Best of Beauty 2019

PHYT'S Mascara Multi-Effets Noir - Dúsító és hosszabbító bio szempillaspirál fekete

Phyt's

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cheebie, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   kozmetika, online

Táplál, hosszabbít és vastagít.  Ideális azoknak is akik allergiások, érzékenyek egyes kémiai összetevőkre és a hagyományos szempillaspirálokat nem tudják használni. A tápláló olajok erősítik a pillákat, a természetes pigmentek pedig gondoskodnak a mélyfekete színről. A nap végén könnyedén lemosható arclemosótejjel.

Aktív összetevők:

• Aloe vera kivonat, növényi poligriceridek (táplál), méhiasz és candelillaviasz (formál),
  • jojoba- és napraforgóolaj (gazdag esszenciális zsírsavakban, antioxidánsokban,
  • táplál, regenerál), cikória kivonat, természetes ásványi pigmentek.

Az összetevők 99%-a természetes eredetű.

Szilo

2016. július 31.

Nekem nem csinált látványos pillákat, ha könnyeztem könnyen maszatolodott, de ennek megfelelően könnyü volt lemosni maradványmentesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Mystical

2016. április 2.

Ha olyan terméket kerestek ami természetes eredetű és nem tesztelik állatokon csak ajánlani tudom ezt a márkát! Több mint fél éve használom ezt a szempillaspirált, teljesen meg vagyok vele elégedve. Általában 2-3 rétegben szoktam felvinni a szempilláimra, hogy elérjem a kívánt hatást, nem csomósodik, nem ragad. Az eltávolítása is könnyű, másnap reggel nyomokban sem marad a szem alatt festékmaradvány, a többi szempillaspirállal ellentétben. És valóban ápolja a pillákat, azóta egyáltalán nem hullik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

nyicus

2016. április 2.

Szépek az összetevők,természetes a hatás.Nem emeli meg a szempillákat,de szépen szétválasztja őket.Viszont nagyon túlárazott.Hasonlóan szép összetevőkkel harmadáron is lehet jó minőségű natúr szempillaspirált kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

tinacica0328

2015. október 28.

Ez a második bio szempillaspirál, amit kipróbáltam. Az előzőhöz képest, sokkal jobb. Viszont ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, én egy kicsit jobbat vártam tőle.

8 hónap elteltével sem száradt be.Egészen megszerettem,kiérdemli az 5.csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

blankaa

2015. július 24.

Csalódtam!
Nem dúsítja a szempilláimat egyáltalán.
Nagyon hamar megszárad, ezáltal szinte lehetetlen több rétegben felvinni a festéket.
A 3 csillagot megkapja csak azért, mert bio és könnyen lemosható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

Csalódtam!
Nem dúsítja a szempilláimat egyáltalán.
A 3 csillagot megkapja csak azért, mert bio és könnyen lemosható.

Tarpataki

2015. április 2.

Érzékeny a bőröm, és mindig is zavart a tudat, hogy mi minden szívódik fel a bőrömbe a kozmetikai szereken keresztül. A testápolás még nem is idegesített annyira, mert azt valljuk be - így vagy úgy, de valahogy kell csinálni. Ha viszont nem sminkelek abból baj nem lehet, maximum a kutya se vesz észre :D
De rátaláltam a csodapillámra! A keféje szuper, én kifejezetten örülök annak, hogy többször is át lehet kenni vele és nem lesz csomós (nem vagyok túl ügyes). A színe gyönyörű fekete és a szemfestéklemosóval pillanatok alatt el tudom távolítani. Első pár alkalommal észrevettem, hogy kicsit pereg, de érdekes ez egy-két használat után megszűnt. Mintha a régi festékmaradvány ledobta volna :D Sírós, sminket igazítani nem szerető hölgyeknek nem ajánlom, mert valóban nem az a 24 órás spirál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

gelus

2013. december 17.

Volt szerencsém több hónapig használni ezt a gyönyörűséget és valami fantasztikus termék. Először is fantasztikus a keféje, ami sok spirálról nem mondható el, az illata finom, ráadásul natúr termék, tehát semmi allergén anyag nincs benne. Kellő mennyiségű festéket vesz fel és nagyon könnyű és látványosan lehet vele dolgozni. Nekem kétszer kellett átkenni, hogy csodás hosszú ébenfekete pilláim legyenek. Nagyon megszerettem, 5* alapból jár neki, de ha többet lehetne adni, tőlem azt is megkapná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 17.

rose

2013. december 11.

Már kibontáskor szimpatikus volt, hogy szép az ecsete, és nagyon selymes az állaga. Hát ezek után az összes szempillaspirálomat odaadom anyukámnak, mert ez egyszerűen zseniális. Rövid, ritka szempilláim vannak, spirál nélkül szinte nem is látszanak, de ez olyan csodát művel velük, hogy el sem hittem. Mindenféle márkát próbáltam már, de ez toronymagasan veri az összeset, ráadásul nagyon jól rétegezhető, nekem három réteg után nyoma sem volt csomózódásnak. Most lett kontaktlencsém, és az összes spirál irritálta a szememet, szóval duplán örülök, hogy bio, mert ez biztos nem fogja bántani. Nagyon-nagyon ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.