Plantur 39

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Renike125, Módosítva: 2014. április 23.

Kategória:   Hajápolók

Hajszesz az intenzív hajnövekedésért és erős tartású hajért

A hajszesz koffeintartalma hozzájárul ahhoz, hogy a hajnövekedés a változó kor után is változatlan maradjon.

Ár: 1800 , Eladó: gedra.bernadett
Állapot: 4x volt használva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

furikati

2017. október 6.

Naponta használtam kb másfél hónapig, és csökkenti valóban a hajhullást. A samponjával együtt ajánlom használni. Egy sampon és két tonik kb a fogyási arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Dodi91

2017. február 21.

Én azért kezdtem el használni, hogy gyorsabban növekedjen a hajam. Csak hajmosáskor használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Már első használat után élettel telibb volt a hajam. Egy hónapja használom, de teli vagyok babahajjal, lassabban zsírosodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

DSO

2017. február 15.

Hullott a hajam szülés után, főként a homlokom közepén, a bőrgyógyász ajánlotta. Akkor meg voltam vele elégedve, utána le is álltam, mivel azonban lejár a szavatossága gondoltam elhasználom, az inverse methoddal ( youtube-on rákereshető) csináltam, előtte beszeszeltem a hajam és kicsit belemaszíroztam. Hát meg vagyok döbbenve!!! de nem csak én hanem a fodrászom is. Mondta hogy ennyi babahajat nem is látott. Mivel manapság a hajam megszállottja vagyok szedek vitamint és ricinusos kókuszolajas pakolást is teszek, nem tudom hogy ennek köszönhető-e vagy sem. De tényleg gyorsabban nő, látom a melír csíkok miatt. Nem nehezíti, szárítja a hajat. Pedig mostanság minden este csinálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Macska27

2017. február 9.

Szörnyen hullott a hajam. Megritkult. Nagyon kétségbe voltam esve. Nem hittem, hogy bármi is segíthet. A samponnal együtt használtam bőrgyógyász javaslatára. A tonikot minden nap, a sampont minden másnap. Egy hónap eltelte után csökkent a hajhullásom. Végül normalizálódott és sok-sok babahajam nőtt ki. A sampont továbbra is rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

audreyenn

2017. január 15.

A samponnal együtt tökéletes hajhullás, zsíros haj, elvekonyodo haj ellen. Nem használom minden nap, kb. 2-3 naponta hajmosas előtt bedorzsolom. Abszolút kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

JuditTTT

2015. július 16.

Nem vagyok negyvenes, eredetileg nekik fejlesztették ki, de sajnos hullik a hajam, már fiatalon is. A bőrgyógyász először patikai keveréket adott, majd ezt ajánlotta. Először az alpecint kezdtem használni, sampon és tonik-ot is. Az is remek, jobb állagú és zsírmentes lett a hajam (zsíros korpám van), sőt rengeteg bébihajam nőtt tőle. De ha nem veszem újra, sajna a hajam megérzi. Így most folyamatosan használom ezt a verziót és megelégedésemre kevesebb hajam hullik ki. Csak az a baj, hogy drága és nem sokáig tart ki egy flakon, ha minden nap használom. B vitamin komplex-el kombinálva fokozható a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

zsuzs01

2015. június 10.

Én is használtam az Alpecint !míg rá nem jöttem,hogy van a Plantur a "női" változat..én mindkettővel megvoltam és vagyok elégedve,a Plantur 39es koffeines samponnal együtt használom a tonikot,körülbelül 3- 4 hónapja..és még mindig van mindkettőből hiába,hogy sokan drágállják a terméket de sokáig kitart.Az eredményekről nem is beszélve!Nálam bevált termékcsalád!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 10.

Kiscica

2013. október 30.

Az Alpecin hajszeszt hasznaltam borgyogyasz javaslatara, de 4 honap utan mar nem birtam tovabb, annyira pasi szagom volt tole, h a csajok mar megfordultak utanam az utcan. Akkor neztem, h osszetevoi alapjan nagyon hasonlo ez a termek, adok neki egy eselyt. Hat az illata a masik utan csodalatos, es a fejborbe valo masszirozas utan is erzem azt a bizsergeto erzest, amit az Alpecin nyujtott. Eddig 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

cyliwee

2013. január 31.

Szerintem is nagyon jó hajhullásomom segített viszont nekem nagyon gyorsan zsírosodott a hajam ezért úgy döntöttem inkább nem használom...nagyon sajnálom mert 2 hét után szinte teljesen elállt a hullás.bőrgyógyász ajánlotta és azóta sem találok rá semmit ami ennyire hatásos lett vna...egyépként 40 év felettieknek fejlesztették ki:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 31.

siss

2012. december 18.

Nagyon jó,nekem bevált!Teljesen megállt a hajhullásom és sok babahajam nőtt.Nem zsírosít kifejezetten,de ez is nyilván hajfüggő.Drágának picit drága,de cserébe nagy mennyiséget kapunk.Szeretem.Biztosan fogom még venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.