Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: fannipanni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Packeta, Foxpost
Ár: 3000Ft , Eladó: bischofdora
Állapot: Kétszer használt, kiváló állapotban van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel 2-es vagy 4-es metró állomásainál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kitty9526

2018. április 25.

Ha lehetne 6 csillagot adnék. Nagyon könnyen eldolgozható, csodás az illata, gyönyörű a színe. Valóban világos, de két rétegben nekem tökéletes. Nem tudom, hogy válok meg tőle a télre. Lehet nem fogok :)) Kontúrnak is ezt használom. 6*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

vica85

2018. április 19.

Sokáig nézegettem, mire rászántam magam a vásárlásra - nem egy olcsó cucc, na. :) Tulajdonképpen szeretem, az állaga tényleg szinte krémes, tartós is, de én is egyetértek azzal, hogy lehetne picit sötétebb; bár így meg lehetetlen túlzásba esni vele. Az illata kellemes, nagyon sokáig érezhető, ez lehet, egy idő után már túl sok, engem nem különösebben zavar.
Bár eleinte furcsán nézegettem a kis applikátort, végül mégis az vált be felvitelhez, amit aztán ecsettel eldolgozok; ha csak ecsetet használtam, nagyon nehéz volt építeni a színt.
A tükör viszont teljesen felesleges, enélkül sokkal barátságosabb lenne a mérete is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Bog

2018. április 18.

iherb-ről rendeltem meg, mert felháborítónak tartom a dm-es árát. (3500 Ft az iherb-en!) És nem is tudom mi a véleményem róla… Jó az állaga, szép a tónusa, viszonylag tartós, de borzasztó világos! Nem is értem, minek ebből még light verzió. Szó szerint satírozni kell az arcomra a terméket, hogy látszódjon. Pár napja használom csak, és már kopott a teteje! Főleg no makeup napokon használom alapozó nélkül, mert alapozóval már nem látszódna…
Az illata túl erős, sose szerettem a kókuszt, de nem is értettem sose, hogy miért kell egy kozmetikumot ennyire túl illatosítani. Nem a kedvencem. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

szilvike94

2018. április 15.

Nekem már meg volt a pirosítója, így az illata nem volt újdonság, de továbbra is isteni, és már úgy várom a nyarat, hogy csuda. :) A sötétebbik árnyalat van meg nekem is Bronzé talán a neve. A tökéletes ecsetet még keresem hozzá, mivel a pirosítónál is úgy vettem észre, hogy nem mindegy neki mivel viszem fel. Vannak napok, hogy picit narancssárgának látom magamon, máskor meg nem.. Most, hogy megjött a jó idő szinte minden nap használom, nem tudom, csak nálam vagy másnál is de nyáron inkább bronzosító párti vagyok, télen meg inkább pirosító. :) Maga a termék krémes, könnyen oszlatható és a nap végig ott marad, ami nálam nagy szó, az olajos bőrtípusommal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

KKDDNor

2018. április 13.

Végre egy bronzer ami nem rikít az ultrafehér bőrömön, hanem egészséges színt kölcsönöz neki. Nekem az illata kifejezetten tetszik, a doboza pedig szerintem nagyon cuki a kis tükörrel. Nagyon, nagyon szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

metzaniko

2018. április 13.

Egy bármikor "újravenném" termék. Szerintem az illata nem túl intenzív, dobozában érzem csak, felkenve pár perc után már egyáltalán nem feltűnő. Nekem a Light Bronzer árnyalat van meg, nagyon világos bőrön is jól mutat, gyakran csak ezt kenem fel plusz egy kis korrektort, és már kezdődhet is a nap.
Amit viszont nem szeretek benne, az a doboza, túl nagy, szeretem a kicsi kompakt sminkeket, amelyeket könnyen magammal vihetek, ez viszont nem az. Szerintem a szivacsos applikátor amit adnak hozzá szinte használhatatlan, de lehet, hogy csak nekem nem megy. Ecsettel sokkal szebben eldolgozható. A dobozban található tükör nekem felesleges. kisebb doboz, mínusz tükör, mínusz applikátor összeállításban talán az ára is kedvezőbb lehetne. Viszont ahogy az elején is írtam, ennek ellenére, ha egyszer elhasználom, biztos újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Sugarplumfairy

2018. április 12.

Szép színe van, sápadt bőrön sem tűnik mesterségesnek vagy kirívónak, úgy tűnt, sokat javít(ana) a megjelenésemen ha a fáradtság miatt fakó az arcom. Teljesen természetes, jól eloszlatható, krémes az állaga. Párszor próbáltam, a nap végén ott volt ahová reggel felvittem, ami meglepően jó teljesítmény.
Az illata miatt azonban nem tudom használni hosszú távon, nem számítottam arra hogy ennyire intenzív. Kellemes, de túl sok. Feltettem a zsibvásárra, remélem valaki örülni fog neki és elhasználja teljesen, nyugodt szívvel tudom ajánlani nem érzékeny, világosabb bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

grey

2018. április 9.

Nem vagyok vele teljesen megelégedve. Imádom az illatát, az állagát, de rajtam a sötétebbik árnyalat narancssárga kissé. Elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

BlackLion

2018. április 9.

Tegnap vettem meg. Nagyon sokat gondolkodtam rajta. Dm kuponnal megvettem végül. Nagyon tetszik! Kellemes édeskés-kókuszos illata van. Én az arcomon néha érzem napközben. Nem nagyon volt eddgi bronzosítóm tehát összehasonlítási alapom nincs,de ez brutál jó. Könnyen felvihető, szépen terül. 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Angelworld

2018. április 4.

Nagyon megörültem, hogy lehet már kapni itthon mert régóta gondolkodtam hogy rendelek, de sose jutottam el odáig. Olvastam, hogy nagyon istenítik ezt a terméket így elég magasak voltak az elvárásaim, amiknek tökéletesen meg is felel. Nekem a sötétebb árnyalat van meg, így utólag a világosabbat kellett volna megvennem mert világos bőrű vagyok és ez ráadásul picit sárgásabb. Nagyon szeretem, könnyen lehet vele dolgozni, tartós és az illatáért oda vagyok teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.