Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: fannipanni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Packeta, Foxpost
Ár: 3000Ft , Eladó: bischofdora
Állapot: Kétszer használt, kiváló állapotban van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel 2-es vagy 4-es metró állomásainál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szbfruzsi

2020. március 2.

Valami csodálatos, könnyű vele dolgozni
Viszont sajnos az illata nekem nagyon zavaró emiatt vonok le

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Valami csodálatos, könnyű vele dolgozni
Viszont sajnos az illata nekem nagyon zavaró emiatt vonok le

nhviktoria

2020. február 19.

Ez a 2. bronzosító életemben. Az első egy Lovely volt, ami itt szintén nagyon népszerű, nekem mégsem vált be, így évekig nem is használtam bronzosítót, mondván az én világos bőrömhöz egyik sem illik. Aztán mégis úgy éreztem szeretnék megprbóbálkozni mégegyszer ezzel a bronzosító dologgal és erre esett a választásom. Puha, selymes állagú, fantasztikus illattal! Kellően világos és tökéletesen el lehet dolgozni a fehét bőrömön, így nagyon szép, természetes lesz az eredmény, olyan éppen csak látható (persze építhető is, ha valaki erősebb hatást szeretne, én csak picit használok belőle) Aminek nagyon örülök, hogy nem narancssárgás a hatása, hanem természetes barnás. Óriási mennyiség, szerintem nekem egy életre elég lesz :D de ha mégsem, újra fogom benni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Kommentelo

2020. február 19.

Egyszerűen imádom! 100% újravevős.
Ő a Tökéletes bronzosító.
Nagyon szeretem az illatát, a pigmentáltságát, a tartósságát és a kellemes puha viseletét.
5 csillag.

Egyszerűen imádom! 100% újravevős.
Ő a Tökéletes bronzosító.
5 csillag.

szeszterl

2020. február 9.

Krémes, jó illata van (annak ellenére IS, hogy nem nagyon szeretem a kókuszt) , remekül eldolgozható, NAGYON pigmentált (Light Bronzer), tartós.
Megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Megéri az árát. :)

pipacs17

2020. január 13.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes. Könnyen beszerezhető, drogériás termék, krémes állagú, könnyen eldolgozható. A pigmentáltsága is jó. Több hónapja használom, de szinte alig fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

sarria

2019. december 19.

Ikonikus termék ide vagy oda, sajnos nekem annyira nem jön be ez a bronzosító. Téli, hófehér bőrömhöz, a sötétebb verzió is igencsak gyengécskének bizonyul. Nem adja azt a nap csókolta természetes hatást, sőt az illaton kívül én nem sok mindent tapasztalok. A textúrája valóban kellemes, nem porol, a felvitele is kellemes, csak sajnos épp az ígért hatást nem nyújtja. Maga a kiszerelés se szimpatikus, nagyon bazári giccs hangulatot kelt a csomagolás, illetve túl nagy is. A termékhez adott felvivő szilikon lapátkát pedig nem tudom értelmezni mire szolgál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

papooz

2019. december 15.

Az elején sokat kerülgettem az üzletben az ára miatt, de végül a Light Bronzer árnyalatot választottam a nagyon világos bőrömhöz. Kellemes krémes állaga van, így szépen lehet vele dolgozni, és szerencsére nincs narancssárgás beütése. Szemhéjra is szoktam használni, összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

nanne

2019. december 13.

Nekem is nagy kedvencem, mind a szín, mind a formula. Természetes hatást kelt, jól eldolgozható. Nem fogy gyorsan, ár-érték arányban szuper. Az illata számomra semleges, nem ez miatt választottam. Egyedül amitől kikészülök, az a felesleges "ecset" és a csomagolás. Nem tartom fontosnak a tükröt egy bronzosítóban, de ez a megoldás szerintem szörnyű... Annyira szeretem, hogy ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Imááááádom, krémes, finom illatú, tartós, és nem narancssárgás a bőrön.
Szemhéjpúdernek is használom. Nagyon fehér a bőröm, mégis a bronzer árnyalatot vettem, mert sok review-ban hallottam, hogy a világosabb árnyalat naracsos lehet. Ezt a sötétebb "bronzer" árnyalatot is szépen el lehet dolgozni a hófehér bőrön, nem lesz foltos vagy túl sötét, szóval hófehérkéknek is tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Imááááádom, krémes, finom illatú, tartós, és nem narancssárgás a bőrön.

hheni

2019. november 19.

A kedvenc bronzosítóm, évek óta ezt használom könnyű felvinni, nem lesz foltos és jól illik a bőrtónusomhoz. Az árát is megéri, mert nálam elég sokáig kitart. Ha sietek a szememre is ez kerül. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.