Playboy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Az érzéki mégis kifinomult illat először a grapfruit és mandarin aromájával hódít meg, amelyet remekül kiegészít egy csipet piros bors. Az illat szíveként megjelenő jázmin tea, az osmanthus és édesgyökér aromája adja az egzotikus hatást. A gazdag, szenvedélyes alapillatot a vanília, a pacsuli, a szantálfa és a tonka bab gazdagítja.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1700 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Playboy Play It Sexy Edt
Ár: 1200Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: 60/50 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

Susie0011

2018. május 21.

Én szeretem, nem olyan tartós, épp annyira mint az árából gondoltam.
Szerintem megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Én szeretem, nem olyan tartós, épp annyira mint az árából gondoltam.
Szerintem megéri :)

Kinguska09

2018. május 9.

Jó kis csajos parfum mindig van a taskamba (sajnos dohanyzom igy ezzel kompenzalom ) gyorsan elhasznalom de szerencsere nem veszes az ara sot sokszor van akcio belole akkor bevasarolok mindig inkabb tobbet :)
Nalam inkabb ez egy “testpermetnek” hasznalt parfum mert az illata sajnos hamar elillan meg akkor is mikor nem dohanyzom - viszont kis helyen elfer .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Aria249

2018. április 8.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Sokszor megdícsérik rajtam. Tartós, fűszeresen édes illat, ár érték arányban pedig hibátlan.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

tokyocherry

2018. április 2.

Imádom, nemrég kaptam egy barátnőmtől. De mégsem ő az igazi. Olyan parfümöt keresek, ami kellemes, lágy, nem tolakodó felhőként körbeleng, mint egy második aura, és aki mellett csak elhaladok, megjegyzi, hogy mi ez a kellemes illat? Ő nem hozta ezt az elvárást, megtartom azért, de nem veszem újra. Így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

senskin

2018. március 1.

Ha mentek randizni, fújjátok. Szexi, szexi, a pasi garantált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Ha mentek randizni, fújjátok. Szexi, szexi, a pasi garantált! :)

kvin

2018. március 1.

Bevásárlás közben akadtam rá, ő volt az egyetlen teszter kirakva, a többi közt árválkodott, már-már segélykérően, nem bírtam elmenni mellette kifújás nélkül. Máson nem tudom, milyen, de rajtam nagyon fincsi (később megjegyezték, hogy "mi ez, de finom..") puha, púderesen fás, szerencsére nem az a nagyon édeskés tucat-fajta. Ha nem tudnám, hogy Playboy, azt hinném, valamelyik puccos ház drágább parfümje.
Viszonylag tartós, de ha annyira nem is, ennyi pénzért simán utánfújkálnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Viszonylag tartós, de ha annyira nem is, ennyi pénzért simán utánfújkálnám.

Pocok96

2018. február 26.

Szeretem az illatát, elég tartós és az ára is egész jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Szeretem az illatát, elég tartós és az ára is egész jó!

nellory816

2018. január 17.

jó illatú, tartós, szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

jó illatú, tartós, szeretem

NemethHenrietta

2018. január 6.

Kifújáskor a bőrömön,egy luxus szappanra emlékeztet.Tetszik hogy az elején a grapefriut, és lágy mandarin dominál.úgy 5 perc elteltével kibontakozik a piros bors,majd a jázmin tea. Az édesgyökér és osmanthus adja a gourmand illatvilágot,leszáradás után bőrközeli de még így is erőteljesen érezhető a vanília,pacsuli,és a személyes kedvencem: a tonkabab is.Alapvetően ez egy jól felépített illat lett a playboytól. Ha nem ismerném,nem mondanám meg,hogy ez egy pár ezer forintos parfüm. Nekem kicsit hajaz 1-2 óra elteltével a miss diorra. Én szeretem a nap folyamán többször befújni magam,így ez mindig ott pihen a táskámban. Ez egy szolíd, de mégis belül feltőrni vágyó, csabító nő illata. Annak való,akinek nem kellenek vegyifegyverek a feltünéshez,csupán megkoronázná a személyiségét, egy hozzá illő kis csodával.
+ pont,hogy mindenkin más összetevő irányít,máshogy érződik.Ennél a parfümnél különösen számít az alap bőrkémia. Így lesz mindenkin egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

gre05

2017. december 27.

Kedvenc parfümöm, nagyon régóta használom. Örök szerelem marad, imádom az illatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol