Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: fannipanni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Packeta, Foxpost
Ár: 3000Ft , Eladó: bischofdora
Állapot: Kétszer használt, kiváló állapotban van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel 2-es vagy 4-es metró állomásainál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

skin

2017. június 8.

Jövök áradozni róla.Nálunk idehaza nem kapható tudtommal. A külföldi rendelésnek az a hátulütője,hogy nem tudhatjuk előre ,hogy milyen állapotban kapjuk kézbe a kiszemelt árut. Nálam ez rosszabb lett ,mint amit vártam mert igaz,hogy standard szállítással kevesebb,mint egy hét alatt itt volt ,de a légpárnás csomagolás ellenére is darabokban érkezett. Szó szerint porrá zúzva kaptam meg. Nagyon elkeseredett és dühös voltam ezt meg is írtam nekik azonnal és pár óra elteltével válaszoltak is, képet kértek és természetesen elnézést is.A megoldás az lett volna,ha visszaküldöm önköltségen és kapok egy újat vagy pedig a fele összeget visszautalják. A második lehetőséget választottam ,mert nem láttam garanciát arra, hogy legközelebb a posta óvatosabban fog bánni vele.
Szerencsére sok videó van a neten,hogy javítsd meg a púderedet témában. Összesepertem és megjavítottam és gyönyörűen működik.
Kedves lányok és asszonyok ez egy csoda! Nagyon könnyű vele dolgozni, isteni bőrfényű bronzosító nulla csillámmal nem foltosodik szépen terül az alapozón. Tartóssága is megfelelő primerrel tovább tart. Az illata kókuszos, olvastam róla,hogy valakit ez zavar,de nem erős és mű kókusz illatra kell gondolni , finom diszkrét és vállalható. . Bátran merem ajánlani mindenkinek, nem fog benne csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

napraforgo23

2017. június 3.

Imádom! Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, az illata számomra fantasztikus és a csomagolása is nagyon szép. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Reni39946

2017. március 24.

Hát igen. Van ami jó és van ami olyan szuper , hogy szinte már nem is igaz! :) Én nem voltam szerencsés, mivel fele ripityára tört, mire megérkezett. Próbáltam menteni a menthetőt, de megbékéltem azzal, hogy ilyen hiányos lesz a drága. Nem is nagyon volt kedvem hozzá, olyan csalódott voltam, de a fincsi illata miatt sem tudtam ellenállni. Na, ami azután történt, az leírhatatlan. Ilyen jó termékkel még soha nem volt dolgom. Hallottam és olvastam, hogy a sötétebb változat is tökéletes még a világos bőrűeknek, ezért azt vettem. Picit izgultam, hogy vajon milyen lesz majd, de felesleges volt, hisz ez tökéletes. Nagyon szépen lehet építeni és ezért nem lehet vele túlzásba esni, legalábbis nem könnyen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Hepci

2017. március 2.

WOW! Röviden így tudnám összefoglalni a tapasztalatomat a termékkel. Ha valaki nem szereti a krémes bronzosítókat, viszont a por állagúak meg túl porosak neki, akkor ezt tudom ajánlani nyugodt szívvel. Elképesztően természetes hatást lehet vele elérni, és abszolút SEMMIT nem porol. Nekem a sötétebb (bronzer) árnyalat van meg, nagyon szépen építhető a szín, így nyáron is fogom tudni használni. Az illatát én egyszerűen imádom, amikor csak beleszippantok, úgy érzem, mintha a tengerparton lennék egy pálmafa alatt. :)

Ui: iHerbről rendeltem én is, baromi gyorsan megérkezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Ui: iHerbről rendeltem én is, baromi gyorsan megérkezett.

hajnalcsillag

2017. február 11.

Imádom!! :) Pont olyan a színe, amilyen a Catrice limitált Denim kollekciós bronzosítómé, aminek letört a teteje és fogyóban is van, féltem is, hogy nem találok majd olyan jót, mint az, de találtam. Természetesen a Youtube miatt vettem meg, és nagyon örülök neki :) Az illata és az ecsete teljesen felesleges és indokolatlan de a csomagolása nagyon szép. Semmi csillám a termékben csak szép napbarnitott hatás. Tartós is, nagyon örülök, hogy megvettem, főleg, hogy iHerbről -5 dollár kedvezménnyel, szállítással együtt $11.90 volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

roni94

2016. augusztus 18.

Nekem a világosabb árnyalata van meg. Nem olyan feltűnő, ha valaki bronzosabb akar lenni annak inkább a sötétebbet ajánlanám. Az illata nagyon finom, kókuszos jellegű igazi nyár illat. Puha, de el nem tudom mondani mihez hasonlítanám az állagát pontosabban :D Nem csillog és nem is matt, de van egy kis fénye. Akár a szememre, akár az arcomra használom mindenhol tart ameddig tartania kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.