Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: fannipanni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Packeta, Foxpost
Ár: 3000Ft , Eladó: bischofdora
Állapot: Kétszer használt, kiváló állapotban van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel 2-es vagy 4-es metró állomásainál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sindy6

2018. június 2.

Update: SZERELEM 💕 SZERELEM 😍 SZERELEM 💃 ez a csodálatos illat hihetetlen hatással bír rám. Egy szomorú és álmos reggelen amint megérzem az illatát azonnal mosolygok, a szemem pedig felcsillan

A világ legfinomabb sminkcsodája. Az illatába egyenesen szerelmes vagyok. Az állaga fantasztikusan puha, és kellemes. Imádom! Először drágának tartottam, de minden pénzt megér ez az arcparfüm 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

lcmllxm

2018. május 31.

Isteni illat(!!!), jó a formulája (krémes, "buttery") és természetes. Az a baj, hogy nekem mindkét szín (light bronze, bronze) világos egy kicsit:(
Szerintem nem éri meg az árát, van jobb bronzosító is (pl rimmel) sokkal olcsóbb áron:/ De amúgy nagyon természetes hatást csinál, szóval nem rossz. Vacillálok, nem tudom hogy 3-aat vagy 4-est adjak neki, de szerintem maradjunk a 4-nél és ha már több ideje használom updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Andeleira

2018. május 30.

Imadom imadom imadom!!!!!
Nagyon hofeherke vagyok es a vilagos szin teljesen jo a borszinemhez. Nem sargas es nincs koszos hatasa. Tobb ev keresgeles utan vegre megtalaltam a tokeletes bronzositot.
Az illatarol pedig ne is beszeljunk. Szerelem!!! 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Imadom imadom imadom!!!!!
Az illatarol pedig ne is beszeljunk. Szerelem!!! 5***

Nikkii0326

2018. május 29.

Az illata fantasztikus, maga a csomagolas is elbuvolo :) szep a vegeredmenye, nem tunik se koszosnak a borom es nem is narancssarga. Szepen lehet epitgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

lbetti

2018. május 26.

Miota megvettem, csak ezt a bronzositot hasznalom. Nagyon kellemes kokuszos illata van, jol passzol a bortonusomhoz, jol epitheto.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

bogmir

2018. május 22.

Akciósan végre megvettem, mert már nagyon régóta szemezgettem vele. Az illata valami isteni! Na de nem ez a lényeg, szuper a színe, az állaga, tartós is, nem narancssárga és matt, szóval jól viselkedik a bőrömön. Mindenképpen ajánlom mindenkinek hogy kerüljön bele az otthoni bronzosító kollekciójába, kiemelném, hogy az elég világos arcocskákhoz is maximálisan passzol a világosabb árnyalat! Igen picit drága, de akciósan talán nem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Betti92

2018. május 21.

Mióta megvásároltam nem is nyúlok más bronzosító után. Szép természetes hatást lehet vele elérni, a nagyon világos bőrömön is gyönyörűen mutat, nagyon tartós, a nap végén is a helyén van. És az illata.... kókusz mániásoknak kötelező :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

vivuss87

2018. május 19.

Több termékükkel befürödtem, spirál, szemhéjpúder, pirosító. Így masszívan ellenálltam ennek is. Aztán dm kuponnal megvettem, menjen a pont! És azóta minden nap használom, imádom. Puha, könnyen kezelhető és finom az illata. Csodásan építhető . Sokkal szebbnek látom magam ha használom. Egy tömött UD ecsettel viszem fel. Nem tudom mikor fog elfogyni, mert hatalmas adag, de az eddigiek alapján maximális pontszámot érdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Momiji

2018. május 18.

Csodálatos, imádom! Szép a színe, finom az illata, tartós. Jaj de örülök, hogy megvettem! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

fairyqueen

2018. május 18.

A tökéletes bronzosító!! :) <3 másodikat fogyasztom belőle, természetes, matt, nem csillog tőle az arcom mint másik bronzosítóktól (utálom a mesterkélt hatást), az illata is fantasztikus, nem hiányozhat a napi sminkrutinomból :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.