Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: fannipanni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Packeta, Foxpost
Ár: 3000Ft , Eladó: bischofdora
Állapot: Kétszer használt, kiváló állapotban van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel 2-es vagy 4-es metró állomásainál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

humbugv

2018. február 18.

A legjobb bronzosito, amit eddig hasznaltam. Nagyon termeszetes szine van, jo az illata es rendkivul tartos. Biztosan nagyon sokaig eleg lesz, igy szerintem teljes mertekben megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

casa17

2018. február 16.

Úhhh,az illata,állaga,színe... 5*
Nagyon természetesen hat a bőrön, nem narancssárgás, építhető.
Eléggé fehér bőröm van de a sima változatát vettem meg, és tökéletes.
Az ára kicsit borsos szerintem, de az biztos, hogy jó ideig elég lesz.
A hozzá kapott kis "ecset" se annyira használhatatlan mint elsőre gondoltam, persze egy ecsettel azért szebb és jobb a felvitel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Úhhh,az illata,állaga,színe... 5*
Nagyon természetesen hat a bőrön, nem narancssárgás, építhető.
Eléggé fehér bőröm van de a sima változatát vettem meg, és tökéletes.
Az ára kicsit borsos szerintem, de az biztos, hogy jó ideig elég lesz.

zsofc

2018. február 4.

Mindenkitől azt hallottam, hogy ez egy 'must have' darab, így gondoltam kipróbálom. Rossznak nem rossz, azonban nem ájultam el tőle, a hatalmas hype miatt felépített várakozásaimat pedig abszolút nem teljesítette be. Ne értsétek félre, nem rossz termék, és szívesen el fogom használni, azonban ezért az árért ezt biztosan nem fizetném meg újra. A színe csodálatos, de az állagáról csak azt hallottam eddig, hogy vajpuha, szinte már krémes textúrája van, ehhez képest az enyém olyan állagú, mint bármelyik Catrice púder, amit próbáltam, tehát nem adott nekem semmi plusz élményt ilyen téren sajnos, de lehet csak én vagyok annyira szerencsétlen, hogy egy selejtes darabot fogtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

janka.s

2018. február 1.

Megvan a Jóbarátokból Janice szavajárása mindenkinek? Na ide most az kellene, az ő hangszínén, mert ez a bronzer az: Ó TE JÓ ÉG kategória. :-D Szőke hajjal, fehér bőrrel iszonyat nehéz találni egy normálisat, mert 3 opció létezik: vagy úgy nézel ki tőle mintha koszos lenne az arcod, vagy mintha egy gyerek kent volna össze narancssárga krétaporral, vagy ha túl világos semmi nem látszik belőle és még csak nem is építhető. Na ebből a light verzió a 4. kategória kedves sorstársaim, mert ez bizony természetes! Nem viccelek, full natural look, semmi glanc meg csillám és még tartós is, jaaj de még mennyire. Az utolsó cseresznye a habon már csak az, hogy nem pattogtam ki tőle (a bronzerek, kontúrcuccok nekem rendszeresen okoznak pattikat sajna, bármennyire ügyelek az ecset, blenderfertőtlenítésre nem az a ludas..). Szóval big up a PF-nak és big up a dm-nek, hogy behozta kishazánkba, most megyek és betárazok belőle egy életre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Pdrea

2018. január 29.

Miért nem lepődöm meg az 5 csillagokon? Ez egy csoda: természetes, nem okoz allergiát és reggeltől-estig az arcon marad. A Mikulástól kaptam a light verzióját, azóta minden nap használom-+ elkezdtem vadászni a sötétebb változatra is, tavaszra-nyárra. Igaz mostanában csak hűlt helyüket látom, de hátha jön az utánpótlás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Barbara92

2018. január 22.

Ha természetes végeredményt szeretnék elérni, ehhez nyúlok. Akik szerintem erősebb sminkre vágynak, nem fogják szeretni és nekem is vannak olyan napok, amikor többre vágyom, de akkor nem ezt választom. Mindennapra tökéletes, pillanatok alatt eldolgozható, igényes, jó illatú termék. Imádom, hogy ennyire természetes. Játszottam vele, hogy több rétegben, hogy mutat, nekem nem vált be, csúnya színe lett. Max 2 érintés az ecsettel és tökéletes a végeredmény. Az én fehérke bőrömre nagyon bevált a light bronze. Talán később beszerzem a sötétebb verziót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

HegiD

2018. január 22.

OMG! Ez a bronzosító gyönyörű! Nagyon természetes hatása, egyáltalán nem narancssárgás és világos bőrön is jól mutat. Könnyen eldolgozható és építhető. Egy szóval...tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

lolesandro

2018. január 21.

Nagyon jó kis bronzosító. Örültem amikor megláttam hogy bizonyos DM-ben van már ilyen, Egy bajom volt vele hogy nem volt teszter. Alapozót is vettem volna de teszter nélkül azt már nem mertem. Nagyon jó bár nekem egy kicsit erős az illata. Könnyű vele dolgozni minden fillért megért és már szinte napi szinten használom. Csak ajánlani tudom. Én végül a Bronzer színt vettem és nem hibáztam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

Catmasin

2018. január 21.

Vártam is, de féltem is tőle, mivel sohase használok bronzosítót. Valahogy eddig azt éreztem, nem áll jól a bőrömnek. Mindegyik túl sárgásnak hatott. Végül elvitt magával engem is a nagy hullámzás körülötte és milyen jól tettem, hogy felfeküdtem rá. Light árnyalat volt csak a boltban, kicsit jobban át kell húzni az arcomon, de olyan természetes és egészséges lesz tőle a végeredmény. Ez egy nagyon jó termék. Magasan veri a drogériás mivolta a high end társait. Rögtön beruháztam a márkától még egy eyelinerre és az egyik alapozójára, ami sarkallatos kérdés nálam. Na de ez a bronzer megvett engem. Remélem a többi terméke is hasonlóan jó lesz, mert nagyon szimpatikus a cég filozófiája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

kdorci

2018. január 15.

Teljes volt a boldogságom, mikor megláttam a dm-ben!! Már jóideje gondolkoztam, hogy megrendelem külföldről, de tudták ám, hogy mi a vágyam. Nem bántam meg, hogy megvettem. Nekem a sima bronz árnyalat van meg. Azért ez is sokkal világosabb, mint a többi márkánál szerintem, de az arcomon tökéletesen szuperál. Az illata valami mesés, még napközben is meg-megcsap az illata!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.