Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: fannipanni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Packeta, Foxpost
Ár: 3000Ft , Eladó: bischofdora
Állapot: Kétszer használt, kiváló állapotban van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel 2-es vagy 4-es metró állomásainál

bvbv

2020. október 13.

Az illat és a szín is fantasztikus :) A bronzer árnyalatot használom, nagyon szépet mutat, természetes hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

kisbobitas

2020. szeptember 26.

Ez egy imádom termék :) A light árnyalatban van meg ami a világos bőrömhöz nagyon jól passzol. Nagyon könnyű eldolgozni, pigmentált és tartós. Sajnos porol kicsit a formula miatt, de ezt elnézem neki. Az illata nagyon jó ráadásul :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

flowing

2020. szeptember 22.

Sok-sok gondolkodás után megvettem és nem csalódtam. Krémes, nem porlik, szinte eggyé válik a bőrrel felvitel után. Ecsetet használok a felvitelére, szépen rétegezhető. Nagyon világos bőrömmel a Bronzer árnyalat tökéletesen működik. A illata olyan kókuszos-vaníliás, nekem tetszik, de elég erős, felvitel után még sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Agnyecko

2020. szeptember 13.

A középső - Bronzer - árnyalatot vettem meg, de a márka pirosítóihoz hasonlóan nagy csalódás ez is. Nekem sem áll jól ez a szín, narancsnak látom az arcomon és ami a legutálatosabb, hogy teljesen poros hatása van. Nem vagyok egy nagy arcfestő, lehet, hogy a bronzert mint olyat kéne hanyagolnom, mert hát milyen legyen egy napcsókolta hatást imitáló termék, mint meleg árnyalatú, amit én ki nem állok magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

pont

2020. szeptember 9.

tényleg tök jó krémes, puha állaga van és szépen terül az arcon, nehéz vele túlzásba esni és a végeredmény természetes, de tartós. nagyon-nagyon pici csillámok vannak benne, de nem látszik, csak nagyon közelről, tehát nincs az a bazári csillogó hatása szerencsére. szerintem a parfüm felesleges volt bele, nem értem a funkcióját, ettől függetlenül nálam nyáron alapdarab. plusz pont, hogy könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

gyurmagolyo

2020. augusztus 29.

Szeretem ezt a bronzert, azonban számomra pont az illata, ami zavar, mert bár finom illata van, de nem szeretem a kozmetikumokban és krémekben a parfümöt, és ez sajnos agyon van parfümözve, sokkal jobban tetszene nélküle... a színe szép és szépen eldolgozható, de nálam a Nars Laguna bronzere felváltotta ezt és azt fogom újra venni inkább, abban nincs parfüm se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Amadea

2020. augusztus 29.

Jé, erről még nem is írtam véleményt, pedig mióta használom... meleg árnyalatú, könnyen eldolgozható állagú bronzosító, amivel nagyon természetes hatást lehet elérni, nekem még nem sikerült túlzásba esni vele. Biztos, állandó darab a készletemben, szép nagy adag, ahhoz képest, hogy mióta nyúzom, még mindig nem értem el a pan alját, pedig sokáig csak őt használtam minden nap.
Szerintem a tudásához képest kissé drága, de nem bántam meg, hogy megvettem.
A krémes állaggal azért vitatkoznék, a Catrice nyári limitált kollekciós darabjai felelnek meg inkább annak az állagnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Szerintem a tudásához képest kissé drága, de nem bántam meg, hogy megvettem.

dodoos

2020. augusztus 11.

Esküszöm nem értem meg a hype-ot körülötte. Szerintem semmi különös, kicsit sárgás bronzer de nem tud többet vagy jobbat nyújtani (számomra), mint egy Essence-es 1000 forintos bronzosító. Előszeretettel használom viszont szemhéjpúderként (is) a hétköznapokra, szép matt végeredményt kapok a mélyítővonalban ha felteszem. El fogom használni, nem rossz, de ennyi pénzért én jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Nanetti

2020. augusztus 4.

Kedvenc! Tökéletes a formula, a szín, a kiszerelés. Kicsit drága, de nagyon sokáig elég. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

zsokence

2020. július 19.

szuper bronzer! Sokáig elég, a sunkissed árnyalata maga a csoda. Örök darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

szuper bronzer! Sokáig elég, a sunkissed árnyalata maga a csoda. Örök darab.