Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: fannipanni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Packeta, Foxpost
Ár: 3000Ft , Eladó: bischofdora
Állapot: Kétszer használt, kiváló állapotban van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel 2-es vagy 4-es metró állomásainál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kmanci

2018. április 3.

Nagyon megkedveltem, az elmúlt 1-2 hétben csak ezt használom kontúrozáshoz és bronzosításhoz. Szerintem tud mindent, amit egy bronzosítónak kell, az állagát különösen imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

nellik

2018. április 1.

Végre megszereztem! Már régóta nézegettem, féltem is kicsit, hogy csalódás lesz a végére. De nem!!! Gyönyörűen természetes és szerintem tartós is. Tetszik, hogy van tükör benne, a kis ecsete mondjuk nekem nem jött be.
A sötétebb szînt választottam, habár a bőröm elég világos, de szeretem az erős bronzosítót.
Na meg az illata! Rögtön felvidít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Na meg az illata! Rögtön felvidít!

csill87

2018. március 31.

Kicsit csalódás. A light bronze árnyalat van meg. A minőségével nincs semmi probléma, klassz a csomagolás, szuper az illata, vajpuha az állaga, de sajnos narancssárgás beütése van rajtam :( Jah, és megvan a The balm Bahama mama bronzosítója, és semmi köze a kettőnek egymáshoz, hiába állítja ezt egy két beauty guru. A Bahama mama sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

pingu89

2018. március 31.

Imádom!!! A szolid sminkek híve vagyok, gyakran csak alapozó és szempillaspirál van rajtam. Korábban nem használtam bronzosítót, de mióta ezt megvettem, sokszor nyúlok érte, mert szép természetes hatást kelt, tartós, és az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

adrikovi

2018. március 29.

Imádom! A sötétebb árnyalatot vettem meg és gyönyörű szépen terül el az arcomon. Én ecsettel vittem fel és nem porolt. Könnyen építhető, nem narancssárgás. Az állagát is nagyon szeretem. Az illata nekem kókuszos, a nyárra emlékeztet. :) A csomagolás tényleg nem vmi biztonságos, de még így is megéri beszerezni. Az egyik legszebb bronzosító, gyönyörű természetes végeredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Yudit

2018. március 28.

Bronzer/bronzer árnyalatot rendeletem az iHerb-ről, mert ott barátibb az ára, voltak fenntartásaim mert hype termék, de a vízhiányos/öregedő/érzékeny bőröm nagyon szereti. Diszkrét, dekoratív alig fénylő de nem matt színe van, jól mutat a sárgás árnyalatú bőrömön. Irodai körülmények között, klíma fűtőtest mellet jól látható a nap végén is. Jó kis termék.Az illata kezdetben erős, de pár perc múlva elillan, nem érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

Kremcica

2018. március 24.

Akkor leszek én a mumus. Sajnos elért a hype, sokáig gondolkodtam rajta kell e nekem, de mikor elkezdtem használni nagy csalódás lett. :( Nekem a Light bronzer árnyalat van meg mivel a fehérebbnél is fehérebb vagyok. Próbáltam a sötétebb színt is de, az meg nagyon sok volt és tartottam tőle hogy foltos lesz. Kezdjük azzal hogy a csomagolása nagyon csalóka és nem is túl táskabarát. Nagynak néz ki, de mivel kompakt és benne van a tükör és az ecset/applikátor ami igazából használhatatlan, így maga a bronzosító nem egy óriási adag. A zár sajnos nem túl stabil, simán kinyílik ha táskában hozzáér valami. :( Az illata finom, de egy idő után zavar hogy már órák óta érzem az illatát van hogy a parfümöm illatát elnyomja. Hiába butter=vaj bronzosító, nekem még a legfinomabb mozdulatokkal is komolyan porol. Egy ilyen árkategóriában mikor azzal hirdetik puha már-már krémszerű állagú termék számomra elfogadhatatlan. Az meg hogy a hófehérke bőrömön sem látszik a light színe az gáz. Lehet építeni, de akkor rémesen sárgás tónusú lesz... Ráadásul csak akkor tudom építeni és akkor látszik ha lealapozott bőrre viszem fel amibe "beleköthet", önmagában semmit nem tudok kezdeni vele pedig nem vagyok kezdő a sminkelésben és sokszor próbálkoztam a termékkel. Hatalmas csalódás, mindenképp tegyetek többszöri bolti próbát mielőtt megveszitek. Csak a szép incijére, hypoallergén mivoltára adom a két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

kkinga07

2018. március 20.

A hype engem is elragadott magával :) az illata kissé erős, de én szeretem (még), a színe szép, de annyira nem tartós. Fájdalmas volt ennyit kiadni érte, remélem sokáig kitart és megéri az árát. Most nagy váltásban vagyok, minden félig használt, alig használt, régi, olcsó, ilyen-olyan felgyűlt kozmetikai- és sminkcuccomat dobom ki és csak kevés, igazán minőségit veszek helyette.
A hipoallergén szó fogott meg engem is, remélem többet tud nyújtani, mint az eddig használt Sleek bronzosítóm és igazán minőségi darab lesz hosszútávon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

lilko12

2018. március 19.

Jó kis termék, a nagy hype miatt vettem meg, és nem csalódtam! Pár hete a DM-ben egy eldugott kis polcon találtam rá,és persze megvettem az ára ellenére is!:D Természetes hatás, és lassan fogy, úgyhogy sokáig elég lesz. Az a kis kütyü amit adtak hozzá, az a kukában landolt :D de egy ecsettel/beauty blenderrel szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

hencico

2018. március 14.

Iherbről rendeltem kb 3700Ft-ért. Kevesebb mint két hét alatt gondosan becsomagolva meg is érkezett. Egyszerűen imádom! Az illatát, az állagát, mindent! Annyira szép végeredményt ad, hogy hihetetlen. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.