Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

paracadutista

2013. március 6.

Nagyon szeretem. Használtam már sokfélét, de ez volt a leghatásosabb. Alig 1-2 hét alatt teljesen rendbe rakta a talpam, pedig nagyon száraz, repedezett volt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

Kiscica

2013. február 20.

Ez a krem nekem nagyon bevalt! Rengeteg kremet kiprobaltam mar, de ez a legjobb. Erosen hidratal, az illata meg nem is lehetne jobb :) annyira imadom. Tartalekban mindig van egy plusz tegely itthon. Mas labkremek hasznalata utan csak rovid idore tunik hidrataltnak a bor, de ez tenyleg 'csodat' tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

csoke.zita

2013. február 18.

Az illata tetszett meg először. Egy bemutatón próbáltam ki és azóta is ezt használom. A kezemre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

dius18

2013. február 17.

Én pont úgy voltam vele hogy megtetszett az illata aztán mikor kicsit nagyobb testfelületre kentem úgy elteltem vele hogy nem bírtam elviselni magamon.Tényleg maximum könyökre vagy talpra használom már csak.Ezt nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

agi.greendaygirl

2013. február 11.

mostanra, hogy már a felét elhasználtam, egész megszerettem az illatát, pedig az elején szinte utáltam. Mostanában tapasztaltam, hogy nagyon jól hidratál!! A lábamra használom, a könyökömre csak télen, és nemcsak nagyon jól hidratál és puhít, de tartós is a hatása, ami nálam fontos szempont mert nem nagyon szeretek lábkrémeket használni :D Viszonylag sok lábkrémem van most, de ha egyszer elhasználom őket, szerintem veszek még egy ilyet, mert most ő lett a kedvencem :)
Még a L'occitane shea vajas lábkréménél is sokkal jobb, mert bár az is jól hidratál, DE nem ilyen jól, és másnapra ugyanolyan száraz a lábam, mint volt..

update: ez egyike azoknak a termékeknek, amiknek ha lehetne, 6 csillagot adnék :D a bőrkeményedést és a szárazságot a sarkamról rendszeres használat mellett, mindenféle reszelgetés nélkül eltüntette, semmi gond nincs, ha pár napig nem kenem be a lábam, olyan tartósan hidratál és táplál, az előző tégely egy évig elég volt ehhez képest ha azt nézem, hogy akciósan 7-800 ft-ért lehet hozzájutni: ajándék! imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

fagas

2012. december 21.

Maga a krém szuper, a száraz könyök és sarok szinte megújul használata után. Az illatával viszont nem tudok kibékülni,pedig próbálok...:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 21.

csericka

2012. november 19.

Eleinte utáltam az szagát, de mostanra már megszerettem. Kizárólag csak télen használom, de akkor csodákat művel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

platysma

2012. szeptember 28.

Az öcsém lábán csak ez segÍtett, pedig sokfajta krémmel próbálkoztunk -mindenféle bőrpuhiitó, sarokpuhiitó, scholl és társai, több közülük elég drága volt, végül mégis ez a termék lett a befutó..Azóta mindig kell itthon lennie egy tartaléknak is a használatbanlevő mellett.. :D
Szerintem az illata se olyan rossz. De a hatása azért mindenképpen felülmúlja az illatát. Szuperjó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

lipstick

2012. július 9.

Nagyon szeretem az édes illatát. Régebben mindig volt ilyenünk itthon. Puhává tette a száraz területeket. Elsősorban kézkrémnek használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 9.

m_maya

2012. július 5.

Nagyon jó puhává teszi a lábat, az illatát is szeretem. Sűrű krém, kicsit ragacsos, de miután felkenem, felhúzok egy pamutzoknit, és így nem zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.