi tippje alapján lehet én is megnézem milyen a kis szivacsával felvinni. Így most ő inkább csak 4 csillag de fogok venni egy bronzosítót is, bár lassan 10 évre elegendő mennyiségem van itthon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

gyulzsuzsi

2018. február 6.

Up: ma láttam, hogy vannak teszterek! Hurrá!

Hatalmas feketepont a cégnek, hogy nem küldtek tesztert az üzletekbe. Hiába néz az ember körbe a neten, a saját bőrön derül ki az igazság. A Plum Rose nekem túl halovány, feltettem eladásra. A csomagolása és az illata miatt három csillag.

Update: kap még egy csillagot, mert kipróbáltam a szivacsát és azzal felapplikálva nagyon tetszik! Szerintem bármi más ecsettel kár is próbálkozni.
Nem gondoltam volna hogy ennyire bejön, le is veszem a piactérről. Az ára miatt nem max. csillag, meg azért, mert nem kompatibilis más eszközzel csak a saját szivacsával.

Update #2: szívesebben nyúlok érte mostanában, mint az eddig használt MAC Blushbaby-hez, amit tökéletesnek gondoltam.
De kizárólag a saját applikátorával: érdesebb oldallal anyag felvesz, puhábbal eldolgoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Up: ma láttam, hogy vannak teszterek! Hurrá!

Kokapu

2018. február 4.

Először a Plum Rose árnyalathoz jutottam hozzá, annak a színe eléggé visszafogott, a nappali nomakeup makeup tökéletes kiegészítője. No de, nemrég sikerült megvenni a Rosy Pink árnyalatot is, ami viszont nálam ugyanazt az áll leesős élményt hozta, mint a márka Butter Bronzere. Egyszerűen gyönyörű, légies rózsaszín, amolyan üde pírt varázsol az arca, ami kitartóan ott marad egész nap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.